Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

​​81% wszystkich, którzy zmarli we wrześniu w UK po pozytywnym teście na c1-9, było „w pełni zadźganych”

Urząd Statystyk Krajowych (ONS) w Wielkiej Brytanii opublikował  nowy zestaw danych, z  których wynika, że ​​81 procent wszystkich, którzy zmarli we wrześniu po pozytywnym teście na koronawirusa  (Covid-19), było „w pełni zaszczepionych” w zgodnie z wytycznymi rządowymi.

W samej Wielkiej Brytanii we wrześniu około 30 305 osób zmarło w ciągu 21 dni od wstrzyknięcia na tę grypę. Było to nieumyślne przyznanie się ONS, który wcześniej powiedział dociekliwym umysłom, że „nie posiadają tych informacji”.

 

 

„Raport ONS, używany do nakłaniania opinii publicznej do przekonania, że ​​zaledwie 1% w pełni zaszczepionych osób zmarło na Covid-19, nie obejmował zgonów Covid-19, które miały i obecnie występują w tej niezwykle dziwnej trzeciej fali Covid-19 zgonów

 

 

Zastrzyki nie są oczywiście skuteczne w 95 procentach, chyba że określenie „skuteczne” oznacza, że ​​zastrzyki ranią i zabijają skutecznie osoby, które je przyjmują. 

 

 

Tydzień po tygodniu szpitale zapełniają się ludźmi, którzy masowo chorują i umierają z powodu niszczenia ich układu odpornościowego  przez białka kolca i wszelkie inne rzeczy zawarte w tych tajemniczych fiolkach.

 

Dane wyraźnie pokazują, że szczepienie nie zapobiega infekcjom ani przenoszeniu i wyraźnie pokazuje, że nawet latem i wczesną jesienią zwiększają ryzyko hospitalizacji i śmierci, a nie zmniejszają ryzyko.

 

Kilka dni temu napisałem z przekąsem o tym, że wiem kiedy ludzie zaczną padać po dźganiach i że będzie to połowa roku 2022. Oczywiście sam z siebie tego nie wiem, ale jeden z ich ekspertów uznał, że będzie nowa fala w tym czasie, co mi dało podstawę do twierdzenia, że trzecia dawka a może czwarta będzie wykańczać w połowie 2022 roku.

 

https://www.ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/birthsdeathsandmarriages/deaths/articles/deathsinvolvingcovid19byvaccinationstatusengland/deathsoccurringbetween2januaryand2july2021

 

 

 

Zaktualizowane: 11 października 2021 - 21:42

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish