Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół Rzymski wzywa do większych podatków poprzez redystrybucje dóbr. Co na to katolicy? Nic, nadal wspierają grabieżców.

Myślę, że zwierzęta są bardziej inteligentne od katolików i nie mam zamiaru nikogo tutaj obrażać. Wszak mam wielu znajomych katolików.

Pisząc, że zwierzęta są mądrzejsze od katolików miałem na myśli tych z nich, którzy widzą nakazy dźgania biskupów, Franciszka. Widzą zaangażowanie w komunizm ich kościoła, w kłamstwo klimatyczne i udają, że nic się nie dzieje.

Przykładowo psy o wiele szybciej się uczą.

Przykład:

 

 

 

Większość katolików nie wie co się dzieje.

Ale co na to p. Rola z wrealu 24, co na to podopieczny matki (nie) boskiej Braun?

Ile jeszcze zła kościół Rzymu ma wyrządzić ażeby ludzie zmądrzeli?

 

Watykański minister spraw zagranicznych, arcybiskup Paul Gallagher, wezwał do zwiększenia redystrybucji jako niezbędnego środka przezwyciężenia nierówności ekonomicznych, podał w środę Catholic News Service.

 

W swoim przemówieniu  przed spotkaniem ONZ na wysokim szczeblu w sprawie nierówności i dobrobytu arcybiskup Gallagher stwierdził, że „walki z szerzącymi się nierównościami nie da się osiągnąć bez redystrybucji fiskalnej i zwiększenia progresywności harmonogramów opodatkowania dochodów”.

 

Jakim trzeba być bezmyślnym człowiekiem, aby czytać takie informacje i nadal tkwić w bandyckim katolicyzmie?

 

„LEPSZE OPODATKOWANIE MOŻE DOPROWADZIĆ DO REDYSTRYBUCJI CZĘŚCI CZYNSZÓW NALEŻNYCH WIELKIM KORPORACJOM I POMÓC W BUDOWANIU BAZY PODATKOWEJ, ZWŁASZCZA W KRAJACH ROZWIJAJĄCYCH SIĘ” – OŚWIADCZYŁ.

 

Arcybiskup zauważył również , że globalna pandemia koronawirusa spowolniła postępującą eliminację skrajnego ubóstwa przez ludzkość. Na przykład Bank Światowy  oszacował,  że pandemia „pogrążyła w skrajnym ubóstwie dodatkowe 97 milionów ludzi w 2020 roku”.

 

Ten dobrze opłacany pionek Watykanu nie powiedział jednak kto tę plandemię stworzył…

 

„Ponieważ płace spadły, miliony osób pogrążyło się w ubóstwie, co odsunęło cele redukcji ubóstwa o prawie dekadę”, powiedział Gallagher, dodając, że osoby już w trudnej sytuacji „zostały nieproporcjonalnie dotknięte jego skutkami”.

 

Watykan jest mocno zaangażowany w system podatkowy. Ucisk podatkowy zawsze był ich udziałem.

 

W swoim przemówieniu arcybiskup podkreślił potrzebę „stabilizacji klimatu i sprawiedliwości klimatycznej”, która obejmuje „dekarbonizację naszych gospodarek”.

 

 

Prawda jest taka, że:

Gdyby Watykanowi naprawdę zależało na redystrybucji bogactwa, zacząłby od redystrybucji wszystkich bilionów, które Watykan ukradł ludziom w ciągu tysiąclecia i zgromadził dla swojej osobistej władzy i bogactwa. Ale nie, ich motto to okradać biednych i dawać sobie, twierdząc, że żyją w ubóstwie, podczas gdy w rzeczywistości prowadzą luksusowe życie.

 

 

Ludzie!!! Rodacy!

Wyjdźcie z tego kościoła podłości i zła. Chyba że nadal chcecie mieć coraz większe obciążenia podatkowe i poddawać się kłamcom i złodziejom.

 

 

https://www.breitbart.com/faith/2021/10/08/vatican-foreign-minister-calls-fiscal-redistribution-fight-inequality/

 

 

Updated: 10 października 2021 — 20:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme