Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Kalifornii zdejmowanie prezerwatyw będzie karane.

Kalifornia stała się pierwszym stanem, który zakazuje “stealthing”, czyli usuwania prezerwatywy bez pozwolenia podczas stosunku, po tym jak Gov. Gavin Newsom podpisał ustawę w czwartek.

Nowy środek zmienia stanowy kodeks cywilny, dodając ustawę do cywilnej definicji pobicia seksualnego. To jasno pokazuje, że ofiary mogą pozwać sprawców o odszkodowanie, w tym o odszkodowanie karne.

Zdejmowanie prezerwatyw bez uzyskania słownej zgody jest nielegalne.

Demokratyczna Assemblywoman Cristina Garcia pierwotnie próbowała uczynić z tego przestępstwo w 2017 r.

 

Analitycy legislacyjni powiedzieli wtedy, że już można to uznać za wykroczenie seksualne, chociaż rzadko jest ścigane ze względu na trudność w udowodnieniu, że sprawca działał umyślnie, a nie przypadkowo.

Projekt Edukacyjnych Badań Prawnych Dostawcy Usług Erotycznych poparł  projekt , twierdząc, że może on umożliwić pracownikom seksualnym pozywanie klientów, którzy usuwają prezerwatywy.

 

Bóg pozwala ludziom robić to, co chcą, nawet jeśli jest to dla nich niekorzystne. System szatana (demokraci to skrajni komuniści) tworzy masy zakazów, przepisów zupełnie jak religia faryzeuszy.

 

Prezerwatywa sama w sobie nie jest ani dobra ani zła, choć zapewne w Izraelu prawdziwym, starożytnym nie było prezerwatyw, gdyż współżycie nie było traktowane instrumentalnie.
Demokraci, czyli komuniści chcą wprowadzić bezprawie szatana, czyli tzw seks bez zobowiązań, a zdejmowana prezerwatywa powodowałaby właśnie zobowiązania. To jest kolejna ukryta depopulacja i hedonizm. Ma być przyjemnie i bez zobowiązań.

 

 

Ludzie są bezbożni i wybierają niestety takich bezbożnych osobników.

Dzisiaj prezerwatywa, a jutro polityka jednego dziecka lub kamery w sypialni.

 

 

źródło:

https://nypost.com/2021/10/08/california-makes-it-illegal-to-remove-condom-without-consent/

 

 

Updated: 8 października 2021 — 23:17

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme