Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kobietę w więzieniu zgwałcił transeksualista. Ale problem jest większy.

Nie jest to nowy news, ale w związku z tym, ze zapomniałem umieścić a jest on bardzo ważny z punktu widzenia argumentacji z ludźmi, którzy stoją po środku i źle pojmują tolerancję, myślę, że warto go mieć na uwadze.

 

Więźniarki i organizacje kobiece błagały stan Kalifornia o niewprowadzanie nowego prawa popierającego osoby transpłciowe, które zmuszałoby stanowe więzienia do przyjmowania biologicznych mężczyzn. Więźniowie i ich adwokaci ostrzegli gubernatora Gavina Newsoma (D) i jego administrację, że nic dobrego z tego nie wyniknie, powołując się na obawy przed nadużyciami, chorobami seksualnymi i ciążą.

W odpowiedzi na te obawy, państwo … rozdało prezerwatywy i środki na ciążę.

 

 

„Kiedy @Scott_Wiener i @GavinNewsom przyznają, że to był błąd?” Wolf napisał na Twitterze . „Ile jeszcze kobiet musi zostać zgwałconych w kalifornijskich więzieniach przez mężczyzn, którzy nigdy nie powinni tam być? Ile dzieci urodzonych przez uwięzione matki, zanim usłyszysz ich płacz?”

Obecna polityka pozwala każdemu biologicznemu więźniowi płci męskiej zażądać przeniesienia do więzienia lub więzienia dla kobiet bez zadawania żadnych pytań, o ile identyfikują się jako kobiety 

 

Teraz, według wiodącej liberalnej organizacji kobiecej, która sprzeciwia się polityce pro-trans:

„Słyszeliśmy teraz od siedmiu różnych osób w CCWF, że co najmniej jedna kobieta, a być może więcej, jest teraz w ciąży po tym, jak została umieszczona z męskim przestępcą, który został przeniesiony do więzienia dla kobiet na mocy SB132” – napisała grupa .

„Nasze powiązania mówią nam, że co najmniej 3 mężczyzn zostało teraz przeniesionych do Segregacji Administracyjnej” – kontynuował WoLF , dodając, że z uwagi na prywatny charakter danych dotyczących zdrowia grupa nie mogła potwierdzić żadnych więcej szczegółów.

 

Nawet największy bandzior może się identyfikować jako transseksualista a później “używać” do woli w więzieniu dla kobiet.

 

 

 

To pokazuje jakim zagrożeniem jest zgoda na transseksualizm w szkołach, co ma torować drogę właśnie do takich  sytuacji jak w amerykańskim więziennictwie, które staje się piekłem dla kobiet.

 

 

Ciekawe gdzie są organizacje lewicowe?

Milczą ponieważ o to w tym wszystkim chodzi aby zniszczyć ludzi tak, by normą było bezprawie a nie prawość. Dlatego tak bardzo walczy się z Prawem Bożym.

 

Granice są przesuwane a wraz z nimi następuje upadek społeczeństwa.

 

dutytoamericanews.com/2021/08/05/female-inmate-now-pregnant-after-california-pro-trans-policy-forces-womens-prisons-to-house-biological-men-despite-prisoners-pleas-warnings-report/

 

 

Updated: 8 października 2021 — 15:52

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme