Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

20 ofiar trzęsienia ziemi w Pakistanie.

” (7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.”

 

Silne trzęsienie ziemi nawiedziło Pakistan, wstrząsając miastami Harnai i Shahrag około 3 nad ranem czasu lokalnego, powodując zawalanie się budynków i domów dla mieszkańców.

 

 

 

Sohail Anwar Hashmi, zastępca komisarza miasta Harnai, powiedział przez telefon pakistańskiej gazecie Quetta Voice: „Otrzymaliśmy 20 martwych ciał”. Jednak najnowsze szacunki urzędników sugerują, że w trzęsieniu ziemi zginęło 20 osób, w tym dzieci. .

Podobno liczba ta może wzrosnąć..

 

My, kiedy czytamy takie informacje, niezbyt się przejmujemy. Powodem takiej znieczulicy jest fakt, iż nas to bezpośrednio nie dotyczy. Nawet kiedy było tornado w Borach Tucholskich, czyli w naszym kraju, nie utożsamialiśmy się z grozą tamtych miejsc, gdyż to było od nas daleko. Ale ludzie tam mieszkający przezywali katusze.

Znana jest historia pewnej rodziny, która to modliła się o ochronę do Boga i tornado przeszło kilkadziesiąt metrów obok ich domu nie łamiąc chyba nawet jednej gałązki.

 

 

Żyjemy w czasach ostatecznych i ja to pokazuję.

 

 

Zaktualizowane: 7 października 2021 - 10:46

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish