Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Statystyka zgonów po dźganiach w ciągu 14 dni.

Siostra i czytelniczka przesłała mi swoją analizę:

 

__________

Spoglądając na dane liczbowe umieszczone przez Ministerstwo Zdrowia bez problemu można obliczyć udział zgonów pełni zaszczepionych po upływie 14 dni od pełnej dawki wśród wszystkich zanotowanych zgonów w Polsce w okresie od 16.07 do 24.09. Jaki wynik wychodzi?

 

!!!!!! 16,76% !!!!!!

 

Bardzo szkoda, że MZ nie podaje dokładniejszych danych, uwzględniając zgony osób zaszczepionych jedną dawką oraz zgony osób pełni zaszczepionych przed upływem 14 dni od drugiej dawki.

 

Trzeba również wspomnieć o bardzo ważnej kwestii. Jest niemało ludzi, którzy niestety borykają się z efektami ubocznymi po przyjęciu tego produktu. Ludzie bardzo cierpią, chorują na poważne dolegliwości, a nawet dochodzi do zgonów. Internet jest pełen świadectw takich ludzi. A ilu ludzi o tym głośno nie mówi albo wypiera fakt, że to ten produkt mógł wpłynąć tak źle na ich obecny stan zdrowia? To jest bardzo alarmujące, ale media głównego nurtu i rząd milczą o tym wszystkim, sprowadzając NOPy do bólu ręki i gorączki…

 

Gdy się człowiek tak głęboko zastanowi, przeanalizuje różne dane statystyczne i naukowe oraz posłucha historii poszkodowanych ludzi dojdzie do wniosku, że RYZYKO związane z przyjęciem tego produktu dużo bardziej przewyższa KORZYŚCI.

 

Czy przypadkiem prawdopodobieństwo wystąpienia poważnego NOPa nie będzie wzrastać wraz z przyjęciem kolejnej i kolejnej i kolejnej dawki? Czy ktoś jest w stanie dać gwarancję bezpieczeństwa tego produktu po takim koktajlu? Nie sadzę.

 

Ten produkt jest NIEBEZPIECZNY dla zdrowia i życia ludzkiego!

 

Normalnie produkt powodujący poważne skutki zdrowotne powinien zostać wycofany z rynku (zakrzepica, zaburzenia krzepnięcia krwi, zespół Guillaina-Barrego, zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia, porażenie Bella, zespół przesiąkania włośniczek, wieloukładowy zespół zapalny PIMS, zatrzymanie akcji serca, zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego, zaburzenia układu oddechowego, reumatoidalne zapalenie stawów, ostre obwodowe porażenie nerwu twarzowego, zaburzenia skórne i podskórne, zaburzenia mięśniowo-szkieletowe, drgawki, zawał mięśnia sercowego, udar, zator płucny, choroby autoimmunologiczne, , komplikacje ciąży i porodu, poronienia, zgony).

 

Już słyszę głosy naśmiewców: „Ale te efekty uboczne tak rzadko się zdarzają. Nie przesadzaj.” To ja mam pytanie. Ile osób musi stracić zdrowie i życie przez efekty uboczne tego produktu, żeby prześmiewcy i ignoranci potraktowali na serio występowanie poważnych NOPów? Gdzie jest ten pułap? To zdrowie i życie tych osób jest mniej ważne od osób borykających się z C o v i d e m, gdzie przeżywalność jest bardzo wysoka?

 

Kto lubi grać w rosyjską ruletkę, gdzie stawką jest osobiste zdrowie a nawet życie? Raz wypadnie na kogoś innego, a Ci się upiecze (szczęściarz). Ale co zrobisz gdy pewnego dnia wypadnie na Ciebie albo kogoś z Twoich bliskich?

 

Jesteśmy świadkami światowej zmowy milczenia. Z całą pewnością nie chodzi w tym o ratowanie ludzkich żyć…

 

Liczba zgonów w Polsce od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką:
24.09.2021 —> 39 499
16.07.2021 —> 39 153
Różnica: 346 -> przyrost wszystkich zgonów w Polsce w okresie od 16.07 do 24.09
Liczba zgonów wśród pełni zaszczepionych po upływie 14 dni od pełnej dawki:
24.09.2021 —> 694
16.07.2021 —> 636
Różnica: 58 -> przyrost zgonów pełni zaszczepionych po upływie 14 dni od pełnej dawki w okresie od 16.07 do 24.09
58/346 = 16,76%

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 1 października 2021 - 23:14

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish