Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Warto walczyć. Szpital w Alabamie właśnie zmienił kurs w zakresie szczepień.

Państwo to złożona struktura. Mamy polityków, różne partie, sądy, policje, dyrekcje różnych instytucji, urzędników i etc.

Jak życie pokazuje, to od nas wiele zależy, a bierność wspiera tylko zło.

 

 

Szpital uniwersytecki w Tuscaloosa w stanie Alabama, który ledwo miesiąc temu wymagał dźgania od swoich pracowników, teraz już  nie wymaga tego eksperymentu medycznego.

 

CBN News poinformował, że urzędnicy z University of Alabama powiedzieli, że odwracają tę politykę, czekając na szczegóły od rządu federalnego po edykcie prezydenta Joe Bidena nakazującym wszystkim pracodawcom zatrudniającym ponad 100 pracowników wymaganie szczepienia przeciwko koronawirusowi.

 

Według WBRC , prezes Stowarzyszenia Szpitali Alabama, dr Don Williamson, powiedział, że większość szpitali w stanie i tak nie wymaga teraz zastrzyku, UAB był jednym z nielicznych. Powiedział, że personel szpitala ma wysoką liczbę szczepień, od 50 do 80% w różnych lokalizacjach, co Williamson powiedział, że wielu z nich osiągnęło dzięki programom motywacyjnym.

 

Na czym polegają programy (przekupstwo fantami) motywacyjne?

 

UAB nadal oferuje 400 dolarów pracownikom, którzy chcą się zaszczepić, a inne szpitale oferują czas wolny i nagrody. Williamson powiedział ogólnie, że szpitale chcą, aby zaszczepieni pracownicy pomagali w kwestiach kadrowych, ale to niekoniecznie oznacza, że ​​musi istnieć nakaz.

Powiedział, że to do każdego szpitala należy podjęcie decyzji w oparciu o potrzeby personelu i pacjenta. „To nie jest mały problem, jeśli mamy nieszczepionych pracowników” – powiedział Williamson. „Szpitale z powodzeniem poruszały się po wodach szczepienia ludzi i w większości były w stanie to zrobić bez nakazu”.

 

https://www.wbrc.com/2021/09/18/uab-no-longer-mandating-employees-be-vaccinated/

 

Bez względu na poglądy religijne część osób zauważyła podczas PLANdemii:

 

  1. Kłamstwa.
  2. Wrogość państwa wobec obywateli.
  3. Współpracę polityków z korporacjami (faszyzm).
  4. Niewidzialny rząd światowy, którego objawem była standaryzacja obostrzeń (dystans, maski…)

 

Te osoby w obliczu zdobytej wiedzy o wirusach i wypowiedzi lekarzy postanowiły być konsekwentne i zdecydowanie pomimo masowego straszenia przez media a później przez rządy nie przyjąć eksperymentu.

 

Co na to biblia?

Zakładając, że światem rządzi biblijne bestia, możemy śmiało się sprzeciwić jej w pewnych ramach i tak zrobili ci i wielu innych pracowników.

 

Co do prawdy o plandemi mamy wspólne poglądy z częścią katolików i z częścią new age. Jeśli chodzi o stosunek do wiary, to katolicy wspierają swym uczestnictwem twórców plandemi podobnie jak new ageowcy swoimi poglądami na sferę duchową wspierają ONZ.

 

Ale ten okres, a raczej etap  plandemi jest tylko po to, aby ludzkość zauważyła, że jest w szponach Złego.

 

 

Obrona praw człowieka do decydowania o własnym zdrowiu i przeciwstawienie się systemowi bestii wynika z pierwszej księgi biblii czyli księgi Rodzaju:

 

(27) Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boga go stworzył; stworzył ich mężczyzną i kobietą. (28) I Bóg błogosławił im. Potem Bóg powiedział do nich: Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, napełniajcie ziemię i czyńcie ją sobie poddaną; panujcie nad rybami morskimi i nad ptactwem niebieskim, i nad wszelkimi zwierzętami, które poruszają się po ziemi. “

 

Człowiek powinien panować pod protektoratem Boga, a nie pod patronatem szatana.

Bóg stworzył człowieka na swój obraz a oni mieszając w DNA człowieka (Indie oficjalnie powiedziały o szczepionce DNA) chcą ten obraz zniszczyć.

Stąd tak wiele upodlenia ludzi można spotkać na całym świecie.

System bestii informuje o tym, że papierosy szkodzą, a jednocześnie zarabia na vacie i akcyzie. Ale kogo to interesuje….

 

Chwała Bogu w imię Jezusa.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 28 września 2021 - 16:12

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish