Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziesiątki funkcjonariuszy policji stanowej Massachusetts przeciwstawia się nakazowi szczepienia.

Stowarzyszenie Policji Stanowej Massachusetts (SPAM) poinformowało, że dziesiątki funkcjonariuszy złożyło dokumenty rezygnacji w wyniku stanowego mandatu dotyczącego szczepień przeciw COVID.

 

 

Stan wymaga od wszystkich pracowników departamentu wykonawczego okazania dowodu szczepienia do 17 października, w przeciwnym razie grozi im utrata pracy. Około 20% pracowników Policji Państwowej nie jest szczepionych, powiedział adwokat związku. Źródło powiedziało WBZ w poniedziałek, że tylko jeden policjant stanowy powiedział działom kadr, że zrezygnuje z powodu mandatu na szczepionki.

Źródło podało również, że są inni, którzy rozmawiali z HR, aby ocenić, jakie będą ich emerytury, jeśli zdecydują się przejść na emeryturę. W zeszłym tygodniu sędzia odrzucił prośbę związku policji stanowej o wstrzymanie nakazu Bakera na szczepionki dla funkcjonariuszy. Związek wydał oświadczenie po decyzji sędziego.

 

 

Przez cały okres COVID staliśmy na pierwszej linii frontu, chroniąc obywateli Massachusetts i nie tylko. Mówiąc najprościej, wszystko, o co prosimy, to te same podstawowe udogodnienia, które niezliczone inne departamenty zapewniły swoim pierwszym ratownikom, oraz traktowanie choroby związanej z COVID jako urazu przy pracy.

 

Do tej pory dziesiątki funkcjonariuszy złożyło już dokumenty rezygnacji, a niektórzy z nich planują powrót do innych działów, oferując rozsądne alternatywy, takie jak noszenie masek i regularne testy. Policja stanowa ma już krytycznie niski personel i potwierdziła to bezprecedensowymi posunięciami, które zabrały funkcjonariuszy z jednostek specjalnych, które badają zabójstwa, terroryzm, przestępstwa komputerowe, podpalenia, gangi, narkotyki i handel ludźmi, i skierowały ich do umundurowanego patrolu.

 

 

Po tych informacjach i wielu innych z Polski również jak i wiadomości na fejsie od Was wynika, że ważne dla życia instytucje państwowe stracą na jakości przez SEGREGACJĘ MEDYCZNĄ – NOWY PARTHAID.

 

Pytam się: gdzie są pastorzy i księżą, gdzie jest Watykan stojący w obronie dyskryminowanych? Gdzie walka Rzymu o prawdę?

Nie ma i nie będzie gdyż oni ten system budują.

 

Fakt, iż policja jako organ mający respektować prawo przeciwstawia się swojemu żywicielowi pokazuje czym jest ta władza. Jest to system biblijnej bestii, który nie ma na celu wcale dobra nie tylko obywateli ale i swoich pracowników.

 

Napisałem z miesiąc temu tekst o tym, że w Polsce 50% policjantów nie poddało się eksperymentowi medycznemu.

 

Módlmy się o polską policję, na pewno jest tam wielu ludzi z sercem. Módlmy się o tych policjantów, których mijamy.

Wróg jest po całkowicie innej stronie niż wskazują to portale katolickie.

 

 

boston.cbslocal.com/2021/09/27/massachusetts-state-police-covid-vaccine-mandate-resignations/

 

 

Zaktualizowane: 28 września 2021 - 08:17

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish