Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Skutki poMODERNOWE. Relacja.

 

Moderna marzec i czerwiec 2021

Ciężkie reakcje niepożądane.

 

 

Dziewczyna o imieniu Karolina jest ze swoją przyjaciółką  Jaimie w tym filmie, wyjaśniając swoją historię poniżej własnymi słowami:

 

Po prawie siedmiu miesiącach w końcu zdecydowałam się udostępnić i upublicznić informację.

Miałam skrajne reakcje na obie dawki szczepionki Covid-19 (Moderna), którą otrzymałem 17 marca, a następnie 17 czerwca 2021 r.

Obie bardzo zaszkodziły mojemu zdrowiu. Przed strzałami byłam całkowicie zdrowa. Pracował na pełny etat, praca na farmie,  aktywna, bez problemów zdrowotnych,  ogólny stan zdrowia dobry.

 

Obecnie wydaje mi się, że mam nienazwane tajemnicze zaburzenie (odmiana zespołu Guillain-Barré), które powoduje ogólne zapalenie nerwów. Tydzień mam migrenę przedsionkową. Druga hemiplegiczna migrena. Kolejne POTS….. Ekstremalne zapalenie (burza cytokinowa) wpływa na mój mózg: jak myślę, jak mówię, jak chodzę. Całkowicie mnie spowolniło. Nie mogę nawet prowadzić co sprawia, że ​​podstawowe zadania są trudne do zrozumienia, trudne do wykonania.

 

Objawy zaczęły się jak reakcja alergiczna w ciągu 30 minut od wstrzyknięcia (wraz z oczekiwanymi skutkami ubocznymi, takimi jak ból ramienia, wysypka, zmęczenie, bóle głowy). Miałam  ekstremalne problemy żołądkowe i tachykardię idącą za tym. Potem zawroty głowy i mgła mózgu i zajęło to całą moją energię.

 

Ale nadal chciałam być bezpieczna przed Covidem i wzięłam drugi strzał. Drugie ukłucie, u którego pojawił się sporadyczny ból nerwu (tylko po prawej stronie), na twarzy, ręce i nodze, plus zawroty głowy. Objawy pogorszyły się, obejmując silny ból szyi i pleców. Obłąkane migreny, o których istnieniu nie wiedziałam, które zabierały mnie na wiele godzin, a czasem dni. Jak dotąd nie znaleziono dla mnie skutecznego leczenia. Mam nadzieję, że jest to odwracalne, ale nie wiadomo, jak będę lepszy lub gorszy.

Niektóre dni są lepsze, inne gorsze. Nie ma wyraźnej trajektorii poprawy. Są dobre godziny, dobre dni i straszne nawroty. Większość moich objawów zanotowałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy na notebooku, iPhonie i komputerze (kiedy czuję się dobrze i pamiętam rzeczy). Kilka tygodni temu znalazłem wielu innych na całym świecie na tej samej łodzi co ja.

Jako biolog i badacz uważam, że to nie przypadek!

Po prostu uważam, że skutki uboczne muszą być bardziej publicznie znane i należy przeprowadzić więcej badań, zanim będziemy mogli wepchnąć to w nasze dzieci lub wydać nakazy.

Chodzę do ogromnej liczby specjalistów, badania krwi, diety: PCP, neuro, laryngologia, kardio, immunolog i lista jest długa, ale ŻADNYCH odpowiedzi.

Są setki rannych osób po szczepieniu. To smutne, kiedy szpitale i lekarze odwracają się od nas. Bez leczenia, bez pomocy medycznej. Miesiące cierpienia, kiedy staraliśmy się przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Zrobiliśmy swoją część. Ale nikt nie mówi o efektach ubocznych.

Kolumbia Brytyjska, Kanada

 

__________________

Walczmy dalej informacją tak, jak potomkowie Kananejczyków walczą z nami.

Zachęcajmy ludzi, którzy uwierzyli kłamstwu aby opisywali swoje doświadczenia.

 

 

 

Updated: 27 września 2021 — 11:47

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme