Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Młodzi piłkarze zaczęli się modlić wbrew zakazowi szkoły. “Moc Szatana została dzisiaj pokonana”.

Do niezwykłego pokazu sprzeciwu zarówno wobec dyrekcji szkoły jak i wobec świata duchowego (idzie to w parze) doszło w Tennessee w USA.

 

Futboliści ze szkoły średniej w Tennessee po tym jak w zeszłym tygodniu dyrektorzy szkół otrzymali zakaz publicznych manifestacji religijnych, przyprowadzili  rodziców i fanów na stadion, aby pomodlić się do Boga.

 

 

Według Daily Mail, uczniowie-atleci Putnam County zgromadzili rodziców, uczniów i fanów na boisku po tym, jak drużyny piłkarskie Upperman High School i Stone Memorial High School zakończyły swój mecz. Absolwent szkoły Putnam County, Bob Vick, podzielił się zdjęciem drużyn jednoczących się w modlitwie prowadzonej przez uczniów na Facebooku, które stało się viralem w weekend zbierając 3.1K akcji i 1.7K polubień.

 

 

Vick podpisał zdjęcie: “Siła szatana została dziś pokonana, ponieważ groźba pozwu sądowego o zakazanie modlitwy po meczu została zażegnana przez modlitwę zawodników, wspieranych przez rodziców i kibiców solidarnie zgromadzonych na Overall Field. Niech Bóg błogosławi graczy z Baxter i Stone za ich wiarę i odwagę”.

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10017447/Moment-high-school-football-players-TN-led-prayer-district-BANNED-teachers-worship.html

 

Pragnę zwrócić uwagę na fakt, iż to nie new age, wibracje i yoga jest prześladowana ale chrześcijaństwo.

 

Z drugiej strony zakaz modlitwy jest dowodem na jej siłę!

Nie protestów się boją satanistyczne rządy, ale modlitwy. W Chinach podobnie, możesz sobie uprawiać jogę, ale wspólne modlitwy są zakazane.

 

Odkryty sens 13 rozdziału listu do Rzymian.

Paweł napisał:

 

1) Każda dusza niech się podporządkowuje władzom zwierzchnim; bo nie ma władzy, jak tylko od Boga; a te władze, które są, przez Boga są wyznaczone. (2) Dlatego, kto sprzeciwia się władzy, sprzeciwia się Bożemu rozporządzeniu; a ci, którzy sprzeciwiają się, sami na siebie przyjmują wyrok. “

 

Ta część Rzymian jest przedmiotem manipulacji syjonistycznego pastorstwa i dlatego mamy to co mamy – plandemię chazarską.

 

Paweł pisząc ti miał na myśli coś innego i pokazuje to dalsza część tego rozdziału:

 

 Albowiem przywódcy nie są postrachem dla dobrych czynów, ale dla złych. Chcesz się nie bać władzy? Czyń dobrze, a będziesz miał od niej pochwałę. (4) Bowiem jest sługą Boga tobie ku dobremu. Ale jeśli czynisz zło, bój się; bo nie bez powodu nosi miecz, gdyż jest sługą Boga, który karze w gniewie tego, który czyni źle.”

 

 

Jeśli kradniesz lub nękasz kogoś psychicznie lub inaczej krzywdzisz bliźniego to właśnie w takim celu jest władza.

Jednakże od 1945 roku zjednoczony rząd chazarski ONZ jest postrachem dla dobrych czynów, a przekupnym politykom włos z głowy nie spada, z wyjątkiem naturalnych skłonności do łysienia.

 

Ludzie pracowici i przedsiębiorczy są karani biurokracją, urzędami i podatkami, które idą na rozbuchaną biurokrację i to państwo koło Palestyny.

Obecna władza więc owszem częściowo realizuje postulaty zawarte w tym liście “Albowiem przywódcy nie są postrachem dla dobrych czynów, ale dla złych”

Często przestępcy są karani, ale nie ich przestępcy.

Afera FOZZ, afera ART – B itd…rozmydliło się’

 

Chcesz się nie bać władzy? Czyń dobrze, a będziesz miał od niej pochwałę. 

 

Czy polscy przedsiębiorcy otrzymują pochwałę za pracowitość, za to, że nie chcą się zdawać na łaskę państwa, za to że zasilają budżet? korporacje nie płacą podatków.

Przedsiębiorcy są traktowani jak przestępcy a zawiłość przepisów podatkowych to klucz do uwalenia etosu pracy. Vide Kluska z Optimusa.

 

Wszelkie rządy od roku 1945 nie są polskimi rządami i karzą za pracowitość a nie chwalą…

Rozumiem kary za wyłudzenia vat, rozumiem kary za oszukiwanie pracowników, ale niedopuszczalne jest karanie za pracowitość.

 

(8) Nikomu nie bądźcie nic winni, oprócz wzajemnej miłości; bo kto miłuje drugiego, wypełnił Prawo. (9) Gdyż to: Nie będziesz cudzołożył, nie będziesz mordował, nie będziesz kradł, nie będziesz składał fałszywego świadectwa, nie będziesz pożądał, i jeśli jest jakieś inne przykazanie, w tym słowie się sumują, to znaczy: Będziesz miłował swojego bliźniego, jak samego siebie. (10) Miłość nie czyni bliźniemu nic złego; wypełnieniem więc Prawa jest miłość.”

 

Jeśli przestrzegasz  dekalog, wypełniasz prawo miłości.

 

W USA uczniowie czasem chcą się pomodlić. Zakaz modlitwy pokazuje że jest to system bestii a Prawo Boże jest nadrzędne. Jest ponad systemem bestii, który częściowo realizuje chcąc nie chcąc prawo Boże w zakresie kilku przykazań: nie kradnij, nie zabijaj.

Jednakże w majestacie prawa ludzie są okradani przez tych, którzy mają ich chwalić za pracowitość.

Polski nie ma już od 1945 roku. 9 maja nie jest żadnym dniem zwycięstwa, ale dniem porażki Polski.

Niemcy zwyciężyły i do dzisiaj nie możemy ich dogonić.

 

Chwała Bogu za tych sportowców, którzy uznali, że Prawo Boże jest ważniejsze od nakazów bestii w przeciwieństwie do kieleckich radnych sejmiku, którzy uchylili ustawę antylgbt.

 

System bestii nienawidzi ludzi wierzących w Jezusa. To system antychrysta.

 

 

Zaktualizowane: 23 września 2021 - 20:56

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish