Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uciskani Australijczycy protestowali walcząc o swój byt, a chazarskie media opisują ich niczym bandytów.

Tak, kiedy trzeba warto coś powtarzać.

 

“Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemności na światło, a światło na ciemności, którzy przemieniają gorycz” Iz 5′

 

 

Ciekaw jest jakby zakazali onet.pl lub TVN funkcjonować i przychodzić do pracy jeśli np. nie wyrzekną się wiary w LGBT….

Od razu pojawiłyby się wrzeszczące baby (przepraszam, ale pyskate kobiety to baby). Kobietą jest osoba miła, ciepła.

 

 

 

 

Oni tutaj chcąc wybielić dyktaturę w Australii nazywają protestujących walczących o byt agresywnymi.

 

Demonstranci byli bardzo agresywni, blokowali główne ulice w Melbourne i niszczyli m.in. radiowozy. Świadkowie informują, że niektóre samochody miały rozbite szyby. Policja reagowała na ataki używając wobec protestujących prawdopodobnie gazu łzawiącego.

Stanowcza reakcja premiera

Daniel Andrews, premier stanu Victoria, gdzie znajduje się Melbourne, stanowczo zareagował na wydarzenia: – Nie ma usprawiedliwienia dla okropnego zachowania, które widzieliśmy w naszym mieście w ciągu ostatnich dwóch dni – powiedział. – Szczepienia są naszą jedyną drogą wyjścia z pandemii. Nie mamy innego wyjścia. Zaszliśmy już za daleko, aby teraz zawrócić – dodał.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-szczepienia-tlum-ludzi-na-ulicach-melbourne-protestuje/hsbjybt?fbclid=IwAR2wtt84V9wMU3rNr2AXvTnHdQmCwtBULjElLNpF2XYB45yYKJnJCW74uHE

 

Jestem wierzącym biblijnie a więc uważam, że siłowe rozwiązania są gorsze, ale chciałbym ustosunkować się do manipulacji pismaków lewicowo-chazarskich.

Otóż z pozycji człowieka wierzącego jestem zdumiony jak potulni są protestujący. Popatrzcie, minęło półtora roku plandemi. Zmarło wiele osób przez złą opiekę medyczną, od eksperymentów medycznych, ale nie został zamordowany ani jeden przestępca w garniturze….

 

Podkreślam, jestem za pokojowymi rozwiązaniami, ale chce udowodnić, że żaden polityk jeszcze nie poniósł konsekwencji. Żaden!

Żaden bandyta nie został pociągnięty do odpowiedzialności.

Za to tysiące osób straciło prace, firmy i życie.

 

 

O Australii mówiłem wiele razy. Ponoszą konsekwencje łamania Prawa Bożego: aborcja, lgbt, satanizm.

 

Przy tej okazji raz jeszcze podkreślam, co się może komuś nie spodobać, że prezydent Duda jest najlepszym prezydentem ze wszystkich w Polsce po okrągłostołowej a PIS najlepszą partią z top partii w sondażach na plandemię.

 

Drogą do wyzwolenia jest Bóg i posłuszeństwo Jego Słowu.

 

 

 

 

Updated: 21 września 2021 — 21:28

1 Comment

Add a Comment

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme