Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Powrót Do Jedwabnego” film, który powinien obejrzeć każdy Polak, każdy miłośnik prawdy i każdy chrześcijanin.

Film, który robi furorę w sieci. Na dzień 18.09 od wczoraj jest już 160 tys. wyświetleń.

Z opisu filmu:

“POWRÓT DO JEDWABNEGO Kulminacyjna praca Wojciecha Sumlińskiego, która udowadnia, że w polsko – żydowskiej teraźniejszości nie ma końca przeszłości. Długofalowa mistyfikacja zmierzająca do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń opisana w 100 minutowej dawce dyskomfortu, odmieniającej sposób patrzenia na naszą rzeczywistość. Film “Powrót do Jedwabnego” jest alarmem – zrealizowanym dzięki wsparciu 4.000 darczyńców. ”

 

Co prawda p. Szumliński tkwi w kościele Rzymu i daj Boże żeby się nawrócił, ale tutaj ważne jest odkłamywanie tej części historii:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BPf1NRyZxb8

Niemcy najpierw wysłali Polaków do obozów a kiedy napadli na ZSRR polowali na Żydów, ponieważ Żydzi stanowili większość pośród znaczących komunistów.

Lech Kaczyński wskazał ekshumację w Jedwabnem.

Kłamstwo z liczbą zabitych. Było ok 150 osób a nie 1600.

To Niemcy zabijali Żydów.

Polacy bronili Żydów, ratowali ryzykując swoim życiem, a teraz chcą od nas pieniędzy.

 

Opierając się na mojej wiedzy historycznej i biblijnej, film ten jest konfrontacją Rzymu z syjonizmem. Ale biblia mówi jasno o tym konflikcie:

 

“I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej2,
pełnej imion bluźnierczych,
mającej siedem głów i dziesięć rogów.” Ap 17

 

Co oznacza, że Watykan jako matka nierządnic ujeżdża masę organizacji syjonistycznych.

Tak, Żydzi cieszyli się z przybycia komunistów, ponieważ to oni stworzyli komunizm., że W. Sumliński wrzuca wszystkich Żydów do jednego worka, a to nie jest prawdą, którą tak zaleca w filmie poszukiwać. Sam Jezus powiedział:

“Oto daję ci tych z synagogi szatana, którzy mówią o sobie samych, że są Żydami, a nimi nie są, lecz kłamią. Oto sprawię, by przyszli i oddali pokłon przed twoimi stopami, i poznali, że ja ciebie umiłowałem.” Ap 3

 

W filmie ktoś powiedział, że religia Mojżeszowa mówi oko za oko, a katolicka o miłości. To jest niezrozumienie. Oko za oko zasada mówiła by oddać tyle samo co się zawiniło. Jeśli ukradłeś rower, masz oddać rower. Sens został przekręcony.

 

 

Wydaję się, że film Sumlińskiego jest katolicką odpowiedzią na film syjonistów “Tylko nie mów nikomu”.

Odkąd podpalono katedrę w Notre Damme rozpoczęła się wojna nierządnicy z bestią.

To jest moje eschatologiczne wyjaśnienie, o którym nie dowiecie się ani z kanału wrealu24, ani od Atora, ani od post pisowskich publicystów.

Film w 100% warty obejrzenia, ale dla mnie człowieka wierzącego alternatywą wobec syjonizmu nie jest katolicyzm a biblia.

 

Jeszcze podkreślam: PROTESTANTYZM NIE WIDZI W SYJONIZMIE BESTII, GDYŻ ONI SAMI SĄ SYJONISTAMI WSPIERAJĄCYMI FAŁSZYWY IZRAEL

 

Po tym filmie jeszcze raz się utwierdzam, że spis powszechny prawdopodobnie ma na celu pokazanie kto jest do odstrzału w potencjalnej wojnie. Może w tym się mylę. Daj Bóg.

Podsumowując, dobrze, że został nagrany ten film, ponieważ nikt nie lubi być oszukiwany i okłamywany, a z Polaków robi się bandytów dla pieniędzy….

 

 

 

Zaktualizowane: 18 września 2021 - 18:58

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish