Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Słowenii nie zatankujesz bez certyfikatu szczepień. Słoweńcy nawet nie drgnęli.

System bestii działa na tyle, na ile pozwala mu społeczeństwo. Badają nie tylko zachowania danych narodów, które przejęli, ale i ich mentalność. Widocznie Słoweńcy uważają za słuszne postanowienia “ich” rządu…

 

“W Słowenii zaostrzono ograniczenia epidemiologiczne. Kierowcy muszą być zaszczepieni i posiadać certyfikat szczepienny lub świadczący o wyzdrowieniu, by zatankować samochód. Obyło się bez większych burz.”

 

https://www.o2.pl/biznes/slowenia-kierowcy-musza-przedstawic-certyfikat-szczepienny-aby-zatankowac-samochod-6683584842553856a?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbmoney&utm_term=post&utm_content=o2&fbclid=IwAR0ozWXViyk_eyiFaDImJ1-Cd_saNnALg4xu097f2pPCP4HeawfBZaK2y3w

 

Ludzkość na prawdę jest ogłupiała i nic nie zrozumiała z lekcji historii. Bezwartościowa szkoła państwowa wychowała niewolników a nie ludzi myslących.

 

Większość dostawców benzyny, w tym firma Petrol z Lublany, która obsługuje najwięcej stacji benzynowych w kraju, rygorystycznie stosuje nowe ograniczenia, przyjęte w sobotę”

 

Widocznie Słowenia musi być strasznie bezbożnym narodem…

Sprawdziłem i jest.

Aborcja w Słowenii – w chwili obecnej słoweńskie ustawodawstwo przewiduje aborcję na żądanie kobiety ciężarnej w pierwszych dziesięciu tygodniach ciąży. Po upływie dziesiątego tygodnia od poczęcia przerwanie ciąży jest dopuszczalne tylko pod warunkiem uzyskania zgody komisji złożonej z lekarza i pracownika socjalnego lub psychologa[“

https://plwiki.pl/Leksykon/Aborcja_w_S%C5%82owenii

 

Dlatego coraz więcej Chorwatek jedzie teraz do sąsiedniej Słowenii, aby tam przeprowadzić aborcję.

https://www.dw.com/pl/prawo-do-aborcji-polski-model-dla-chorwacji/a-56048414

 

Lewicy zależy więc na postulatach satanistycznych i totalnemu łamaniu Prawa Bożego ponieważ w ten sposób otrzymują prawo do masowego grzeszenia i wprowadzania rządów bezprawia.

Taka jest korelacja.

Odkryłem ją rok temu, kiedy zacząłem się przyglądać obostrzeniom na świecie. Tam gdzie są największe tam jest bezprawie biblijne. Australia, Kanada, Francja….

 

W Słowenii również jest możliwe rejestrowanie związków partnerskich jak  m.in. we Francji….

 

Tak więc w tym kontekście wielce pozytywna jest rola kanału wrealu24, aczkolwiek nadal prokatolickiego. Gdyby przeszli na biblijne chrześcijaństwo byłoby jeszcze lepiej.

 

Kary jakie spadają na narody są wprost adekwatne do łamania Prawa Bożego, a więc wyjściem nie są protesty a zdrowy biblijny światopogląd.

Zło prawdą biblijną zwyciężaj Polaku!

 

Zło dopiero nadchodzi, ale duża w tym rola nas wszystkich. Trzeba informować ludzi o prawdzie plandemii, nie dać się zastraszyć.

 

Zaktualizowane: 17 września 2021 - 10:46

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. u mnie kolega w pracy się zaszczepił mimo iż go przestrzegałem przed tym, nie rozumiem ludzi

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish