Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nauczycielom grozi więzienie, jeśli odmówią wyegzekwowania nakazu noszenia maski.

 

Niektórzy rodzice w USA pozywają Departament Zdrowia Tri-County z powodu nakazu noszenia maski. Kwestią sporną jest to, czy nauczyciele i administratorzy mogą zostać aresztowani, i oskarżeni, nie tylko jeśli sami nie noszą masek w szkole, ale jeśli ich uczniowie nie noszą masek.

Według CBS4 News , nadinspektor szkół publicznych w Littleton powiedział radzie szkolnej w zeszłym tygodniu, że mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej za nieegzekwowanie mandatu maski. Tri-County Health mówi, że jeśli nauczyciele nie wyegzekwują mandatu, jest to wykroczenie klasy 1, zagrożone karą do roku więzienia i grzywną w wysokości 5000 dolarów.

 

 

To nie jest absurd, to konsekwencje bezbożnego świata i program osłabiania układu immunologicznego.

Wiadomo, że tlen jest nam potrzebny, a dwutlenek węgla musimy wydalać. Ciężko nie chorować jeśli człowiek przez 8h lub więcej musi mieć zasłonięte usta i nos. Tak się buduje statystyki zachorowań.

 

„Nie jestem antymaskerem. Popieram wszystko, co możemy zrobić. Jestem przeciwna nadużywaniu władzy nauczycieli wbrew ich woli, wbrew woli dzieci i wbrew woli ludzi” – powiedziała Tara Kohl, której syn jest trzecioklasistą w Pine Grove Elementary School w Parker.

 

Ja też nie jestem antymaskerem i uważam, że każdy powinien samodzielnie podejmować decyzje dotyczące noszenia lub nie maski.

 

Według Mile High City News , Tara jest jednym z dziesięciu rodziców pozywających Tri-County Health po tym, jak nauczyciele ze szkoły jej syna odmówili wpuszczenia go, chyba że miał na sobie maskę.

Był upokarzany na oczach wszystkich. Mój syn przykucnął płacząc w kącie i zakrył twarz – powiedział Kohl. Kohl mówi, że Tri-County Health ponosi winę za to, co nazywa kulturą strachu i zastraszania. Mówi, że to system publicznej opieki zdrowotnej zamienił nauczycieli w organy ścigania.

„Nie oczekuję, że nauczyciele i dyrektorzy będą ryzykować swoją pracę dla czegoś takiego. To jest całkowicie niewłaściwe. Adwokat George Brauchler mówi, że to również nielegalne. Składa pozew w imieniu rodziców. „Pomysł, że zmuszamy rodziców i nauczycieli do egzekwowania tego porządku narażając własną wolność, nie jest amerykański. Teraz grozimy ludziom z najsilniejszymi władzami rządowymi, aby cię zamknęli i pozwolili im trwać. “

 

Tak, to co robi biblijna bestia jest kulturą strachu i zastraszania. Nie ma cienia wątpliwości. Rodziców będzie czekać walka prawna tego sezonu przeziębieniowego, a system publicznej opieki zdrowotnej zamienił nauczycieli w organy ścigania.

 

Zastanawiające jest to kogo ze składek zdrowotnych utrzymujmy.

Ogólnie rzecz biorąc podatnicy utrzymują system antychrysta.

Dodatkowo kościół Rzymu i jego córki czyli wszystkie religie w tym wszystkim pomagają. Ale kto jest konsekwentny i wychodzi z tego Babilonu? Garstka…

 

Zaktualizowane: 15 września 2021 - 06:34

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish