Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ż—i domagają się zwolnienia pracownika Departamentu Stanu za cytowanie Biblii identyfikującej Ż-w jako antychrysta „potomstwo żmij”

Fritza Berggrena – wieloletni oficer Służby Zagranicznej USA –  na swoim prywatnym blogu napisał:

 

„Jezus Chrystus przyszedł, aby uratować cały świat przed Żydami – założycielami oryginalnej religii antychrysta, którzy są nasieniem Węża i potomstwa żmij”.

 

Berggren napisał to  4 października 2020 r. a  jego strona internetowa zatytułowana „Żydzi nie są narodem wybranym przez Boga. Judeo-chrześcijanin jest antychrystem”.

 

[Berggren] jest zatrudniony w Departamencie Stanu, a co najmniej 70 jego współpracowników wysłało list do sekretarza stanu Antony’ego Blinkena z żądaniem jego zwolnienia . List wysłany 28 lipca twierdzi, że Fritz Berggren stanowi zagrożenie dla żydowskich pracowników Departamentu Stanu i naruszył zasady departamentu i standardy etyczne, poinformowała Foreign Policy po uzyskaniu kopii.

 

„Propagowanie przez niego antysemickich idei jest nie tylko bardzo niepokojące i obraźliwe zarówno dla żydowskich, jak i nieżydowskich pracowników, ale jako pracownicy żydowscy czujemy, że jego obecność w Departamencie jest groźna ” – czytamy w liście.

 

Przez lata Berggren prowadził stronę internetową z oszczerstwami przeciwko Żydom i społeczności LGBTQ, a także promującą supremację białych chrześcijan.

 

Niebawem nastąpi zakaz cytowania biblii, gdyż wskazuje ona dokładnie kto jest biblijną bestią. Można nikogo nie obrażając zostać antysemitą. Wystarczy, że zacytuje się Jezusa.

 

List zorganizowała grupa pracowników Jewish Americans and Friends in Foreign Affairs przy Departamencie Stanu wraz z innymi pracownikami żydowskiego Departamentu Stanu.

Foreign Policy poinformował, że Blinken, który jest Żydem, odpowiedział na list 9 sierpnia. „Chcę zapewnić, że Departament traktuje doniesienia o domniemanym niewłaściwym postępowaniu z najwyższą powagą”, napisał w liście, dodając, że nie może komentować szczegółów z „powodów prywatności”.

 

List do Blinkena został wysłany dwa dni po tym , jak 26 lipca w windzie w siedzibie Departamentu Stanu w Waszyngtonie znaleziono wyrzeźbioną swastykę.

 

Zgadnijcie kto mógł ją tam umieścić? ….

🙂

Chazarowie i Edomici chcą, abyśmy uwierzyli, że blog Berggrena zainspirował jednego z jego czytelników do zaryzykowania swojej kariery i reputacji przez wydrapywanie swastyki w windzie w jednym z najbardziej strzeżonych i nadzorowanych budynków na świecie.

Kto więc to zrobił nie wymaga odpowiedzi.

Fakt, że jedna z setek kamer wideo w Departamencie Stanu nie złapała twórcy swastyki, sugeruje, że ten, kto ją wyrzeźbił, prawdopodobnie miał na sobie specyficzną czapkę przypominającą nakrycie głowy biskupów kościoła Rzymu.

 

Incydent ten skłonił Blinkena i innych czołowych urzędników USA do potępienia antysemityzmu.

„ Chociaż nie ma dowodów na to, że Berggren stoi za swastyką wyrzeźbioną w windzie departamentu , jego dalsze zatrudnienie, pozornie bez żadnych konsekwencji, wysyła wiadomość o bezkarności, która niewątpliwie przyczyniła się do powstania atmosfery, w której ktoś odważyłby się zrobić coś takiego ”. list czyta. W liście zauważono również, że Berggren najwyraźniej naruszył zasady Departamentu Stanu, gdy w poście z 3 lipca pokazał swoje powiązania z rządem.

 

Berggren odpowiedział na doniesienia prasowe na temat listu wpisem na swojej stronie internetowej. „ Cieszy mnie fakt, że mam żydowskich czytelników — mam szczerą nadzieję, że oni, podobnie jak Saul, poznają Jezusa Chrystusa jako dosłownie Syna Bożego” — napisał. „Saul, przemianowany na Paweł, nawrócił się i zaczął głosić orędzie: Jezus jest Synem Bożym!” Dodał: „ Jeśli choć jeden Żyd lub goj się nawróci, to jest to warte zachodu ”.

 

Mądry człowiek.

W 1993 roku wyszła książka autora żydowskiego pt “Antysemityzm w NT”

 

 

Około 8 lat temu pisałem, że ew Jana jest najbardziej krytyczną wobec fałszywych Judejczyków księgą:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/08/nowy-testament-jest-antysemicki-pastor.html

 

Problem w tym, że NT nie jest antysemicki, gdyż to obecni Ż są największymi antysemitami na świecie. Nienawidzą Jezusa Judejczyka i prawdziwych potomków Izraelitów.

Nie przestrzegają zasad Tory i są całkowitym przeciwieństwem nauk Jahwe.

 

Ci ciekawe to pracownik rządowy odważył się powiedzieć, kto jest bestią biblijną, w przeciwieństwie do pastorów

 

„Jezus Chrystus przyszedł, aby uratować cały świat przed Żydami – założycielami oryginalnej religii antychrysta, którzy są nasieniem Węża i potomstwa żmij”.

 

Mamy czasy ostateczne a pasterze nie potrafią wskazać na bestię…

 

źródło:

www.jta.org/2021/09/01/politics/fire-antisemitic-blogger-70-state-department-employees-demand-in-letter-to-blinken

 

 

Zaktualizowane: 13 września 2021 - 12:37

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish