Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wiesław Gołas przyjął w marcu szczepionkę.

 

https://m.radio.kielce.pl/pl/wiadomosci/wieslaw-golas-zaszczepiony-przeciw-koronawirusowi,126043?fbclid=IwAR1uEVom4LQm07xwwDxBzWxFaIp60WUt_9hEshm5HOMOQmyDzgxrhiiNCaE

 

Ten znany i sympatyczny aktor zmarł na udar mózgu wczoraj 10.09.2021.

Choć w chwili śmierci miał 91 lat, to kto wie ile by żył gdyby nie był zadźgany.

 

Tak przy okazji: wydaję mi się, że jednym  z celów tej kampanii dźganiowej jest pozbycie się starszego pokolenia nie ze względu na ekonomię lub nie tylko, a ze względu na przygotowanie młodszej części ludzkości na doktrynę lucyferiańską w czasie antychrysta.

Starsi ludzie jakkolwiek nie patrzeć, bez względu na złożoność i przekrój tej grupy prezentują wartości powojenne, które są odległe dla zdemoralizowanego subkulturą illuminati  młodego pokolenia.

 

 

 

 

Updated: 10 września 2021 — 18:08

2 komentarze

Add a Comment
  1. Chłopie co ty za głupoty piszesz. Pan Gołas przechodził zawał serca w 2008r, i udar w 2020 jak jeszcze nie był zaszczepiony, więc nie pisz bzdur wyssanych z palca,że to niby przez szczepionkę nie żyję. Pan Gołas zmarł, bo już miał 91 lat i był po dwóch zawałach o których wspomniałem wyżej, których nie uwzględniłeś w swoim chorym foliarskim tekście. Powinieneś się chłopie leczyć ze swojego religijnego fanatyzmu i przede wszystkim przestać pierniczyć bzdury i szerzyć Fake newsy. Pozdrawiam bez hejtu.

    1. Witam serdecznie

      Każdy, kto czytał o śmierci aktora wie o powyższym. Ale dźgania atakują przede wszystkim słabe punkty organizmu. Możwe przypadek a może nie.
      wszystkiego dobrego w imię Jezusa

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: