Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Facebook czyta Twoje wiadomości WhatsApp pomimo twierdzeń, że czaty są zabezpieczone przed personelem.

Według raportu Facebook czyta Twoje wiadomości WhatsApp pomimo twierdzeń, że czaty prowadzone w aplikacji są zabezpieczone przed personelem. Według TheSun , kalifornijski tytan technologii, który jest właścicielem WhatsApp, przegląda wiadomości, zdjęcia i filmy, które zostały oznaczone jako nieodpowiednie przez użytkowników.

Dzieje się tak pomimo zapewnień kierownictwa, gdy Facebook kupił WhatsApp za 19 miliardów dolarów w 2014 roku, że dane użytkowników nie będą dostępne dla żadnej z firm. Raport opublikowany we wtorek przez śledczą organizację non-profit ProPublica twierdzi, że aplikacja, która ma dwa miliardy użytkowników, nie spełnia tej obietnicy.

Armia składająca się z 1000 moderatorów regularnie czyta wiadomości, od czasu do czasu dzielą się nimi z rządami, aby pomóc umieścić ludzi w więzieniu. „[Potwierdzenie] automatycznie pojawia się na ekranie, zanim użytkownicy wyślą wiadomość: »Nikt poza tym czatem, nawet WhatsApp, nie może ich czytać ani słuchać«” – pisze ProPublica w swoim raporcie.

https://www.the-sun.com/tech/3621239/facebook-reading-whatsapp-messages-encryption/

 

Z kolei wg Według IndiaToday „Siedząc przy komputerach w kapsułach zorganizowanych według przydziałów pracy, ci pracownicy godzinowi używają specjalnego oprogramowania Facebooka do przesiewania strumieni prywatnych wiadomości, obrazów i filmów, które zostały zgłoszone przez użytkowników WhatsApp jako niewłaściwe, a następnie sprawdzone przez sztuczną firmę i  systemy wywiadowcze.

 

Wykonawcy ci osądzają wszystko, co pojawia się na ich ekranie – roszczenia dotyczące wszystkiego, od oszustw lub spamu po pornografię dziecięcą i potencjalne spiski terrorystyczne – zwykle w mniej niż minutę” – stwierdza raport. — Raport ProPublica twierdził również, że dyrektor ds. komunikacji WhatsApp,

Carl Woog, że zespół wykonawców przegląda wiadomości WhatsApp w celu zidentyfikowania i usunięcia „najgorszych” nadużyć. Powiedział jednak publikacji, że tego typu prace nie są nazywane „moderatorami treści”. — W raporcie podkreślono również, że WhatsApp udostępnia organom ścigania metadane, niezaszyfrowane zapisy dotyczące aktywności użytkowników.

 

Po co SB jak jest Facebook? Ludzie dobrowolnie zwierzają się na menedżerze, ŁoCapie.

 

System biblijnej bestii dąży do tego aby prywatność była przestępstwem. Na razie dają ludziom złudzenie jakimś tam RODO, kiedy dla przykładu w tym roku do większości Polaków telefonowano   w sprawie szczepień. Kto upoważnił firmę, instytucje do wykorzystania tych numerów z urzędów, którym pozostawiliśmy dane?

 

Kłania się film The Circle, gdzie osoby chcące mieć prywatność był podejrzane, ale szef Circle sam nie podlegał inwigilacji.

 

W ten sposób można także kontrolować dusze… Część pastorów to chazarscy syjoniści.  Znając prywatne problemy ludzi wyjawiane w komunikatorach można manipulować owieczkami.

Zwłaszcza tymi zadającymi niewygodne pytania. Tymi, którzy zaczynają myśleć.

 

 

Updated: 9 września 2021 — 07:39

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: