Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ledwo Izrael zaczął podawać trzecią dawkę a już ekspert twierdzi, że musi być czwarta.

Myślę, że poniższy screen, który zrobiłem bodajże rok temu z teledysku Billy Eilish będzie u mnie częstym gościem…

 

 

 

Okultyści mają swoje “proroctwa”, ale że lud jest bezbożny to nie widzi bezbożności dookoła.

Prawo Boże unieważnia większość pastorii. Ja nie mówię o prawie Mojżeszowym, które notabene zawierało elementy Prawa Bożego sprzed góry Synaj. Pastorzy chazarscy, czyli pastorzy biblijnej bestii odrzucają dekalog. Już nie musicie przestrzegać przykazań Bożych wg pastorów, bo oni przybili dekalog do krzyża a każdego, kto stara się przestrzegać Prawo Boże szufladkują po chazarsku jako judaistę.

 

Ale to biblijna bestia chce podać czwartą dawkę szczepionki.

 

Wiadomość i screen:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-09-04/izrael-ekspert-wzywa-by-zaczac-przygotowywac-sie-na-czwarta-dawke-szczepionki/?fbclid=IwAR1K4ZWYAoOz5YjdhcvsXjWXJg8y3wgFBAK72usj75XRSneGan01y-ZT_S8

 

Prof. Salman Zarka, przedstawiciel izraelskich władz odpowiedzialny za walkę z pandemią, powiedział, że COVID-19 zostanie w społeczeństwie i czas przygotować się na kolejną dawkę szczepionki. “Takie będzie teraz nasze życie” – powiedział epidemiolog i dodał, że wirus będzie wracał falami, a następne przypominające zastrzyki powinny być wykonywane preparatami dającymi odporność na nowe warianty.

– Biorąc pod uwagę, że wirus jest tutaj i tutaj pozostanie, musimy przygotować się na czwartą dawkę – powiedział prof. Salman Zarka w publicznym izraelskim radiu Kan.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-09-04/izrael-ekspert-wzywa-by-zaczac-przygotowywac-sie-na-czwarta-dawke-szczepionki/?fbclid=IwAR1K4ZWYAoOz5YjdhcvsXjWXJg8y3wgFBAK72usj75XRSneGan01y-ZT_S8

 

Paszport kowidowy ma być na pół roku.

Jeśli tak, wszyscy, którzy będą chcieli za rok wyjechać na wakacje a przyjęli już dwie dawki, będą musieli co najmniej przyjąć jeszcze jedną.

 

Jak widać system bestii nie oszczędza nikogo, nawet swoich tak, jak nie oszczędzał w czasie 2 wojny światowej.

W złu nie ma przyjaźni.

W miłości lojalność i miłość jest w Jezusie.

 

 

 

 

Updated: 5 września 2021 — 15:52

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme