Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Supermarkety we Francji zatrudniły bramkarzy aby wyrzucać ludzi niezaszczepionych, którzy chcą kupić wodę i materiały medyczne.

„Francuskie supermarkety wynajęły bramkarzy, aby odmawiać ludziom podstawowych praw człowieka do jedzenia i wody, ponieważ nie dostali odpowiedniego zezwolenia od rządu” – napisał w piątek na Twitterze niezależny dziennikarz Luke Rudkowski. Niepokojące wideo, które opublikował, pokazuje, że ochroniarz brutalnie chwyta zamaskowaną kobietę i wyrzuca ją ze sklepu jak worek na śmieci. Kobieta oburza się na nadużycie i krzyczy na ochroniarza. Po jej wyjściu mężczyzna podchodzi do bramkarza i skarci go za to, że nie pozwolił klientce dostać „alimentaire” (francuskie słowo oznaczające jedzenie).

 

Poniższa scena pokazuje skalę apartheidu medycznego:

 

Kobieta wyrzucona niczym worek przez rosłego AfroEuropejczyka.

Kobieta oburza się za  to nadużycie i krzyczy na ochroniarza. Po jej wyjściu mężczyzna podchodzi do bramkarza i beszta go za to, że nie pozwolił klientce dostać „alimentaire” (francuskie słowo oznaczające jedzenie) .

Tylko przyjmować uchodźców….

 

 

 

Realizują się 2000c letnie proroctwa biblijne.

 

” (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia(18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.“.

 

 

To jeszcze nie jest finalny znak bestii, ale fundament pod jego budynek.

Francja wychowanka jezuitów Macrona jest coraz bardziej totalitarnym państwem i to, że w Polsce jeszcze tak nie ma wynika z nie tak dużego wpływu ateizmu. Francja jest zeświecczała.

30 ateistów, 60% katolików letnich i ok 1,5 procent syjonistycznego protestantyzmu bez mocy.

Tak na marginesie, czy wiecie, że w komunistycznych Chinach jest prawie 5% ewangelików?

Dla porównania w wolnej tzw Polsce 0,38%.

Protestantyzm jest obrzydliwy. W Polsce połowę jak nie więcej tych 0,38% stanowią ekumeniści.

Generalnie prawdziwy protestantyzm jest w małych poza kościelnych grupach domowych.

 

Pastorzy teraz w sytuacji wprowadzania znaku bestii i związanych z tym rozporządzeń, wykluczeń nie wiedzą nawet kto jest bestią.

To jest majstersztyk żyć w czasie realizowania się proroctw biblijnych i nie wiedzieć kto jest światową bestią, a przecież jest zmowa całego świata politycznego wobec ludzkości.

Adwentyści przynajmniej mają swoją bestię i wg nich jest to papiestwo.

Katolicyzm jest nierządnicą, która do tej pory ujeżdżała Chazarów i Edomitów czyli judaizm i Talmud.

 

 

” I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów. (4) A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. (5) A na jej czole wypisane imię – tajemnica: “Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. (6) I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją zdumiałem się wielce.” Ap 17.

 

 

I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych

 

Bestia posiada masę organizacji takich jak: Jezuici, Illuminati (wytwór jezuitów), Zakon Maltański, grupa Bilderberg, Chabad Lubavitch  i wiele innych.

 

 

Módlmy się o Francuzów aby przyszli do Boga.

Módlmy się za Polaków przebudzenie aby przestali wierzyć Nierządnicy i jej antystemowym organizacjom i telewizjom oraz mówcom z Konfederacji.

Nie da się znać prawdę a jednocześnie popierać kościół Rzymu.

 

Zaktualizowane: 24 sierpnia 2021 - 08:02

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish