Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Komunistyczny rząd Chin wprowadza program obowiązkowego chipu śledzącego w każdym pojeździe.

Jezuici stworzyli w Chinach modelowe i testowe państwo NWO i udało się im w 100% zniewolić i zindoktrynować naród.

 

Nieraz jeszcze usłyszymy, przeczytamy o gorszych ruchach, ustawach  systemu, o którym marzyło się Chazarowi Marksowi, niż ten poniżej.

 

Od przyszłego roku Chiny będą wymagać, aby wszystkie nowo rejestrowane samochody były wyposażone w wysoce identyfikowalne tagi RFID. RFID to ta sama technologia, która służy do sprawdzania, czy płacisz opłaty za autostrady w USA, takie jak EZ Pass.

Chociaż brzmi to wystarczająco nieszkodliwie, prawdopodobnie oznacza to, że za każdym razem, gdy kierowca przejeżdża przez punkt kontrolny, rząd będzie miał lokalizację tej osoby i informacje identyfikacyjne.

Plany były już w roku 2019.

 

Szatan i jego ludzie, a więc masoneria, jezuici, Watykan, Chazaria imitują Ducha Bożego wszechobecnego..

 

Poza śledzeniem każdego pojazdu Chiny już teraz inwigilują swoich obywateli na rozmaite sposoby, które póki co w Europie wydają się być złym snem lub rzeczywistością z książek Orwella.

Przykładowo, używają skanowania twarzy każdego ucznia w klasie, aby upewnić się, czy wszyscy uczniowie   zwracają  uwagę w klasie (się indoktrynują).

Innym przykładem poniżenia Chińczyków, są umieszczane  czujniki wykrywające fale mózgowe w nakryciach głowy  i kaskach robotniczych aby   śledzić  stany emocjonalne pracwników.

Lekkie czujniki osadzone w czapkach lub kaskach pracowników bezprzewodowo przesyłają dane fal mózgowych użytkownika do komputera  – prawdopodobnie działa to trochę jak elektroencefalogram (EEG)  . Następnie algorytmy sztucznej inteligencji (AI) skanują dane, szukając wartości odstających, które mogą wskazywać na niepokój lub wściekłość.

 

W wielu filmach pokazali, że emocje będą zabronione….

 

Już teraz Chińczycy zamieszkujący miasto Shenzhen nie mają odwagi na spacer!

Od kwietnia 2017 r. to miasto w chińskiej prowincji Guangdong stosuje dość  intensywną  technikę odstraszania pieszych. Każdy, kto przejdzie pod światło, zobaczy swoją twarz, imię i część swojego rządowego numeru identyfikacyjnego na dużym ekranie LED nad skrzyżowaniem, dzięki urządzeniom do rozpoznawania twarzy w całym mieście.

 

 

To, że doszliśmy do takich realiów jak obecnie wynika z odejścia od Boga i Jego Prawa. To jest konsekwencja.

Totalnie bezbożni ludzie rządzą światem uciskając ich i czyniąc z nich niewolników.

 

 

Według mojej oceny musi się coś stać, aby w wprowadzono tak skrajną inwigilację w Europie.

 

Ludzie są bezmyślni i bezrefleksyjni. Co jakiś czas wspominam, że już niemal wcale nie mówię o dźganiu z nowopoznanymi osobami ani o czasach ostatecznych. Nie wiem czy to brak sił, czy ściana nie do pokonania, czy okradnięcie mnie z energii przez pseudochrześcijan…

 

 

Chiński system kredytów społecznych, który został wprowadzony w 2020 r., ma na celu ocenianie osób zgodnie z krajowym systemem punktacji za to, jak godny zaufania jest każdy obywatel. Obywatelom z niskim wynikiem można odmówić niektórych prac, zapłacić więcej za niektóre usługi, a według Chińskiej Narodowej Komisji ds. Rozwoju i Reform nawet zabronić podróżowania . 

 

Ale czy nie to dokładnie robi się przez vaksyny?

 

Chwała Jezusowi, gdyż On jest Jedyną nadzieją i nie ma innej!

Nawracajcie się, czytajcie Słowo, bądźcie dla innych dobrzy.

Perfidnych ludzi będziemy napotykać, ale my musimy mieć w sobie pokój.

 

Mając tę wiedze jaką mamy, dziękujmy Bogu każdego dnia jak pamięć pozwala za wszystko co mamy, gdyż w różnych częściach świata ludzie takiej wolności jak my nie mają.

Na koniec przypomnę moje spostrzeżenie, które głoszę od roku:

Ucisk będzie i jest różny w poszczególnych krajach a wynika to choćby ze świeckiego powiedzenia: “by zwyciężyło zło, wystarczy bierność ludzi dobrych”.

 

___________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

Updated: 18 sierpnia 2021 — 21:41

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme