Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ponad 50% Polaków nie chce się dźgać.

Pomimo wielu socjotechnik, reklamowania eutanazji przez antybohaterów takich filmów jak “Killer” czy “Nic śmiesznego” Polacy są bardzo nieufni wobec technologii mRNA.

 

Dane z 10.08.2021.

 

Liczba osób zaszczepionych od początku pandemii co najmniej jedną dawką szczepionki przeciw Covid-19 wynosi 18643526. Liczba osób, które otrzymały obie dawki lub zaszczepionych jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson wynosi 16406984.

Oznacza to, że odsetek zaszczepionych co najmniej jedną dawką szczepionki na koronawirusa wynosi w Polsce 48,61 proc. W pełni zaszczepieni stanowią 42,78 proc. całego społeczeństwa.

https://300gospodarka.pl/live/ile-zaszczepiono-na-covid-polska

 

 

Oczywiście dojdzie jeszcze do wielu technik manipulacji jak: zastraszanie, loterie, wykluczenie, itd.

Jednakże chazarski rząd nie liczy się ze społeczeństwem i za nic ma system przez swoich wymyślony jakim jest demokracja.

W demokracji to ludzie mają wybór a to co się dzieje to jest już powoli przymus.

 

“W wywiadzie udzielonym Polskiej Agencji Prasowej (PAP) Jarosław Kaczyński zaznaczył, że niechęć wobec szczepień to skrajny egoizm i zapowiedział, że rząd nie wyklucza bardziej zdecydowanych kroków w walce z osobami niezaszczepionymi. Możliwe jest wspólne porozumienie wszystkich partii w sprawie dalszej walki z koronawirusem.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/kaczynski-mozliwe-obostrzenia-dla-niezaszczepionych-rzad-walczy-z-koronawirusem/wlyrex8

 

Oni zawsze byli razem, ale mamili Polaków sztucznymi podziałami, które wynikały jedynie z walki o władzę ale co do interesu wynikającego z krwi byli jednogłośni i są nadal.

Podzielili się w roku 1989. Lewica bezbożna z lewicą pobożną.

 

Generalnie mamy do czynienia z epoką realnego socjalizmu umownie nazywaną komunizmem.

To w latach 80ych  komunistyczna (chazarska) machina rządowa nieustannie na siłę promowała coś, czemu ludzie wewnętrznie się sprzeciwiali. Dlatego powstały “nowe” rządy, nowy system….

Czy to w Słowacji czy na Węgrzech czy Jugosławii ludność nieustannie żyła pod presją ideologii, a ta presja poważnie ograniczała ich wolność wyznania.

Teraz jest podobnie. Karmieni jesteśmy ideologią, z którą nie zgadza się ponad 50% społeczeństwa. Kowidyzm stał się religią śmierci, przy czym śmierć ma miejsce nie tylko z powodu   technologii powodującej uruchomienie fabryki białka kolca ale śmierć ma miejsce w obszarze kulturowym czego przykładem jest  śmierć zawodów – wpływ AI –  jak ma to miejsce w sklepach, które wprowadzają powoli kasy bezobsługowe i podczas plandemii powstały po raz pierwszy samoobsługowe sklepy:

 

https://biznes.radiozet.pl/News/Samoobslugowa-Zabka-juz-dziala.-Sklepy-bez-kasjerow

 

Wczoraj umieściłem film pokazujący, że rząd posługuje się sztuczna inteligencją w propagandzie szczepień.

Ludzkość nie wie, dokąd ten świat zmierza.

 

Jestem z tego pokolenia, które doświadczyło jeszcze tego napięcia przed okągłostołowego wynikającego z głodu wolności i teraz historia zatacza koło gdyż obecna młodzież nie zgadza się na przymus.

 

 

Szczepienia zatrzymały się na prognozowanej liczbie z marca:

 

 

W czasie trzeciej fali pandemii prawie 52 proc. Polaków chce się zaszczepić przeciwko COVID-19.

https://pulsmedycyny.pl/prawie-52-proc-polakow-chce-sie-zaszczepic-przeciw-covid-19-1111329

 

Według tego samego źródła wśród tych, którzy nie chcą się zaszczepić, przeważają Polacy w wieku 30-39 lat. Najwięcej niechętnych osób mieszka na wsiach, a także w miastach liczących od 200 tys. do 500 tys. ludności. Głównie są to osoby z wykształceniem podstawowym lub gimnazjalnym.

 

Zwyciężył tzw. chłopski rozum? Nie poddam się temu czego nie znam.

Pycha wykształconych, czy też raczej przez chazarsko-watykański system zaprogramowanych (Słowacki wielkim poetą był)  zdecydowała o ich porażce. Widzieliście czy u mnie, czy  winnym miejscu lekarzy drwiących z “antyszczepionkowców”, których już na tym świecie nie ma, lekarzy którzy mają już pewnie w Hadesie społeczność z demonami i innymi niezbawionymi (Przypowieść o bogaczu i Łazarzu).

Notabene, łazarz z hebrajskiego oznacza “Ten, któremu Bóg pomaga”.

 

Jeśli chcesz poznać dobroć i miłość Boga to on Ci pomoże.

Ci lekarze drwiący z “antyszczepionkowców” nie chcieli poznać Jezusa.

 

Historia z realnego socjalizmu się powtarza.

Walcząca wolność rodzi kształtowanie się tożsamości człowieka zniszczonej przez kulturę chazarską.

Ludzie nagle zorientowali się, że należy się im szacunek do własnych przekonań kiedyś zagubionych albo raczej nigdy nie odnalezionych.

To jest tak jak z przypowieścią o orle, który się wykluł miedzy kurami i kiedy jako młody orzeł zobaczył orła powiedział, że “chciałby by taki jak orzeł, ale my kury tak nie możemy”.

 

Polaków zeszmacono tak samo jak upadla grzechem ludzkość szatan. Tracimy tożsamość. Stajemy się niewolnikami istoty, która chce dla nas tylko i wyłącznie zła.

Co za tragiczna analogia do lat 80ych. Ci, którzy szukają i bronią  wolności (jak chrześcijanie od grzechu) są ograniczani, usankcjonowani, atakowani i pozbawiani tej wolności. Zaszczepieńcy będą mieli pozorną wolność. Będą mogli iść do restauracji, kina, siłownie itd. Ale będą w niewoli systemu.

 

Wierzący biblijnie żyje – przynajmniej powinien – w permanentnym ucisku od świata. Tylko jeńcy czują się wolni. My musimy o wolność zabiegać jak mężczyzna o kobietę, choć przez ostatnie dekady role się nieco odwróciły.

 

Niekoniecznie musiał to być Boży człowiek. Ale powiedział prawdę:

 

„ Wolność nie jest darem dawanym nam przez innych ludzi, ale prawem, które należy do nas zgodnie z prawem Bożym”.

Benjamin Franklin

Zgodnie z prawami Bożymi,  nie można odmawiać ludziom wolności ich przekonań i zmuszać ich do wymuszania całkowicie przeciwnego przekonania. Kto to robi, sprzeciwia się zarówno Bogu, jak i człowiekowi.

Bóg dał człowiekowi coś, co jest tak naprawdę dla niego zmorą i jest to właśnie wolność.

To wolność sprawia, że ludzie lgną do LGBT. To wolność sprawia, że wybieramy grzech. Mamy wolność, ale system szatana chce nas zniewolić i dać do wyboru TYLKO grzech.

 

 

Jest jednak pewna różnica między latami 80ymi a obecnymi. Młodzież tamtych czasów miały ideały, a kapele rockowe brały udział w tej kontrolowanej rewolucji chazarskiej. Teraz ani kapele rockowe nie maja ideałów, gdyż biorą udział w systemie biblijnej bestii, której pastorzy nie zauważają, ani młodzież, która pijana jest hedonizmem.

 

W obozach będących pod wpływem chazarskiego ZSRR był podział między kapusiami, aparatczykami a prawicowcami.

W czasach plandemicznych podział jest ze względu na szczepienia.

Stara sprawdzona metoda dziel i rządź. My z Legii Warszawa – oni z debilnej Polonii. My z Wisły Kraków a te chamy z Cracovii.

Podzielonym ludem lepiej się rządzi, łatwiej.

 

Teraz jedna grupa ludzi  schodzi na margines społeczeństwa i staje się obywatelami drugiej kategorii. Ich wolność jest ograniczona i są stale pod presją wszystkich stron, aby podporządkować się właściwym przekonaniom.

Skąd wiadomo, że są właściwe? Ano z cenzury. Myślisz inaczej? Masz bana.

Pokazujesz zło Chazarów? Jesteś antys….ą.

 

 

Ludzie obecnie dzielą się na dwie grupy, zaszczepionych i nieszczepionych, a wzajemna niechęć między tymi grupami zaczyna się pogłębiać.

 

Nasze społeczeństwo jest podzielone jak nigdy przedtem.

“Odpowiedzialni” zadźgani i nieodpowiedzialni za odporność stadną….

Z drugiej strony niezadźgani mają wolność od hybrydyzującej substancji, a druga strona ma dysonans. Będą obserwować zadźganych z rodziny i czekać na swoją kolej. Wina będzie skierowana nie na zabójców ale z zazdrości na niezadźganych.

Ci ostatni będą znienawidzeni za “swój” wybór zadźganych. To będzie a może nawet już jest zawiść o “własną” decyzję.

Nie da się wszystkich uratować. Ja tutaj robię swoje.

Tak samo nie da się uratować wszystkich antysystemowców od śmierci drugiej.  Zadźgani zdają się na autorytet TV, polityków, księży, pastorów.

Niezadźgani w kwestii wiary zdaja się na tv i blogi  new age.

 

“Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych. Lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną».” Mt 15

 

 

Czy to będzie duchowny wspierający akcję dźgania czy gwiazda mediów trzeba mieć na uwadze jeszcze Słowo Boga.

Przeprogramowanie budynku świątyni Ducha jest grzechem.

 

___________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

Updated: 11 sierpnia 2021 — 11:01

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme