Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Amazon przekupuje pracowników dając za dźganie samochody pracownicze i 500 000 dolarów w gotówce.

Cały świat chce wspólnego “dobra” i dlatego ukrywane są przypadki śmierci podźganiowej lub zaskrzepków (celowy błąd).

 

Amazon to korporacja będąca w USA przodownikiem w technologii znaku bestii.

 

Wycofali także książki krytyczne wobec LGBT.

https://www.polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2717297,Cenzura-w-Amazon-Serwis-wycofuje-ksiazki-krytyczne-wobec-LGBT-oraz-gender

 

Najnowszy news jest kolejnym dowodem na przekupywanie pracowników.

 

 

Amazon będzie teraz oferował nagrody pieniężne w wysokości nawet 500 000 USD, a także samochody i pakiety wakacyjne pracownikom pierwszej linii, którzy mogą udowodnić, że zostali zadźgani.

Jak dotąd, nie chcąc nakazywać dźgania dla swojej 1,3-milionowej siły roboczej, największy na świecie sprzedawca internetowy ma nadzieję, że korporacyjna loteria – o nazwie Max Your Vax – przekona wstrzymujących się od dźgania.

Ogłoszenie pojawiło się tego samego dnia, w którym Amazon powiedział, że od 9 sierpnia pracownicy będą musieli nosić maski w swoich obiektach logistycznych, niezależnie od statusu szczepień — odzwierciedlenie powagi rozprzestrzeniającej się delty …

Zadźgani pracownicy mogli pracować w Amazon bez masek od końca maja. Amazon wcześniej oferował pracownikom pierwszej linii aż 80 dolarów, jeśli zostali zadźgani.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-08-06/amazon-lottery-offers-

 

 

Niektórzy pracownicy tej mega 

korporacji w tej sytuacji troskają się o swoje zatrudnienie….

 

 

Jezus otrzymał od szatana propozycję rządzenia wszystkimi królestwami świata. Ludzie dają się złapać na przynętę jaką jest hulajnoga, frytki, piwo, a teraz auto służbowe.

 

Korporacje będą naciskać między innymi dlatego, iż system bestii, na który składają się jak najbardziej korporacje chce doprowadzić do sytuacji, w której niezadźgani będą stanowili kompromitującą mniejszość a więc staną się tacy ludzie odszczepieńcami……Dosłownie i w przenośni.

 

Ludzie, nie dajcie się!!!

Nie dajcie się przekupić o wakacje o hulajnogę ani o cokolwiek innego, gdyż i tak prawdopodobnie za dwa lata nie skorzystacie z niczego,  z żadnej rzeczy, dla której daliście się zadźgać!

 

Zaktualizowane: 9 sierpnia 2021 - 12:58

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish