Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szpitale w USA zgłaszają setki zakażeń COVID-19 wśród zaszczepionych pracowników.

To jest niesamowite jak na czarne mówi się białe, a na białe czarne lub…….zamilcza.

No ale ojcem kłamstwa jest:

 

“Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.”  Jana

 

Ojcem tych wszystkich chazarsko-edomicko-jezuickich mediów jest Szatan.

Ciekaw jestem, że taka wiadomość znajdzie się na stronach wyłapujących fake newsy? Otóż nie znajdzie się na stronach sponsorowanych przez Chazara Sorosa.

Dlaczego w ogolę ostatnimi czasy częściej określam tę nację nie jako zet z kropką, ale właśnie nazywam Chazarami? Dlatego, żeby edukować ludzi o tym przekręcie, gdyż Jezus w 3 rozdziale Apokalipsy przestrzegał przed fałszywymi Judejczykami, którzy w ogóle nie przestrzegają Tory a tym bardziej słów Jezusa. Gdyby przestrzegali to sobota byłaby wolnym dniem od pracy a jest najbardziej hałaśliwym.

 

No ale… tutaj ważny jest także news.

 

 Dwa szpitale w San Francisco zgłosiły w lipcu setki pracowników zarażonych koronawirusem, a według Yahoo News większość przypadków to przełomowe infekcje .

Według stanu na dzień 2 sierpnia 55 spośród ponad 7000 pracowników szpitala Zuckerberg San Francisco jest nosicielami wirusa COVID-19, a żaden z zarażonych pracowników nie wymagał hospitalizacji, potwierdził rzecznik szpitala Fox News. ABC7  poinformowało, że do 80% zarażonych było w pełni zaszczepionych.

„Przełomowe przypadki były i nadal są oczekiwane” – napisała do Fox News rzeczniczka szpitala ZSFG Cristina Padilla. „Wiemy, że szczepionki nie zapobiegną całkowicie infekcjom, ale są bardzo skuteczne w zapobieganiu hospitalizacji i śmierci”.

 

 

Według Fox News , dr Lukejohn Day, naczelny lekarz szpitala ogólnego w San Francisco, powiedział, że wśród personelu pojawia się więcej przypadków niż wcześniej. „Więcej pracowników choruje na COVID, niż widzieliśmy wcześniej, i są to głównie zaszczepieni pracownicy”.

 

„Widzimy to wśród lekarzy, pielęgniarek, personelu pomocniczego, widzimy to na całym świecie”. Oszacował, że prawie wszystkie przypadki były powiązane z rozprzestrzenianiem się w społeczności, bez rozprzestrzeniania się wirusa z personelu na pacjenta lub od pacjenta do personelu, ale badania nadal były w toku. Zarażony personel jest poddawany kwarantannie w domu, aby zapobiec dodatkowym narażeniom, potwierdził rzecznik szpitala.

 

źródło:

 

https://www.foxnews.com/health/san-francisco-hospitals-covid-19-infected-staff

 

 

Jak sami przeczytaliście dźgania nic nie dają i mało tego kwarantannie są poddawani ludzie zaszczepieni i kto wie, czy to oni nie będą głównymi klientami izolatoriów…

 

Ludzie są notorycznie okłamywani ponieważ oddalili się od Boga. Nawet antystemowcy biorą udział w kulturze Chazarii: mecze, Netflix, kino itd.

 

Teraz już na początku sierpnia 2021 nie trzeba być orłem z kowidyzmu (nowy kierunek studiów w 2021 r 🙂 ), aby wiedzieć, że na jesień będzie porażająca ilość chorych przede wszystkim zadźganych i to oni będą rozprzestrzeniali wirusa tak jak żołnierze na początku XX wieku spowodowali tzw grypę Hiszpankę.

 

Updated: 3 sierpnia 2021 — 09:54

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: