Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lockdowny lokalne uzależnione od szczepień – inżynieria społeczna.

Kończę powoli wypoczynek wdrażając się w obecną sytuację i społeczne potrzeby duchowe.

 

______

 

Jesteśmy w trakcie potężnej wojny  INFORMACYJNEJ, a że kłamstwo jest domeną Ojca Kłamstwa, to jego dzieci robią co mogą aby przypodobać się ich tatusiowi, który daje im 5 minut władzy na ziemi, a następnie razem wejdą do jeziora ognia tracąc wszystko to co piękne, co Bóg nam dał.

Ja bardzo często powtarzam, że ludzie powinni sobie przypomnieć wszystkie pięknie miejsca, które odwiedzili i uzmysłowić sobie, że zostaną od tego oddzieleni. Dlatego, że uwierzyli kłamstwu.

 

“Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa”. Jana 8.44

 

Dzieci ojca kłamstwa chcą wpędzić tych po środku, tych w obozie jenieckim, nienawróconych w sferę przymusu, strachu, niewoli, dyskomfortu, modyfikacji genetycznej aby jak najdalej ci ludzie byli od Boga na płaszczyźnie duchowej i fizycznej.

 

Dzieci ojca kłamstwa chcą wmówić innym, że lockdown jest zależny od niezaszczepionych. To na niezaszczepionych skoncentruje się uwaga, a nie na rządzie. Zasada dziel i rządź sprawdza się od setek lat. Zwłaszcza od czasów wpuszczenia Chazarów i Edomitów do wszystkich krajów.

 

 

Niedzielski powiedział:

 

W tej chwili parametrem, który naprawdę będzie w głównej mierze decydował (o lockkdownie), jest regionalny poziom wyszczepienia. To się wzrost przekłada na ryzyko kończenia COVID-19 w szpitalu oraz zgonu. Te regiony, gdzie poziom wyszczepienia jest wyższy, w automatyczny sposób nie są narażone na takie obostrzenia, bo tam ryzyko jest mniejsze.

 

https://biznes.radiozet.pl/News/Lockdown-dla-niezaszczepionych-Ktore-regiony-najblizej-zamkniecia

W związku z tym, że połowa zaszczepiła się co najmniej jedną dawką można na tym etapie obwiniać ludzi myślących i troszczących się o swoje zdrowie, za (nie)RZĄDU zamykanie firm, czyli tzw lockdown. Kto winny? Nie zamykacze bezprawni firm i ludzie zabierający przez maski tlen, ale winnymi chcą zrobić ludzi, którzy do tej pory nie zachorowali gdyż używają mózgu. Mózg –  wspaniały narząd od Boga. Niestety tak rzadko ostatnio wykorzystywany. Narząd, który został zastąpiony hipnotyzującą telewizją.

 

Zasada jest więc prosta: im mniej osób zaszczepionych w danym regionie, tym szybciej zostanie wprowadzony jesienny lockdown. I tym będzie ostrzejszy. Gdzie lockdown sektorowy zawita w pierwszej kolejności? Kaszę, makaron i papier toaletowy mogą już zacząć gromadzić mieszkańcy wschodniej oraz południowowschodniej Polski. Prawdziwy dramat czeka jednak branże, które znów mogą dostać od rządu zakaz działania. Kolejnego lockdownu, nawet ograniczonego do osób niezaszczepionych, mogą już nie przetrwać.
https://biznes.radiozet.pl/News/Lockdown-dla-niezaszczepionych-Ktore-regiony-najblizej-zamkniecia”

 

Oni już doskonale wiedzą, że ludzie będą chorować i rozsiewać zadźgani wirusa. Teraz nie ma żadnych przesłanek do lockdownu a oni już wiedzą.

Już grożą zamknięciem sklepów.

 

 

 

Kiedyś szanowałem adwentystów. Nie popierałem, ale szanowałem, za gorliwość względem Prawa Bożego, ale teraz gardzę tą religia tak jak i rzymskim katolicyzmem. Nie ludźmi, ale religią.

 

Oto ikona medyczna adwentystów, medialny showmen adwentystów rezydent dr Karauda:

 

szczepienia są potrzebne choćby “do osiągnięcia populacyjnej odporności, a bez młodzieży, bez dzieci to się nie uda”.

– To jest taki argument, który pozwoli nam zapanować nad pandemią, nad tym, żeby nie powstawały nowe mutacje, które mogą być groźne właśnie dla tych najmniejszych. W Polsce mamy powyżej 80. roku życia 38 procent seniorów niezaszczepionych. To znaczy, że we wrześniu czy październiku dzieci ruszą do szkół i jeżeli zaczną chorować na wariant Delta, to spotkają się ze swoimi dziadkami, a więcej niż co trzeci nie jest jeszcze zaszczepiony. To jest nasza wspólna odpowiedzialność, by walczyć o zdrowie i zachowanie tego zdrowia dla tych najmniejszych – dodaje lekarz.”

https://tvn24.pl/polska/szczepienia-dzieci-na-covid-19-ewelina-gowin-i-tomasz-karauda-o-szczepieniach-dzieci-5152001

 

Jezus Chrystus w 18 rozdziale apokalipsy powiada do ludzi w religiach:

 

Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli:  bo grzechy jej narosły – aż do nieba” Ap 18.

 

To jest apel do ludzi podporządkowanych religiom matki wszetecznic.

Niestety miłość do religii jest ważniejsza niż PRAWDA, miłość do Jezusa. Ludzie pozostający w religiach nie tylko pokazują swoją słabość, ale i autoryzują zło. Za dźganiem idzie wiele nieszczęść: śmierć, choroba. Ogólnie rozbijanie rodziny.

Bycie w kościele podtrzymującym zło jest złem. Dlatego nie jest mi bratem i siostrą ktoś tkwi w denominacji podtrzymującej retorykę systemu bestii. Wierzący już kłaniają się obrazowi bestii.

Jak ma być moim bratem czy siostrą ktoś, komu nie zależy na życiu innych i konformistycznie wspiera denominacje bestii?

To co, lepiej się modlić o już chorujących, czy może lepiej ostrzegać przed złem?

 

I na koniec miły akcent. Lekarka powiedziała:

 

“Lucyferianie! Będziecie się smażyć w piekle”

 

https://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,27353148,szczepienia-na-covid-jak-szczepia-lekarze-w-miasteczkach-i.html

 

To prawda, cały świat tkwi w Diable i Pismo jasno o tym mówi.

 

 

Medycy, kapłani i pastorzy, wojsko, finansjera pociągają za sznurki, ale nimi pociąga ich tatuś.

 

Stale módlmy się o wszystkich złych ludzi, aby Bóg ich zawrócił ze złej drogi. Nie przeklinajmy ale się módlmy.

 

Faszyzm będzie miał różne oblicza w w różnych krajach a nawet województwach.

 

 

 

Zaktualizowane: 28 lipca 2021 - 12:23

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish