Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Amazon będzie monitorował sen ludzi.

Przyszłość jaka czeka świat staje się dystopijną przyszłością będącą sumą wielu filmów science fiction.

 

Amazon otrzymał federalne pozwolenie na stworzenie urządzenia monitorującego sen ludzi. W zeszłym miesiącu Amazon poprosił Federalną Komisję Łączności o pozwolenie na sprzedaż „urządzeń niemobilnych”, które wykorzystują „czujniki radarowe” i „działałyby z wyższymi poziomami mocy niż obecnie dozwolone”.

W piątek FCC wydała zgodę na urządzenie bezdotykowe, które wykorzystywałoby czujniki radarowe do śledzenia snu. W swoim wniosku Amazon powiedział, że urządzenie „może pomóc w poprawie świadomości konsumentów i zarządzaniu higieną snu”.”

 

Jak to naukowo nazwali – “zarządzaniu higieną snu”. 

Wypisz wymaluj scena z filmu “Wyspa”

 

 

 

Ludzie hodowani w zamknięciu, w małym świecie, po to, by służyli na narządy dla bogatych.

Na początku filmu jest scena, w której jeden z bohaterów miał kontrolowane przez Mengele świata przyszłości sny. Wszelkie przejawy przejrzenia na oczy miały być natychmiast tłamszone.

 

Inne firmy technologiczne również mają systemy monitorowania snu. Apple Watch może śledzić sen, gdy nosisz go do łóżka, podobnie jak FitBit. Istnieje również kilka aplikacji na iPhone’a, które śledzą sen, w tym wbudowana aplikacja Zdrowie na iPhone’a. Jednak Amazon potrzebował zgody FCC na wykorzystanie radaru, który przechwytuje „ruch w dyskretnej przestrzeni, która charakteryzuje się niewielką odległością między radarem a tym, co wykrywa”, zgodnie z dokumentem FCC

https://www.cbsnews.com/news/amazon-approval-radar-monitor-sleep/

 

To ma być ucisk jakiego jeszcze nie było i nigdy już nie będzie.

Ludzie sami odeszli od Boga skazując się na system szatana. Teraz z tym systemem walczą, a można było tylko przyjść do Boga i odtrącić to, co od Złego.

 

Ale nawet teraz niewielu przebudza się i chce innego lepszego życia, pełnego nadziei jaką daje Jezus Chrystus.

Jeśli jeszcze nie oddałeś swego życia Jezusowi, czyli nie poddałeś się Jego Słowu, to jest to jak najbardziej stosowna chwila.

 

 

Updated: 14 lipca 2021 — 08:55

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme