Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Macron wprowadza we Francji certyfikat EU Digital Covid w miejscach kultury a następnie w transporcie publicznym.

System bestii nie ma wakacji. Zarządzenie za zarządzeniem, ustawa za ustawą brną do przodu i w tym wszystkim są zgodni na całym świecie bez względu na ustrój, waśnie, konflikty terytorialne itd. System biblijnej bestii już funkcjonuje, a kłótnie są tylko elementem rozgrywania społeczeństw.

 

Macron sprawi, że od 21 lipca europejski certyfikat Covid – powszechnie nazywany „przepustką zdrowotną” – będzie obowiązkowy we wszystkich miejscach kultury, w tym kinach, teatrach i salach koncertowych. Od sierpnia przepustka zdrowotna będzie obowiązkowa w kawiarniach, sklepach, restauracjach, a także w pociągach i samolotach m.in.

 

Przepustka została uruchomiona 1 lipca i ma na celu “ułatwienie” podróżowania po Europie i złagodzenie presji związanej z wielokrotnymi testami, umożliwiając ludziom otrzymanie kodu QR po przebadaniu lub zaszczepieniu i wykorzystanie go jako oficjalnego dowodu. Do tej pory certyfikat wymagany był tylko na festiwalach i imprezach gromadzących ponad 5000 osób, takich jak Cannes.

https://variety.com/2021/global/news/emmanuel-macron-covid-health-pass-mandatory-1235017731/

 

Macron na początku plandemi rozmawiał bardzo długo z generałem jezuitów – Bergolio.

 

Macron jest wychowankiem jezuitów i robi to, co ten chazarski zakon mu nakazuje.

 

Coraz ciaśniej robi się w tym świecie dla normlanych ludzi i o ile z satanistycznej kultury czyli kin, teatrów i koncertów możemy zrezygnować, o tyle z komunikacji publicznej już nie tak bardzo.

 

Jednak wg mojej wiedzy jeszcze rok co najmniej będziemy mogli funkcjonować w tym reżimie. Pierwsi padli ludzie stawiający wyżej wakacje niż zdrowie. Inni ze strachu i przez bożka jakim jest TV.

 

Ludzie Lucjana harują, ale większy jest ten, który jest w nas, niż ten, który jest w świecie.

 

 

 

 

Updated: 13 lipca 2021 — 10:17

2 komentarze

Add a Comment
  1. W sklepach? Czy to znaczy, że we Francji stacjonarnie bez przepustki nic nie kupisz?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme