Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Niech Bóg błogosławi aborcje” – napis na posągu Chrystusa z Ozarks w Arkansas.

Grupa protestujących, którzy twierdzą, że są artystami, przechwala się oświadczeniem pro-choice, które złożyli w czwartek po zawieszeniu na posągu Jezusa w Arkansas transparentu z napisem „Niech Bóg błogosławi aborcje”.

Indecline, aktywistyczny kolektyw artystyczny założony w 2001 roku, umieścił 14-metrowy znak na posągu Chrystusa z Ozarks w Eureka Springs jako „bezpośrednią odpowiedź na dramatyczne próby podejmowane w Arkansas i na całym Południu, aby zakazać aborcji kobiet w potrzebie.” KNWA News donosi, że grupa przebrała się za robotników budowlanych, a następnie wkradła się na posesję, by powiesić transparent.”

źródło cbnnews.com

 

Zło nazwane dobrem. Nic nowego. Nowością w tym wszystkim jest wejście satanistów w obszar świętości i nie mam tutaj na myśli posągu będącego bałwochwalstwem, ale w obszar Praw Bożego, które jest przez nich modyfikowane niczym świątynia Ducha Świętego jakim jest ludzkie ciało  i DNA poddane modyfikacji.

Oni teraz modyfikują ciało ludzkie i świat wartości wierzących.

 

Niestety ale biorą w tym udział masońscy pastorzy prochazarscy.

 

Ludzie pod wpływem ducha antychrysta musieli oszukać przebierając się za robotników aby ostatecznie znów oszukać tym razem nawet chrześcijan jakoby Bóg szczęścił aborcji.

Kłamstwo przybiera na  sile ponieważ ludzie kochają kłamstwo i dlatego owo kłamstwo ma wymiar globalny.

Bez ludzi budujących globalne kłamstwo nie byłoby rządów bestii.

 

“I w całym podstępie niesprawiedliwości w tych, którzy giną, za to, że nie przyjęli oni miłości prawdy, aby zostać zbawionymi.” 2 Tes 2.

 

 

Updated: 12 lipca 2021 — 10:11

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme