Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izraelska „ekspert” od chorób zakaźnych nazywa ludzi przeciwnych szczepieniom COVID „pasożytami”.

Izraelska Professor Galia Rahav – kierownik Zakładu Chorób Zakaźnych i laboratoriów w Sheba Medical Center dokonał ostatnio perfidnego zaszufladkowania ludzi, którzy chcą mieć wybór w kwestii eksperymentalnej szczepionki nazywając ich pasożytami

 

 

“Ograniczenia pandemiczne nie zostały zniesione z powodu nich [antyszczepionkowców], ale dzięki ludziom, którzy zostali zaszczepieni. Antyszczepionkowcy są pasożytami. Narażają siebie i swoje rodziny. Było mnóstwo pacjentów z COVID którzy zarazili swoich rodziców, którzy potem zmarli. To są ludzie, którzy będą nosić winę z tego powodu do końca życia”.”

 

źródło:

https://www.israelhayom.com/2021/06/18/anti-vaxxers-are-parasites/

 

Prawda jest taka, że wszelkiej maści eksperci tak tańczą jak im zagra dana korporacja. Nie mamy wolnych naukowców. Ci, którzy są wolni są już bezrobotni, albo nękani przez różne rady lekarskie.

Cały świat medyczny siedzi w kieszeni korporacji węża;

 

 

 

Jeśli jest tutaj ktoś pasożytem, to kowidowi lekarze, którzy są utrzymywani przez społeczeństwo.

Gdyby byli lekarzami, walczyliby o amantadynę.

 

W marcu 2020 r.  australijscy naukowcy ogłosili, że znaleźli już bardzo skuteczne leczenie COVID za pomocą hydroksychlorochiny – co zostało całkowicie zignorowane przez główne media i „ekspertów ds. zdrowia”.

 

Lekarze, którzy postępowali zgodnie z „protokołem”, umieszczali swoich pacjentów na respiratorach, co niszczyło ich płuca i niepotrzebnie zabijało .

Ale oczywiście, gdyby istniało już skuteczne leczenie COVID,  byłoby nielegalne.

 

Kim jednak jest pasożyt naprawdę?

 

” Pasożyt – zazwyczaj organizm cudzożywny – wchodzi, stale lub czasowo, we wzajemne oddziaływania metaboliczne z ciałem gospodarza i wykorzystuje go jako środowisko życia i źródło pokarmu”

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Paso%C5%BCytnictwo

 

Czy nie przypominam nam to chazarstwa?

 

Myślę, że z czasem będziemy mocno podzieleni. Zresztą to chyba wszyscy wiemy i czujemy. Zadźgani będący czkawką Chazarii i ludzie chcący decydować o własnym zdrowi i tu przychodzi paradoks. Chazaria zezwala na eutanazję ale nie pozwala na decydowanie o własnym zdrowiu. Dlaczego? Odpowiedź znacie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 12 lipca 2021 — 13:51

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme