Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W USA rządowi akwizytorzy będą pukać do drzwi nakłaniając do szczepień.

Loteria, piwo, lemoniada, frytki to za mało aby skusić ludzi. Teraz rządowi domokrążcy będą pukać do drzwi oferując “strzał życia”.

 

“sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki mówi, że Stany Zjednoczone rozpoczną „ukierunkowaną społeczność przez zasięg społecznościowy od drzwi do drzwi”, aby zwiększyć świadomość szczepionek COVID-19.

 

 

Tak więc od jutra administracja Bidena będzie wysyłać „urzędników rządowych” do domów nieszczepionych Amerykanów, aby zmusić ich do otrzymywania technologii mRNA.

 

Neo mengel tych czasów w ostatnią niedzielę podzielił USA, bo to stara sprawdzona metoda.

 

Dr Anthony Fauci ostrzegł w niedzielę, że ludzie zaczną dostrzegać „prawie dwa typy Ameryki” między zaszczepionymi i nieszczepionymi, ponieważ chińskie warianty koronawirusa, takie jak wariant Delta, rozprzestrzeniają się w całym kraju.

https://www.breitbart.com/politics/2021/07/05/fauci-warns-of-seeing-two-types-of-america-between-vaccinated-and-unvaccinated/

 

Zaczęło się od chazarskiej nagonki medialnej, następnie weszliśmy w fazę fantów i loterii i przechodzimy w fazę akwizytorstwa a zapewne skończymy na przymusie i izolatoriach.

W międzyczasie zwolnieni z pracy będą niezadźgani urzędnicy.

 

Oto przyszłość uśpionej ludzkości mającej obrzydzenie do prawdy. Poddali się chazarskiej manipulacji mają za nic Słowo Boże i zalecenia księgi Mądrości Salomona.

 

(20) Mądrość woła głośno na ulicy, na placach podnosi swój głos,

(Księga Przysłów 1:20)

Na takich stronach jak moja mądrość, wiedza woła głośno, na portalach i kanałach prawdy podnosi swój głos, lecz kto by jej słuchał….

 

Updated: 7 lipca 2021 — 08:48

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: