Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Microchip mierzący poziom hormonów stresu w czasie rzeczywistym.

Elektronika ma być kusząca.

Ale najpierw system bestii doprowadza ludzi do chorób, aby później znaleźć cudowne wyjście.

Bisfenol B w butelkach z plastiku, nadmiar cukru, nadmiar mięsa, nadmiar jedzenia, zarobek państw na truciźnie jakiś są papierosy i tak można by długo wymieniać.

 

Później chemioterapia, urządzenia do badania cukru czy jak w tym przypadku mikrochip mierzący poziom stresu, który to system powoduje gdyż ludzie są tak zapracowani i niepewni jutra, że

jest wręcz niemożliwym być wolnym od stresu.

 

 

 

Opracowano przełomowy mikrochip, który może mierzyć hormony stresu w czasie rzeczywistym z kropli krwi. Naukowcy są przekonani, że innowacja może drastycznie zmienić codzienne zdrowie ludzi bez konieczności stosowania uciążliwych konfiguracji laboratoryjnych.

Kortyzol i inne hormony stresu regulują wiele aspektów zdrowia fizycznego i psychicznego, w tym jakość snu. Wysoki poziom kortyzolu może skutkować złym snem, co zwiększa stres, który może przyczyniać się do ataków paniki, zawałów serca i innych problemów. Badacze wykorzystali tę samą technologię, która służyła do wytwarzania chipów komputerowych do budowy czujników cieńszych niż ludzki włos, które mogą wykrywać biomolekuły na niskim poziomie.

www.studyfinds.org/microchip-measures-stress-hormones-from-drop-of-blood/

 

Nanotechnologia w walce z wirusem o zasięgu 5%, chipy do mierzenie poziomu cukru lub kortyzolu, a niebawem zostanie wszczepiony chip do mózgu uczynią  ludzi cyborgami.

Elektronika w błyskawicznym tempie zbliża się wgłąb ludzkiego ciała.

 

Jeszcze do pierwszej dekady XXI wieku była około 2 metrów od nas.

 

 

Kiedy zaczęła się epoka smartfonów mniej więcej 15lat temu, była już przy nas, przy naszym ciele.

 

 

Od około 5 lat jest już w nas:

 

 

W międzyczasie doszły elektroniczne zegarki bluetooth.

 

 

Epoka technologii znaku bestii rozpoczęła się już dawno, ale dopiero teraz przestaje być wyborem a zaczyna być przymusem, aż każdy, kto…

 

 On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

 

 

____________

 

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

Updated: 6 lipca 2021 — 09:07

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme