Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Córka gubernatora Nowego Yorku Andrew Cuomo, deklaruje się jako „demi seksualna”

Sodomia to nie tylko cecha demokratów, ale narodu “słusznego” (Kananejczyków), czyli tych, którzy uważają się za wybrańców a nimi nie są.

 

Najmłodsza córka gubernatora Nowego Jorku Andrew Cuomo jest nie tylko dumna. 23-letnia Michaela Kennedy-Cuomo, która w zeszłym miesiącu pojawiła się w poście na Instagramie jako „queer”, ogłosiła się w tym tygodniu „demiseksualną” podczas swojego wystąpienia na Instagramie.

„Ludzie demiseksualni czują się pociągnięci seksualnie tylko wtedy, gdy mają więź emocjonalną”, według WebMD. „Kiedy byłam w szkole podstawowej, bałam się, że jestem lesbijką. Kiedy byłam w gimnazjum, wyszłam do rodziny i bliskich przyjaciół jako biseksualna. Kiedy byłem w liceum, odkryłem panseksualność i pomyślałem: „To dla mnie flaga”.

Niedawno dowiedziałam się więcej o demiseksualizmie i wierzyłam, że ta tożsamość najbardziej do mnie pasuje” – powiedziała podczas transmisji na żywo z Donato Tramuto, byłym dyrektorem generalnym Tivity Health i darczyńcą Robert F. Kennedy Center, którego zatrudnia jej matka, Kerry Kennedy. Kennedy-Cuomo powiedziała, że ​​„zawsze marzyła o świecie, z którego nikt nie będzie musiał wyjść, ponieważ zakłada się, że seksualność każdego jest płynna…ale w świecie, który na siłę karmi cisgenderową heteroseksualność, wychodzenie z ukrycia to trwający całe życie proces rozpakowywania zinternalizowanych konstrukcji społecznych i stygmatów”. Dodała, że ​​kiedy po raz pierwszy ujawniła się jako „queer”, obawiała się, że będzie postrzegana jako „poszukująca uwagi”, ponieważ „to modne lub fajne nie być hetero w mojej liberalnej bańce”
https://www.foxnews.com/us/andrew-cuomos-daughter-michaela-demisexual
Ja nie tylko nie nadążam za zwyrodnieniami tego świata, ale z pojęciami, którymi świat Sodomy strzela jak z karabinu.
Postanowiłem dowiedzieć się, co oznacza być demiseksualnym.
Osoby demiseksualne mogą zacząć odczuwać pociąg seksualny wyłącznie jako konsekwencję pociągu romantycznego. Polega to na tym, że w efekcie wcześniej powstałej więzi romantycznej do innej osoby mogą (ale nie muszą) zacząć odczuwać do niej również pociąg seksualny.
Jodi McAlister pracująca na australijskich uczelniach Macquarie University i Deakin University stworzyła w swoich badaniach poświęconych anglojęzycznej literaturze romansowej koncepcję obowiązkowej demiseksualności. Polega ona na tym, że od bohaterek utworów tego typu wymaga się demiseksualności, czyli odczuwania pociągu seksualnego wyłącznie do osób, do których czują miłość romantyczną. Zauważyła, że jednocześnie bohaterowie męscy nie są od początku demiseksualni, jednak stają się tacy w konsekwencji aktu seksualnego z bohaterką, po czym pod wpływem miłości do niej nie odczuwają już pociągu do żadnej innej kobiety. Pojęcie to stosowała później także w analizach dotyczących obrazu utraty kobiecego dziewictwa w kulturze popularnej[8] oraz w badaniach pornografii dla kobiet, za której przykład posłużyły książki z serii stworzonej przez E.L. James: Pięćdziesiąt twarzy Greya (Fifty Shades of Grey), Ciemniejsza strona Greya (Fifty Shades Darker) i Nowe oblicze Greya (Fifty Shades Freed)[
Wikipedia.
Oznacza to, że jeśli dobrze zrozumiałem, że nie odpowiedzialność i pozytywne wartości oparte na Prawie Bożym są pociągające, ale tzw motyle w brzuchu, a najlepiej chyba to określi się jako nagłą fascynację, zauroczenie tak jak w przytoczonym Greyu…
Świat upada i to jest jedna z oznak czasów ostatecznych przed przyjściem Jezusa.
Andrew Cuomo jest demokratą i oczywiście popiera tę nację najbardziej na świecie pokrzywdzoną. Taki mix nie może wróżyć niczego pozytywnego.

 

 

 

Updated: 6 lipca 2021 — 18:44

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: