Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Matka 15 letniego transeksualisty jest dumna z syna menopauzy.

Podkreślam to raz na jakiś czas, że kraje gdzie LGBT się rozwija mocno jest najwięcej obostrzeń.

Świat duchowy istnieje i jest bardziej realny niż ten namacalny fizyczny.

 

Australijska mama stała się popularna, mówiąc, że jest dumna z tego, że jej „transseksualny syn” (czyli jej biologiczna córka) przechodzi „menopauzę” z powodu wszystkich leków, które są podawane, aby oprzeć się podwójnemu chromosomowi X, który jest zakodowany w każdym z nich. komórki jej dziecka.

Chociaż post mamy został opublikowany w kwietniu, w weekend zaczął przyciągać międzynarodową uwagę i został odebrany przez media, gdy ktoś udostępnił zrzut ekranu artykułu.

 

 

Oto, co matka z Brisbane miała do powiedzenia w swoim opisie: Kilka tygodni temu mój 15-letni syn zaczął odczuwać mdłości i był  „nieco niespokojny”. Pominął kolację i poszedł wcześnie do łóżka, ale następnego ranka nadal nie był sobą. Nudności ustąpiły, ale zastąpiły je poty i uderzenia gorąca.

To nie mogło być coś, co zjadł, ponieważ wszyscy jedliśmy to samo jedzenie, i byłoby dziwnie, gdyby coś złapał, ponieważ mój dom był od tygodni surowo zamknięty z powodu pandemii koronawirusa. Gdy zaczęliśmy googlować objawy okazało się, że mój syn przechodził menopauzę.

U mojego syna te objawy menopauzy trwały tylko około tygodnia. Nadal czuł się trochę nieswojo fizycznie, ale emocjonalnie był podekscytowany, ponieważ wiedział, że zmiana, na którą czekał, w końcu nastąpiła.

mercatornet.com/my-15-year-old-transgender-son-is-going-through-menopause/61413/

 

Poza duchem Sodomy tych czasów jest to skrajny przykład na fałszywie pojmowane przez rodzica szczęście dziecka…

Systemowa zmiana wartości spowoduje totalny upadek duchowy społeczeństwa. Mniejszości biblijnej będzie trudno żyć pośród takich ludzi, ale kto ma o nich walczyć modlitwa jak nie my?

Modlić się jeszcze możemy 🙂

 

 

 

Updated: 1 lipca 2021 — 22:04

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: