Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Siec kin Michnika będzie sprzedawała bilety tylko dla zaszczepionych.

Oto bóg Helios. Od jego imienia pochodzi nazwa sieci kin w Polsce i własnie ta sieć teraz banuje niezaszczepionych, a jak kiedyś sugerowałem aby bojkotować te kina, nie było odzewu.

 

Sieć kin Helios zdecydowała o wprowadzeniu do sprzedaży biletów tylko dla osób zaszczepionych. Zdaniem sieci, ma to umożliwić przebywanie na sali większej liczby widzów.

– Sytuacja epidemiczna i przepisy prawne zmuszają nas do wprowadzenia nowych kategorii biletów, zgodnych z zasadami działania kin określonymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 (Dz.U.2021.861 861 z późniejszymi zmianami) – czytamy na stronie internetowej kina Helios.”

cai24.pl/biznes/34391/dzialajaca-w-polsce-siec-kin-wprowadza-bilety-tylko-dla-osob-zaszczepionych/?fbclid=IwAR2W9DlZA7xlmcZXGFOwF61nWPQgyINDjboablnllGFxIz7TDENoed_T1-0

 

 

Ostatni raz byłem z 3 lata temu w kinie i to na potrzeby bloga. Teraz nie chodzę ani do kina ani nie płacę za lucyferiański Netflix.

Musimy zmienić retorykę. Netflix nie jest li tylko prokomunistyczny czy prodemokratyczny. Netflix jest lucyferiański. Pisałem wiele razy o bluźnierczych filmach, które emitują na swej platformie.

 

Dla mnie te wszystkie przyjemności mogą nie istnieć. Byleby tylko żywność można było kupować.

 

Teraz kina, później stadiony a na jesień urzędy…

Ale kogo w tak fajne cieple wakacje interesuje to, że wypełnia się proroctwo:

 

6) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap 13.

 

Nawet Adwentyści w to nie wierzą…

Tak jak wspomniałem w ub tygodniu; znak bestii to jest proces, który rozpoczął się jeszcze zimą. To jest to Dark Winter Bidena.

 

 

 

 

 

Updated: 28 czerwca 2021 — 20:04

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: