Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niewyjaśnione przypadki śmierci ptaków na dużym obszarze Stanów Zjednoczonych.

W piątek Departament Zasobów Ryb i Dzikiej Przyrody w Kentucky napisał na Facebooku, że otrzymał doniesienia o ptakach z „obrzękiem oczu i wydzielinami, a także objawami neurologicznymi”.

 

 

Teraz urzędnicy z Kentucky zachęcają ludzi do zgłaszania obserwacji chorych lub martwych ptaków, które mogą doświadczać niezidentyfikowanej choroby.

 

Pod koniec maja Departament Zasobów Rybnych i Dzikiej Przyrody w Kentucky zaczął otrzymywać doniesienia o chorych i umierających ptakach z objawami obrzęku oczu i wydzielin, a także oznakami problemów neurologicznych.

 

 

 

Na tym etapie można tylko snuć domysły czy to od 5G, czy od Chemtrails czy jeszcze od czegoś innego, ale jest wielce zastanawiającym fakt, iż na tak rozległym terenie dochodzi do tajemniczej śmierci ptaków.

Prawda jest taka, że ten system zła, masoneria, papiestwo, jezuici, -yjonizm, -slam, najpierw tworzą problemy aby je zwalczać.

 

Kilka miesięcy temu zauważyłem na polskich drogach znak  informujący o obszarze zapowietrzonym ptasią grypą. W tym przypadku nie było to tylko na postrach. Obywatel ma żyć w notorycznym stresie. Stale się bać.

 

 

Jak będzie z tajemniczą śmiercią ptaków w USA dowiemy się zapewne niebawem. Jedno jest pewne: są to czasy ostateczne.

 

Będzie wiele kataklizmów, anomalii, konfliktów.

To wszystko dlatego, że szatanowi pozostało 5 minut, a dla ludzkości kilka, kilkanaście lat jego rządów.

 

Wiele zła się dzieje ponieważ ludzie nie chcą się uświęcać. Nie ma twardej granicy między złem a dobrem. Cały niemal sejm to ludzie źli i Polacy ich wybierają na własną zgubę.

 

 

 

 

 

Updated: 22 czerwca 2021 — 08:52

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: