Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Hydrożel DARPA w testach PCR.

 

 

Zarzucam temat testów PCR nie dla sensacji, ale jak na detektywa przystało popchnąć sprawę do przodu. Sam się zastanawiałem czy gdybym musiała poddać się testowi, nie zrobiłbym tego. Morgellony, które jako jeden z pierwszych w  polskim necie opisałem, nie tak do końca przekonują mnie. Ale w tym całym kowkłamstwie, koronie, która ma uhonorować antychrysta raz na jakiś czas napotykałem temat żelu Darpa i szczerze pisząc nie wiem, czy ktoś rzetelnie o tym gdzieś napisał lub powiedział. Liczę na to, że uzupełnicie mój tekst będący notabene tak na prawdę relacjonowaniem, komentarzem czegoś co jest dostępne w Internecie.

 

Otóż jedynym materiałem naukowym na jaki się natknąłem jest ten o tym jak to …

Laboratorium w Bratysławie na Słowacji przeprowadziło badania dotyczące nylonowych końcówek testowych PCR. Znaleźli hydrożel DARPA (hydrożel z nanochipem), zmiażdżone włókna nylonowe i lit.

 

 

Czy pamiętacie jak opisywałem zakaz wychodzenia Słowaków z domu bez testów PCR?

 

Na Słowacji totalny zakaz wychodzenia z domu bez negatywnego testu na koronawirusa

To była potężna akcja testowania wszystkich Słowaków. Ostatecznie nie wiem ile osób zostało przetestowanych, ale poniżej przedstawię Wam dlaczego to robiono…

Wiele blogów poza systemowych, nieopłacanych, nieprzekupnych nazwało to ludobójstwem.

Nie ja….

 

Swoją  drogą co za bez serca ludzie atakują mnie a jednocześnie korzystają z takich informacji. Ostatnio miałem wiele ataków. Nie lubisz mnie? Opuść blog  natychmiast jeśli masz honor.

 

Co się stało w laboratorium w Bratysławie?

 

Pracownicy tego szpitala szpitala przeprowadzili dochodzenie w sprawie testów PCR. Doszli oni do wniosku, że testy z użyciem wacików, które są wprowadzane przez nos aż do mózgu, zostały zaprojektowane w celu wszczepienia organizmowi Hydrożelu DARPA.

 

 

Badanie wykonano  od 11. 2020 r. do 03.2021 r. na wymazach testowych.

Źródło:

https://www.golokaproject.org/documentfiles/Analysis-of-test-sticks-from-surface-testing-in-the-Slovak-Republic.pdf

 

 

Te połamane końcówki włókien mają za zadanie naruszenie nabłonka, warstwy powierzchniowej błon śluzowych. Ze względu na ich złamanie na końcówce, a następnie wypłukiwanie i utratę ich zawartości włókien – to jest Hydrożel DARPA i Lit – substancje te kończą w twoim ciele… blisko mózgu! Te puste włókna lub nici zostały opatentowane przez, zgadliście, DARPA.

Po zaszczepieniu mieszaniny fragmentów włókien nylonowych, Darpa Hydrogel pozostaje na błonie śluzowej nosa pod przysadką i szyszynką wraz z litem.

 

 

Ta mieszanina natychmiast reaguje z żywymi strukturami, tworząc kryształy skierowane kierunkowo do szyszynki, która ma własne pole elektromagnetyczne. Kształt kryształów determinuje rodzaj zastosowanego hydrożelu. Kryształy przewodzą dzięki zawartemu w nim litowi. Kryształy mogą odbierać sygnał z nadajnika do komórki i przesyłać sygnały z komórki do nadajnika. W rzeczywistości są to nano-anteny.

 

Lit jest pierwiastkiem (odniesienie do Li), który nie występuje naturalnie u ludzi. Jest wysoce toksyczny dla szyszynki. W niskich dawkach blokuje go, a w większych może go całkowicie zniszczyć. Glin i rtęć mają również toksyczny wpływ na szyszynkę, co jest szeroko stosowane w szczepionkach. Szyszynka wytwarza serotoninę (hormon szczęścia) i kontroluje biorytmy człowieka. Ma to kluczowe znaczenie dla wyższej aktywności mózgu (kreatywności, przewidywania, szóstego zmysłu itp.) oraz interakcji społecznych człowieka. Więcej szczegółów w odnośniku (5) koniki polne.

 

 

Darpa Hydrogel (odniesienie) to sztuczna substancja, która tworzy konwerter między sygnałem elektromagnetycznym a żywą komórką, tkanką i narządem. Przekształca sygnał elektromagnetyczny z nadajnika na sygnał, który żywa komórka rozumie i na którą odpowiada. (patrz zdjęcie chrząszcza – Darpa Hydrogel został wstrzyknięty do tych struktur nerwowych i był kontrolowany przez radio).

 

 

Hydrożel Darpa i lit blokują i niszczą szyszynkę i sprawiają, że osoba myśląca staje się sterowalnym biorobotem. Hydrożel jest nośnikiem substancji aktywnej, jego zadaniem jest wprowadzenie substancji do organizmu w wybranym miejscu.

Krótko na temat szczepionek. Szczepionki zawierają hydrożel Darpa, lit i opatentowaną informację genetyczną. mRNA nie jest niesprawdzoną nowością. W hodowli i dla czołowych sportowców ten typ od wielu lat stosuje doping. W przypadku najlepszych sportowców  ten doping znacznie skraca życie.

Informacje genetyczne zawarte w szczepionce prowadzą do powstania opatentowanego mutanta. Marzeniem ciemnych sił wokół Billa Gatesa jest zmuszenie tych mutantów, na przykład przez szczepienia, do regularnego aktualizowania jako programu komputerowego.

Total Massacre of Red Blood Cells by DARPA hydrogel in COVID vaccines & PCR nylon test tips

 

 

 

Te hydrożelowe “kryształy” DARPA tworzą przestrzenną strukturę 3D i wrastają bezpośrednio w tkankę ludzkiego ciała.

DARPA Kryształy hydrożelu rosły pod mikroskopem w kierunku pola magnetycznego… Oznacza to, że rośnie on w jamie nosowej w kierunku szyszynki. Szyszynka wytwarza lokalnie silniejsze pole magnetyczne niż zewnętrzne pole magnetyczne Ziemi.

 

Jako swego rodzaju test, do nienaturalnej krystalizacji dodano Iwermektynę. Spowodowało to natychmiastowe, całkowite i trwałe zniknięcie struktur krystalicznych Hydrożelu DARPA. Ivermectin ma zatem niewiarygodnie silne działanie przeciwko temu, co DARPA Hydrogel wytwarza w naszych organizmach! Iwermektyna jest lekiem przeciwpasożytniczym, który jest skuteczny w walce z większością robaków jelitowych, pasożytniczych roztoczy i wszy.

 

 

Nie wiem czy wszystkie patyczki PCR są ustandaryzowane, na jakiej populacji stosuje się hydrożel, ale uważam, że powinniśmy się tym zainteresować.

Około miesiąc temu otrzymałem informację, której nie publikowałem ani nie omawiałem w żadnym filmie gdyż nie była to sprawdzona informacja, a jedynie zasłyszana.

Mianowicie, jakiś pracownik służby  zdrowia otrzymał informacje jakoby były naciski, polecenie odgórne, aby wszyscy pracownicy służby zdrowia, lub część odpowiadająca za badania koronnne max do 10 sierpnia wrócili z urlopów ponieważ będzie masowe testowanie Polaków.

Nie wiem czy to jest prawda. Rzucam temat licząc na odzew.

 

 

 

 

linki:

https://www.gloria.tv/post/DufuP1m73hon2hZWz6HaTbByp

 

 

https://www.darpa.mil/work-with-us/covid-19 LINKI

https://www.forbes.com/sites/forbestechcouncil/2020/05/18/technology-in-a-time-of-crisis-how-darpa-and-ai-areshaping-the-future /? sh = 47041f384e47

https://www.nature.com/articles/s41598-019-48874-y

http://techfinder.stanford.edu/technologies/S18-354_nanoparticle-hydrogels-for

https://finance.yahoo.com/news/7-ambitious-darpa-projects-help-225243090.html

https://www.inverse.com/article/22675-darpa-cyborg-insects

https://www.forbes.com/sites/kelseyatherton/2020/08/25/locust-bomb-sniffers-just-the-latest-military-insectcyborg/?sh = 77fd6e153efa

https://journalbipolardisorders.springeropen.com/articles/10.1186/s40345-020-00191-4

https://www.thelancet.com/journals/lanpsy/article/PIIS2215-0366(20)30564-2/fulltext

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7307055/

 

3 ) https: // W ww.fmed.uniba.sk/fileadmin/lf/sluzby/akademicka_kniznica/PDF/Elektronicke_knihy_LF_UK/Ochorenia_endokrinneho_systemu.pdf

https://link.springer.com/rozdział/10.1007/978-1-4612-3524-8_27

https://www.semanticscholar.org/paper/PINEAL-RESPONSE-TO-LITHIUM1-Devi-Rao/b7238dc6e7574492ca62a44b13b36fac4ce7f76b

 

4) https://www.antidoping.sk/data/files/511_zoznam-zakazanych-latok-2020.pdf

 

5) https://tech.sme.sk/c/4289532/kobylky-ficia-na-droge-stastia.html

 

Zaktualizowane: 21 czerwca 2021 - 22:30

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish