Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chrześcijański rok DUMY.

Nie są to żale, ale wynik przemyśleń, rozważań i czytania Słowa Bożego, co ma na celu napomnienie niepokornych.

 

Znam katolików, którym mógłbym “buty czyścić” jeśli chodzi o pokorę. Zazwyczaj są to starsze osoby. Jedną z nich jest kobieta od której kupuję mleko. Wiele razy z nią rozmawiałem na różne tematy. To, że jest zwiedziona w kwestii kultu maryjnego, i nie ma dostępu do Internetu aby móc zweryfikować wierzenia nie oznacza, że jest gorsza ode mnie.

 

(6) Owszem, większą jeszcze okazuje łaskę, gdyż mówi: Bóg się pysznym przeciwstawia, a pokornym łaskę daje.
(List Jakuba 4:6)”
Popatrzcie na język w internecie, na wywyższenie, na ton wypowiedzi chrześcijaństwa. Ta część, którą mam na myśli to chrześcijaństwo pychy.
(19) Lepiej być pokornym z ubogimi, niż dzielić łupy z pyszałkami.
(Księga Przysłów 16:19)

Niesamowitą wolnością jest nie być przypisanym do żadnej religii, a czuć respekt do Słowa Bożego.

 

Sodoma ma miesiąc dumy. Szósty miesiąc. Dumy z grzechu.

Ale część wierzących ma dumę przez cały rok.

 

Ubodnie, zaatakuje i nie poczuwa się do przeprosin.

 

“Jeśli więc przyniesiesz dar swój przed ołtarz i tam wspomnisz, że brat twój ma coś przeciw tobie, 24 zostaw tam dar swój przez ołtarzem, a najpierw idź i pojednaj się z bratem swoim! Potem przyjdź i dar swój ofiaruj! 25 9 Pogódź się ze swoim przeciwnikiem szybko, dopóki jesteś z nim w drodze, by cię przeciwnik nie podał sędziemu, a sędzia dozorcy, i aby nie wtrącono cię do więzienia. 26 Zaprawdę, powiadam ci: nie wyjdziesz stamtąd, aż zwrócisz ostatni grosz.

 

 

Około miesiąc temu, dwa skrzywdziłem pewnego świeckiego jutubera. Wciąga on ludzi w świat, w system szatana itp, ale skomentowałem to w złym stylu. Niebiblijnym. Nie chodzi o słownictwo ale o Prawo Boże.

Napisałem do niego i myślałem, że nie odpisze mi, gdyż ma prawie milion subskrybentów. W ogolę ciężko mi było odnaleźć jego mail, generalnie on nie ma maila, gdyż przy skali jego działań (prawie milion subów) nie dałby rady odpowiadać. Sam często nie daję rady… No ale miał formularz biznesowy. Napisałem do niego przepraszając go. Ku mojemu zaskoczeniu odpisał  i zacytuję Wam pomijając wstęp, który by naprowadził innych na osobę…

 

“Tu jednak chciałem serio: bardzo dziękuję za słowa, które napisałeś.
Baaardzo to doceniam, bo mam wrażenie, że dużo rzadziej niż kiedyś ludzie o niekoniecznie takich samych poglądach potrafią ze sobą nawiązać dialog. Twój mail daje nadzieję na to, że to nadal możliwe.
Dziękuję bardzo i wszystkiego dobrego!”

 

Ja popełniłem błąd, poganin wybaczył z radością….

Czy wobec tego nie jest obrzydliwe chrześcijaństwo dumy, nienawiści, mściwości i pychy?

 

Wierzący często rani wierzącego dając prawdziwy owoc swojej wiary w …złego. Po owocach ich poznacie.

Ale jakże rzadko doświadcza się przeprosin.

Chrześcijanie mają prawo do ataków, gdyż są wierzący, gdyż żyją w łasce…  Oczywiście to jest sarkazm.

 

Wierzący ma prawo do dumy, nie musi przepraszać innego wierzącego, męża, żonę, dziecko, szefa, podwładnego. On ma prawo do DUMY.

Dlatego chrześcijanie mają nie miesiąc a rok DUMY.

Nie muszą zostawiać przed ołtarzem ofiary z głodówki, z wspomagania biednych zanim nie przeproszą. Wszyscy wierzą ale jakże niewielu jest posłusznych.

 

(66) Od tej chwili wielu uczniów jego zawróciło i już z nim nie chodziło. (67) Wtedy Jezus rzekł do dwunastu: Czy i wy chcecie odejść?” Jana 6

 

Jana 6.66 to zawrócenie od Jezusa. To religia nienawiści, odejścia od Prawa Jezusa. Jak można odejść od Jezusa? Wielu wielbiących Boga, czytających Pismo (jak np faryzeusze, Judasz) już odeszli od Boga. Odeszli od Jezusa ekumeniści, ludzie wspierający to terrorystyczne państwo na Bliskim Wschodzie. Odchodzą także dumni i nieposłuszni Słowu ludzie.

 

Ludzie nie mają pokory do Słowa Bożego. Wszystko na ich warunkach. Personalny Jezus.

 

 

 

 

 

Updated: 20 czerwca 2021 — 10:43

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: