Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Astrobiolog: kosmici istnieją, ale należałoby zapytać, czy są wystarczająco blisko nas.

Programowanie ludzi na tzw obcych przybiera na sile.

Wp.pl opublikowało artykuł, w którym dokonuje się “rozważań” nt. możliwości istnienia kosmitów.

 

“Zdaniem astrobiologa Jonti Hornera kosmici istnieją, ale należałoby zapytać, czy są wystarczająco blisko nas, abyśmy mogli ich kiedyś odkryć. – W ciągu ostatnich kilku dekad dowiedzieliśmy się, że prawie każda gwiazda we wszechświecie ma planety. Szacuje się, że nasza galaktyka, Droga Mleczna, ma do 400 miliardów gwiazd. Gdyby każda z nich miała pięć planet, w samej tylko naszej galaktyce mielibyśmy ich dwa biliony – zauważa ekspert.”

https://tech.wp.pl/czy-kosmici-istnieja-eksperci-zabrali-glos-w-sprawie-6651623472491456a?fbclid=IwAR1mkNDH5FB7RcTJSFVojNDqB7z4GhUX-aWwpqCsAFqQjf_9YCkpzDkUB1I

Świat pyta się naukowców o UFO, ale nikt nie pyta co na to biblia?

Cały świat świętuje tzw. święta Bożego Narodzenia ale nikt nie pyta co na to Słowo Boże.

Najpopularniejsza książka na świecie mówi na to tak:

 

“Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, ale przeciw zwierzchnościom, przeciw władzom, przeciw rządcom ciemności tego świata, przeciw duchowemu złu na wyżynach niebieskich.” Efezjan 6.

 

 

Jak to wiele raz powtarzałem, owszem istnieją kosmici i mieszkają wg biblii w tzw. drugim  niebie..a są to demony.

Najprawdopodobniej więc szykuje się wielkie zwiedzenie.

 

Naukowcy są od dawna w służbie szatana.

 

 planetolog Helen Maynard-Casely. Jej zdaniem kwestią czasu jest, gdy natrafimy na pozaziemskie mikroorganizmy. Jak zauważa, naukowcy odkrywają w kosmosie coraz więcej miejsc, na których mogą istnieć warunki potencjalnie sprzyjające istnieniu życia. Jako przykład podaje skute lodem oceany występujące pod powierzchnią satelitów Jowisza – Europy i Ganimedesa.

 

Ja nawet podejrzewam, że warunki potencjalnie sprzyjające istnieniu życia są u YHWH.

 

Skoro jesteśmy przy żartach. Podobno  Einstein powiedział – dowodem na istnienie rozumnych cywilizacji jest to ze się z nami nie kontaktują.

 

Prawda jest taka, że kontaktuję się stale jako mistrzowie w newa ge, przewodnicy, itp.

Mają kontakt z możnymi tego świata i z tymi, którzy piją ludzką krew.

Niektórzy nawet twierdzą, iż piją Adrenochrom.

 

Owi kosmici odpowiadają za kuszenie.

Pan Jezus spotkał takiego na pustyni:

 

Wtedy wziął Go diabeł do Miasta Świętego, postawił na narożniku świątyni3 i rzekł Mu: «Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, jest przecież napisane: Aniołom swoim rozkaże o tobie, a na rękach nosić cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień»4Odrzekł mu Jezus: «Ale jest napisane także: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego»5.
Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych i rzekł do Niego: «Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon». 10 Na to odrzekł mu Jezus: «Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz»611 Wtedy opuścił Go diabeł, a oto aniołowie przystąpili i usługiwali Mu.

 

“Kosmita” zabrał Jezusa na bardzo wysoką górę, z której było widać przepych i wszystkie królestwa świata. Tak może tylko uczynić kosmita: pokazać wszystkie królestwa w jednej chwili.

 

Brat mnie zapytał: jak myślisz, kiedy będzie ta szopka?

Ciężko ocenić, na razie jesteśmy w fazie urabiania społeczeństwa. Równie dobrze może to być tuż po 25 czerwca a równie dobrze za rok czy na jesień.

 

Sterowalni ludzie przez białko kolca będą przygotowani na Obcych. Zresztą zróbmy eksperyment i zapytajmy zadźganych czy wierzą, że obcy przybędą kiedyś na ziemię?

Ciekaw jestem ilu odpowie że nie ma obcych. Śmiem twierdzić, że żaden.

 

Zaktualizowane: 18 czerwca 2021 - 08:41

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish