Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pakistan: “osoby nieszczepione będą miały zablokowane karty SIM”

Być może na postrach,  a być może tak docelowo będzie.

 

 

Rząd prowincji Pendżabu skłania się  do środków przymusu, aby zwiększyć udział w programie szczepień przeciwko Covid-19, po ujawnieniu planów wyłączenia kart SIM osób, które odmawiają wstrzyknięcia.

Skrajna decyzja została podjęta podczas spotkania wysokich rangą urzędników cywilnych i wojskowych, któremu przewodniczyła minister zdrowia Pendżabu Yasmin Rashid.

Rashid powiedział, że  wyłączy karty SIM należące do osób, które nie zostaną zaszczepione „po pewnym czasie”. „Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zmusić ludzi do szczepienia…

 

No i ten stały głupi czyli nielogiczny argument:

 

Rząd nie może pozwolić osobom, które nie chcą się szczepić, aby narażały życie tych, którzy są już zaszczepieni” – powiedział pakistański Express Tribune minister zdrowia.

Skoro szczepionki chronią, to po cię bać…

No ale ludziom można wiele wmówić. Tomasz Lis mówił o oglądających telewizję, że “są głupsi niż się wam wydaję.”

 

Ograniczanie praw obywatelskich pod pretekstem wirusa podobnego do grypy. Nierówny dostęp do dóbr i  usług to cecha komunizmu. Równi i równiejsi. Dzisiaj towarzyszami PZPR będą zaszczepieni. Osoby nie będące członkami będa wykluczone z przywilejów. Oto “zrównoważony” (niedo)rozwój.

 

Mówiłem Wam w kwietniu, że prędzej czy później wykluczą nas i dlatego trzeba budować społeczności lokalnie. Z czasem nie będziemy mieli możliwości podróżowania.

 

Przy okazji: osoby, z którymi nie kontaktowali się koordynatorzy w województwach proszone są o mail: admin @ detektywprawdy.pl

 

Teraz jest przyjemnie, jakby nie było żadnej epidemii, ale czy na prawdę wierzycie w to, że oni już sobie darowali? Wierzycie, że nie będzie więcej ograniczeń? No to musicie zweryfikować swoje myślenie.

 

 

Zaktualizowane: 14 czerwca 2021 - 08:32

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish