Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Celebryci szczepią dzieci. Influencerka ale czy świadoma?

My wierzący biblijnie nie możemy osądzić czy celebryci szczepiący swoje dzieci robią to za kasę, czy z braku mądrości.

Osąd polega na osądzeniu motywacji.

Skoro posłowie umierają po zadźganiu, lekarze, to oznacza, że to nie była ściema a bałwochwalstwo – zawierzenie systemowi, autorytetom.

Być może część z tych celebrytów tylko mówi o zaszczepieniu dzieci i robi to istotnie  dla pieniędzy, ale my o tym nie wiemy.

 

 

 

Bardziej wątpiłbym w szczerość posłanki PO.

 

Barbara Nowacka, posłanka Koalicji Obywatelskiej powiedziała, że jej syn, Jakub, sam chciał przyjąć dawkę preparatu. Nie ukrywa, że jest z niego dumna:

Muszę pochwalić swojego syna i powiedzieć, że był zdeterminowany, by się zaszczepić. Jak mówi Jakub, dzieci z jego szkoły również dostały terminy niemalże od ręki. Z drugiej strony niepokoi mnie masa terminów, jakie są dostępne. Teraz potrzeba mocnej akcji promującej szczepienia, by zmobilizować niezdecydowanych – zdradziła w tabloidzie.

Platforma Obywatelska jest jedną z najbardziej zepsutych partii, gdzie moralność to abstrakt i dlatego nie ufam słowom posłanki, aczkolwiek daje margines błędu swoim przypuszczeniom.

 

“Także Magda Femme (50 l.), była wokalistka “Ich Troje”, zdecydowała się pomóc zaszczepić swoją 12-letnią córkę: – Wszyscy w moim domu, sąsiedzi, rodzina są już zaszczepieni. Do wirusa podchodzimy racjonalnie i staramy się przyczynić do tego, aby zacząć normalnie funkcjonować. Możemy to osiągnąć tylko wtedy, gdy całe społeczeństwo będzie odporne poprzez szczepienie. Z tego powodu zaszczepię moją 12-letnią córkę.”

 

Tutaj problem jest w czymś innym aniżeli trendsetterstwo gwiazd. Mianowicie problemem jest to, co wałkuje od lat autorytet i co się z tym wiąże bałwochwalstwo, które skutkuje nawet śmiercią. Konsekwencją bałwochwalstwa jest porażka życiowa.

 

Przykro mi, że ludzie zawierzają autorytetom systemu bestii, ale ubolewam, że dochodzi do dźgania dzieci, które przecież ufają rodzicom…

 

“Lud mój ginie gdyż brak mu poznania” Ozeasza.

 

 

 

źródło:

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/jacek-borkowski-zapowiada-zaszczepie-swoje-dzieci-on-nie-jest-jedyny-oto-inne-gwiazdy-aa-R3WS-5L6Q-BXQE.html

 

Updated: 10 czerwca 2021 — 10:49

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: