Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gen odpowiedzialny za wiarę w Boga.

Czytajcie biblię, czytajcie i oglądajcie tylko – lub głównie – te strony i kanały, które są biblijne. Reszta to świat, system, matrix szatana.

 

 

“Pozostali zaś ludzie – nie zabici przez te plagi – nie zerwali z dziełami swoich rąk, nie zaprzestali [też] wielbić demonów ani bożków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych, które nie mogą widzieć ani słyszeć, ani chodzić. (21) Ani nie zerwali z zabójstwami, czarami, nierządem i kradzieżą.” Ap 9

 

Czytając tę część Apokalipsy, księgi Objawienia Jezusa Chrystusa wydaję się, że dotyczył jakiejś zamierzchłej przeszłości, najpóźniej średniowiecza. Ale ten kontakt z demonami dotyczył i ma miejsce dzisiaj.

Wielbienie demonów odbywa się przez ich dzieła: telewizyjne autorytety, gwiazdy mediów i oczywiście kult maryjny.

 

 

To jest wielbienie demonów.

Kiedyś napisałem jak to w podręczniku do plastyki uczą “twórczości” satanistki Mariny Abramowicz:

 

 

Dodajmy do tego influencerów dziennikarstwa:

 

 

Ze sportu:

 

To są neo bożkowie, którzy otrzymali sukces od sił duchowych. TALENT to jedno, ale reszta…

 

Dodajmy pastorów trans, pastorów ekumenicznych, księży pedofili i mamy potężną ekipę, która cieszy się ogromnym szacunkiem  tzw chrześcijan nominalnych.

 

21 wers;

 Ani nie zerwali z zabójstwami, czarami, nierządem i kradzieżą

 

Zło nazywane jest dobrem i na odwrót.

Kaleczenie ludzi dźganiem oraz antybiotykami niszczącymi florę jelitową, psychotropy, to są czary.

Z greckiego φαρμακεια (farmakeia) to właśnie czary.

Dźganie mRNA to czary wysokich lotów.

 

Farmakeia to nie tylko medycyna, apteka, gdyż tak nam się to kojarzy, to są środki i działania wpływające na umysł człowieka, przejmuje kontrolę nad nim i sprawiające, że człowiek jest kimś innym niż jest..

http://objawienie365.blogspot.com/2014/10/rozdzia-182223.html

 

W kwietniu 2005 r. wygłoszono wysoce tajną prezentację dla członków Departamentu Obrony i czołowych urzędników wojskowych w Pentagonie. Film, rzekomo nagrany i ujawniony przez sygnalistę z tego briefingu Pentagonu.

Raport tak zwanego „naukowca fałszywej broni biologicznej” zawiera następujące punkty tematyczne: Program wojskowej broni biologicznej USA stworzył szczepionkę specjalnie sformułowaną w celu uodpornienia docelowych osób i populacji przeciwko ekspresji genu Boga, znanego również jako pęcherzykowy transporter monoamin 2 (VMAT2). Tłumienie VMAT2 było od dziesięcioleci głównym celem amerykańskich laboratoriów broni biologicznej, rzekomym celem neutralizacji terrorystów, którzy działają na ich fanatyzm religijny.

 

 

W kwietniu 2017 roku FDA zatwierdziła lek głównie do leczenia późnych dyskinez i pląsawicy związanych z chorobą Huntingtona. Ten lek na receptę jest teraz dostępny w dwóch postaciach, walbenazynie i deutetrabenazynie. Zadaniem tych leków jest hamowanie pęcherzykowego transportera monoamin, w skrócie VMAT2. Dlaczego więc hamowanie własnego genu VMAT2 miałoby nas interesować? Ponieważ ten sam gen, gen VMAT2, został nazwany genem Boga.

Badanie tego genu zostało przeprowadzone w Tabriz w Iranie przez Centrum Badań nad Komórkami Macierzystymi Onkologii i Hematologii oraz Centrum Badań Genetyki Człowieka Tabriz University of Medical Sciences w Iranie, wraz z irańskim Klubem Młodych Badaczy Tabriz i Ahar oraz elitą islamską. Uniwersytet Azad w Iranie. Ich końcowy raport został opublikowany w październiku 2016 roku.

Należy zaznaczyć, że zostało to opublikowane przez wydawnictwo Symbiosis Publishing . Międzynarodowy internetowy wydawca recenzowanych badań. Publikują głównie badania z dziedziny kliniki, medycyny, nauk przyrodniczych, farmacji, inżynierii i technologii, a więc  to badanie zostało opublikowane przez wiarygodnego wydawcę, recenzowanego medycznie, po dokładnym sprawdzeniu plagiatu.

Opublikowane badanie nosiło nazwę „VMAT2 Gene Molecular study of 2,000 people in the Religious Behaviour and Faith in God of the city of Tabriz in IRAN” . Hipoteza jest taka, że ​​ten konkretny gen jest niejako powiązany z genami jednostki i predysponuje je do doświadczeń duchowych. W 2005 roku genetyk Dean Hamer napisał książkę „Geny Boga: jak wiara jest mocno wpisana w nasze geny” .

 

 

W tym badaniu cytowani są inni wcześniejsi badacze, którzy pracowali nad genem Boga, w tym jeden, który przeanalizował dane DNA i wyniki osobowości 1000 osób, aby wyodrębnić konkretny gen związany z tendencją do duchowości. Tak, tym genem był gen VMAT2.

 

Badając 2000 osób (1000 uznanych za religijnych, 1000 uznanych za niereligijnych) poprzez pomiar ekspresji genów związanych z indywidualnymi skłonnościami religijnymi doszli do wniosku. Odkryli, że pragnienie i naturalna potrzeba szukania Boga i oddawania czci w jakiejś formie mają bezpośredni związek z genami. Kilka genów odgrywa rolę w przekonaniach, ale pojedynczym genem o najwyższym znaczeniu dla duchowości (praktyk religijnych) był gen VMAT2. To był pojedynczy gen odgrywający kluczową rolę w potrzebie Boga.

JEŚLI ICH ODKRYCIA SĄ PRAWIDŁOWE, CO ZROBIŁOBY ZAŻYWANIE LEKU NA RECEPTĘ, KTÓRY HAMUJE GEN VMAT2?

 

 

Natomiast  film z j omawianego   briefingu Pentagonu został „obalony” po tym, jak ludzie twierdzili, że prezentację wygłasza Bill Gates, choć tak na prawdę nim nie był. Oni w prawdzie wysyłają fake aby pokazać innym że spiskowcy to ludzie szaleni. Dlatego musimy być ostrożni.

Jak oceniono film? Nie, to nie był Gates. To jest fake.

To zapewne prawda, że to nie był Gates, ale prawdą jest zapewne owa konferencja.

Sam Reuters nie może podważyć filmu a jedynie fakt, że nie był to Gates.

 

https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-gates-fundamentalists-penta-idUSKBN22P35M

 

Rozumiecie tę retorykę?

Powiedzmy, że ktoś komentuje protesty kobiet spod znaku pioruna problemu agresywnych kobiet  jego oponent mówi “nie tam nie było Mart Lempart. Nieistotne, że te kobiety były agresywne wobec policjantów, ale ważne jest, że nie było liderki…

Kłamstwo jest podstępne.

 

 

 

O genie wyłączającym wiarę w Jezusa było wiadomo już rok temu. Sami podsyłaliście mi linki do takich materiałów ale ja dystansowałem się do tych informacji aż do ostatnich miesięcy, kiedy dowiedziałem się o wpływie Szczepanków na mózg oraz geny.

 

Screen z konferencji:

 

 

 

 

 

Ta zdemaskowana prezentacja Pentagonu zawierała również wykresy i fMRI mózgu. Funkcjonalny skan MRI mierzy i mapuje aktywność mózgu. Prezenter wyjaśnia, że ​​gen VMAT2 jest częścią mózgu połączoną z czyjąś teorią umysłu, intencji, przekonań i pragnień.

Czy mówi Wam coś nazwa test antygenowy? To tylko pretekst do badań. Mówiłem na filmie, że miałem telefony z ofertą gratisowych badań. Co ciekawe pod płaszczykiem bonusu za odpowiedzi w ankiecie…

Chiny gromadzą dane DNA:

 

Komunistyczny rząd Chin gromadzi DNA swoich obywateli i Amerykanów.

 

 

„Osoby testowane” za pomocą skanów fMRI odczytywały podczas skanowania teksty religijne. Osoba, której mózg rozjaśnił się, słysząc osobę religijną, wyrażała swoje wstręt lub niezadowolenie.

Patrzcie screen wyżej.

Drugi skan to osoba o silnych przekonaniach religijnych, której mózg nie zaświecił się. Ale najbardziej szokującą częścią była propozycja prezentera. Powiedział cytat –

„SĄ TO FANATYCZNI LUDZIE, KTÓRZY MAJĄ NADEKSPRESJĘ GENU VMAT2, A SZCZEPIENIE ICH PRZECIWKO TEMU WYELIMINUJE TO ZACHOWANIE”.

Czy macie jeszcze jakieś pytania?

Ja nawet na swoim blogu nie mogę zbyt wiele ponieważ rózgi liktorskie  na portalach społecznościowych mnie ograniczają  a tekst ma duże znaczenie.

 

Podczas prezentacji Pentagonu naukowcy mówią: „Wirus uodporniłby się na ten gen VMAT2. I w zasadzie zamienił  fanatyka w normalną osobę.

W tym momencie uczestnik biriefingu pyta go „jak to się rozproszy, aerozol?” Odpowiedź? „Tak, więc plan i testy, które do tej pory przeprowadziliśmy, wykorzystują wirusy układu oddechowego, takie jak grypa lub rinowirusy, i uważamy, że jest to zadowalający sposób na narażenie największej części populacji (proponowany cel terrorystów na całym Bliskim Wschodzie) i jesteśmy przekonani, że byłoby to bardzo udane podejście”.

 

 

Siedem lat później, w 2012 roku, epidemia koronawirusa zespołu oddechowego na Bliskim Wschodzie ( MERS ) dotknęła kilka krajów. Nowy koronawirus, który po raz pierwszy zaobserwowano u pacjenta z Jeddah w Arabii Saudyjskiej 6 czerwca 2012 r. Nazywano go również Covid-12 i był wirusem związanym z zespołem oddechowym. W 2015 roku w Korei Południowej również wybuchła epidemia MERS. Ze względu na argumenty, powiedzmy, że smugi chemiczne nie są nonsensem spiskowych kapeluszy z folii aluminiowej. Jakie są szanse po siedmiu latach od propozycji zastosowania aerozolu w określonej części świata w celu zainicjowania wirusa oddechowego?

Kolejne podejrzenie pojawia się w związku ze spiskiem broni biologicznej w aerozolu, gdy czyta się bezpośrednio z dokumentu Pentagon PDF z 1 czerwca 2007 r.

Stwierdza, co następuje w odniesieniu do ich projektu:

Celem tej fazy projektu ID 149AZ2 jest przygotowanie wektora wirusowego, który będzie hamował/zmniejszał ekspresję VMAT2 w populacji ludzkiej.

…projekt umożliwia wirusowi infekcję dróg oddechowych, w których dochodzi do infekcji cytolitycznej, a następnie dyfuzję przez barierę krwi w celu zainfekowania komórek mózgowych.

 

 

 

Książka opublikowana w 2008 roku przez Matthew Alpera nosi tytuł „Bóg” część mózgu”, zadaje pytanie, czy człowiek jest wytworem Boga, czy też „Bóg” jest wytworem ludzkiej ewolucji?

 

Istnieje wiele innych książek i artykułów na ten temat, które potwierdzają fakt, że ten gen jest badany.

 

Już samo to powinni dać do myślenia błądzącym fanom new age jak są manipulowani.

 

Tak na prawdę matrix Szatana obrał sobie za cel usunięcie relacji człowieka ze Stwórcą – z Jezusem Chrystusem.

 

W roku ubiegłym mieliśmy do czynienia z niezwykłym przypadkiem, o którym informowaliście mnie. Osoba zaszczepankowana na ochotnika Astrą Zenkiem powiedziała już teraz słynne zdanie:

 

„ZABILI BOGA; NIE CZUJĘ BOGA; MOJA DUSZA NIE ŻYJE”.

 

Czy pamiętacie mój wczorajszy tekst, w którym stwierdziłem, że zaszczepankowani stracą zbawienie nie ze względu na samą czynność dźgania ale z uwagi na skutek, płyn krążący w ich krwi?

Białko, które spowoduje podatność na sterowalność.

 

 

Reasumując, Biblia jeszcze raz jest Drogą Prawdą i Życiem. Farmakeia – czary – chce stworzyć świat Sodomy i przeszkodę stanowią ludzie wierzący. Ale eliminacja genu wiary jest jest celem ponad chrześcijańskim.

Matrix Złego pragnie w miejsce genu odpowiadającego za wiarę, nawet tą wypaczoną przez ich agenturę wgrać upgrade geny Lucyfera. Uczynienie ludzi cyborgami pozwoli w końcu zająć miejsce istocie duchowej, która zbuntowała się z 1/3 aniołów. Istocie, która poprzez grzech pychy chciała zająć miejsce Boga Wszechmogącego:

 

“„O, jakże spadłeś z nieba, ty, gwiazdo jasna, synu jutrzenki! Powalony jesteś na ziemię, pogromco narodów! A przecież to ty mawiałeś w swoim sercu: Wstąpię na niebiosa, swój tron wyniosę ponad gwiazdy Boże i zasiądę na górze narad, na najdalszej północy. Wstąpię na szczyty obłoków, zrównam się z Najwyższym. A oto strącony jesteś do krainy umarłych, na samo dno przepaści” (Księga Izajasza 14,12-15).”

 

Taki jest trend –  usuwania duszy za pomocą farmaceutyków (czarów). Człowiek stanie się bezwolną istotą.

 

„Nie czuję Boga; moja dusza jest martwa”.

 

 

Komunista słusznego pochodzenia powiedział

“Moim życiowym celem jest zdetronizowanie Boga i zniszczenie kapitalizmu.”
Karol Marks”

Zrównoważony Rozwój jest nową formą komunizmu.

Własność prywatna i klasa średnia są właśnie niszczone. Budowniczym neo Sodomy pozostaje jeszcze zdetronizowanie Boga w umysłach ludzkich. Ostatnie 100 lat było mocną harówką kulturową aby zdetronizować Boga. Plan się powiódł, ale target obecnie jest poszerzony i metoda nowa – usnięci9e genu odpowiadającego za wiarę.

 

Czy chcecie nadal fascynować się mistrzostwami w piłce nożnej i wierzyć w Polskość?

Czy chcecie nadal wspierać kościoły współpracujące z Rzymem a więc z Franciszkiem?

 

Nie budujmy systemu przeciwnika Boga.

 

Chwała Jezusowi.

 

 

 

___________________

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

 

________________

 

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

 

 

Updated: 8 czerwca 2021 — 14:30

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme