Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pracownicy rządowi, którzy się nie zaszczepią zostaną zwolnieni w Pakistanie.

Szef pakistańskiej prowincji zarządził w czwartek, że pracownicy rządowi, którzy odmówią zaszczepienia się przeciwko Covid-19, nie otrzymają wynagrodzenia od przyszłego miesiąca.

 

Główny minister Sindh, Murad Ali Shah, ogłosił to posunięcie po spotkaniu z urzędnikami służby zdrowia w celu omówienia pierwszych przypadków wariantu delta wykrytych w prowincji, która obejmuje megamiasto Karaczi. „Każdemu pracownikowi rządowemu, który nie jest zaszczepiony, należy wstrzymać pensję od lipca” – napisał na Twitterze, dodając, że rozkazy zostały wydane ministerstwu finansów.

 

 

Trzecia fala infekcji zaczęła się stabilizować w kraju po tygodniach ograniczania zgromadzeń publicznych, ale prowincja Sindh zgłosiła największą liczbę przypadków od początku pandemii. Początkowo powolny rozwój szczepień w Pakistanie został przyspieszony w ostatnich tygodniach, przy czym przez większość dni podaje się ponad 200 000 dawek.

Ale zubożały kraj zaszczepił w pełni  około 2,2 miliona ludzi — ułamek z jego 220 milionów populacji.

Przyczyną  małego zainteresowania szczepieniami były wg rządu dezinformacja i teorie spiskowe na temat skutków ubocznych, podczas gdy wymóg posiadania telefonu komórkowego w celu zarejestrowania się do strzału okazał się przeszkodą dla niektórych biednych i niepiśmiennych obywateli

 

Myślę, że można się spodziewać takich posunięć na całym świecie za jakieś pół roku.

W Polsce kraju cywilizowanym, gdzie mieszka 39 milionów ludzi, zaszczepiło się 21 milionów, a w Pakistanie w kraju zacofanym tylko 2 miliony spośród 220 milionjów.

Tak więc masoński rząd Pakistanu ma problem….

 

My, wierzący biblijnie całą nadzieję łożymy w Bogu.

 

Ucieczko moja i twierdzo moja, Boże mój, któremu zaufałem! (3) Zaprawdę, On cię wyzwoli z sideł ptasznika i od zarazy straszliwej. (4) On cię piórami swymi okryje, pod Jego skrzydłami znajdziesz schronienie. Jego wierność puklerzem jest i pancerzem. (5) Nie ulękniesz się grozy nocy ani strzały lecącej za dnia, (6) zarazy, która krąży w ciemnościach, ani moru, który sieje zniszczenie w południe. (7) Chociażby tysiąc padło u twego boku, a dziesięć tysięcy po twej prawicy – ciebie [zło] nie dosięgnie. (8) Spojrzysz tylko oczami swymi, a ujrzysz odpłatę bezbożnych. (9) Jahwe bowiem jest twoją ucieczką , Najwyższego obrałeś za swoje schronienie. Psalm 91

 

Updated: 7 czerwca 2021 — 18:57

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: