Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pomnik Chrystusa Odkupiciela zapala się z komunikatem: „Szczepionka ratuje”

Ten system od zawsze używał Jezusa do okłamywania ludzi.

Tak łatwo kupić sobie i założyć koszulkę z napisem Jezus, ale już bardzo ciężko jest być POSŁUSZNYM SŁOWU ŻYWEMU.

Jezus to nie jest napis na dropsach, ale Prawo, a to co oni robią to bezprawie.

 

Słynny na całym świecie brazylijski posąg Jezusa w Rio de Janeiro został zapalony, aby przekazać przesłanie ewangelizacji szczepionek, zachęcając ludzi z wielu kilometrów do padania na kolana i oddawania czci innemu, bardziej kontrowersyjnemu zbawicielowi.

Statua, która przedstawia Jezusa Chrystusa z rozpostartymi ramionami, na wzgórzu Rio, została ozdobiona hasłami  „ratuje szczepionki”  i  „zjednoczeni w obronie szczepionek”.  Wystawę zorganizowało Cristo Redactor Sanctuary oraz agencja reklamowa Ogilvy Brazil.

Jednak niektórzy wierzący nie docenili tego przesłania, potępiając je jako bluźniercze .”

https://www.rt.com/news/524083-brazil-jesus-statue-vaccine-cult-ogilvy/?fbclid=IwAR3mzlH-h_C8xtN0Nfbk4AeVlNbEweyAgNDPOuJOa6rHFgpEHXT26C5W3xs

 

Jezus ubrany w słuchawki lekarskie i logo …węża.

 

 

System bestii wykorzystuje bałwochwalstwo aby zwieźć ludzi i ta katolicka, rzymska Brazylia łamiąca drugie przykazanie jest jednym z krajów najbardziej dotkniętych wirusem, z ponad 436 000 zgonów – zajmując drugie miejsce na świecie po Stanach Zjednoczonych.

 

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich. Wyj 20

 

To wycięte, zmasakrowane przykazanie przez Rzym przeszkadzało przez dwa tysiące lat w zniewoleniu duchowym ludzi i w biznesie odpustowym. Figurki, obrazy to wielki biznes, ale Jezus powiedział jasno:

 

Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec.

 

Prawda Słowa Bożego jest jak w 20 rozdziale księgi Wyjścia.

Oszukani katolicy nienawidzą tego przykazania tak, jak protestanci czwartego, gdyż chcąc je przestrzegać należałoby coś zmienić w swym życiu a to boli…

 

Katolicyzm ma personalnego Jezusa, na własne wyobrażenie a jak wiemy ryba psuje się od głowy, a więc wierni podążają tą samą drogą mając swojego personalnego Jezusa.

 

Moi kochani rodacy!

Przyjdźcie prosto do Jezusa – Słowa Żywego, Wody Życia – nie do kapłana, papieża, ale do Słowa Bożego, które daje życie.

My wierzący biblijnie kochamy Was, gdyż ponosimy te same trudy życia w tym  kraju podporządkowanym Watykanowi.

To nie kościół zbawia, ale Słowo Żywota – Jezus – wcielone Słowo.

 

 

Updated: 18 maja 2021 — 08:27

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: