Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Poprawka do tekstu o zatrzymaniu Artura Pawłowskiego.

Biblia mówi, że jeśli coś robimy bez przekonania to jest to grzechem. Po napisaniu tekstu o aresztowaniu Artura Pawłowskiego miałem wątpliwości co do jego zachowania podczas aresztowania i skonsultowałem się telefonicznie z innym bratem.

 

Wszystko bowiem, co się czyni niezgodnie z przekonaniem, jest grzechem.

 

Brat przemówił do mnie głównie jednym zdaniem: “gdyby Artura Pawłowskiego zatrzymali naprawdę gestapowcy, to przy takim oporze dostałby kulkę w głowę”.

 

Notabene,  można ze mną dyskutować w oparciu o Słowo.

 

Nie pomyślałem o tym w ten sposób. To prawda, gdyby to byli naprawdę gestapowcy, to Artur już by nie żył.

 

 

Na YT dwie osoby pod moim  filmem, który wykasowałem tak,  jak i tekst zwróciły uwagę, że Jezus czy Paweł by się tak nie zachowali.

No więc  zacząłem myśleć o tej sytuacji i przypomniało mi się aresztowanie, zatrzymanie samego  Jezusa:

 

(49) I zaraz przystąpił do Jezusa, i rzekł: Bądź pozdrowiony, Mistrzu! I pocałował go. (50) A Jezus rzekł do niego: Przyjacielu, po co przychodzisz? Wtedy podeszli bliżej, rzucili się na Jezusa i pochwycili go.” Mt 26

 

(49) A ci, którzy byli przy nim, widząc, na co się zanosi, rzekli: Panie, czy mamy bić mieczem? (50) I uderzył jeden z nich sługę arcykapłana, i odciął mu prawe ucho. (51) A Jezus odezwał się i rzekł: Zaniechajcie tego! I dotknąwszy ucha, uzdrowił go.” Łk 22

 

Tak, nadal uważam, że policja wszystkich krajów to policja NWO, czyli policja szatana, ale pracują tam normalni ludzie i zdarza się, że chrześcijanie.

Ale my nie możemy być jak bezbożni antysystemowcy.

Dzisiaj tak się składa byłem w pizzeri w pewnej miejscowości wypoczynkowej. Właściciele wytatuowani, ale powiedzieli, że można iść z tyłu baru zjeść. Przybyli też antysytemowi motocykliści. Mieliśmy tylko wspólny pogląd na kowidyzm, ale całkowicie inny na kwestie duchowe. Oni chcą wolności od obostrzeń, ale nie od grzechu. Na tym etapie mało kogo interesuje przyjście do Jezusa.

 

 

Mało tego, Andy Choinski z new age skomentował zatrzymanie Artura Pawłowskiego, z którym przeprowadził wywiad patrząc przez pryzmat karmy…..że karma dotknie tych policjantów.

 

Jeśli to ma być wspólny mianownik wierzących i new age, to ja dziękuję.

 

Jak to powiedział mój kochany brat w wierze: Nikt cieleśnie tej choroby jaką jest nieporządek lucyferian nie rozwiąże. Tego się nie da cieleśnie rozwiązać.

 

Podsumowując, Jezus podczas takiego zatrzymania jeszcze by błogosławił policjantów:

 

(34) A Jezus rzekł: Ojcze, odpuść im, bo nie wiedzą, co czynią. 
(Ewangelia Łukasza 23:34)”

 

Przypomniałem sobie także jak byłem na zjeździe moich czytelników nad morzem. Kiedy inni wyzywali policję, ja podszedłem do nich dziękując im ze łzami w oczach, że  nie reagują.

 

Owszem trzeba przemawiać do sumień policji, ale wierzący człowiek powinien stawiać sobie poprzeczkę znacznie wyżej. Taką poprzeczkę jaką postawił Jezus Chrystus: kochać swoich wrogów.

 

Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski”.

 

 

Zaktualizowane: 10 maja 2021 - 19:43

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish