Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chiński system punktacji kredytów społecznych wdarł się do Kanady. Kamery przy każdym stoliku w restauracji.

O tym, że Kanada staje się faszystowska wiedziałem od kilku lat.

Rok planowanej demoni dodatkowo wzmocnił we mnie to przekonanie.

 

Tymczasem jak dowiadujemy się chiński orwellowski „system kredytu społecznego”, który rejestruje społeczne i finansowe zachowania osób fizycznych i korporacji w całych Chinach, przy użyciu rozległego systemu nadzoru, rozszerzył się na cały świat i jest teraz otwarty w renomowanej restauracji Haidilao Hot Pot w Zachodniej Kanadzie.

 

fot. https://www.diegocoquillat.com/en/los-restaurantes-haidilao-comienzan-a-usar-los-robots-camareros-de-panasonic-para-potenciar-su-negocio/

 

Ryan Pan, menadżer w Haidilao Hot Pot w Vancouver potwierdził, że ponad 60 kamer monitorujących zostało zainstalowanych w restauracji na zlecenie korporacji Haidilao, w ramach systemu kredytu społecznego w Chinach. Powiedział, że lokalizacja w Vancouver ma 30 stołów z dwiema kamerami przypisanymi do każdego stołu.

 

Ryan Pan powiedział, że kamery zostały zainstalowane w celu „ukarania” personelu, jeśli nie przestrzegają standardów korporacyjnych i „śledzenia ludzi”. Pan powiedział również, że wideo jest wysyłane z powrotem do Chin, ale odmówił wyjaśnienia, dlaczego tak się stało, poza tym, że powód jest „tajny”.

 

Haidilao ma ponad 935 lokalizacji na całym świecie i ponad 36 milionów członków VIP oraz ponad 60 000 pracowników. Redaktorzy artykułu o kredycie społecznym w Kanadzie skontaktowali się  z Ivy Li, z Kanadyjskimi Przyjaciółmi Hongkongu, znanym mówcą publicznym, pisarzem i aktywistą w sprawach związanych z Chinami i prodemokracją, aby zapytać, dlaczego Kanadyjczycy powinni się martwić, że chiński system kredytu społecznego działa obecnie w Kanadzie. Ivy, która urodziła się i wychowała w Hongkongu, odpowiedziała:

Nie tylko etniczni Chińczycy i mieszkańcy oraz firmy powiązane z Chinami są zagrożone, ale prywatność i bezpieczeństwo wszystkich Kanadyjczyków i naszego społeczeństwa są zagrożone .

 

 

Oto nadchodzi Nowy (nie) Ład….

Oto system szatana nadchodzi ponieważ ludzie odrzucili Boga.

 

 

Updated: 28 kwietnia 2021 — 10:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: