Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Skutki poszczepienne nawet po kilku miesiącach.

 

Przesyłam za zgodą wiadomość do mnie od czytelnika bloga:

 

 

Witam Cię Piotrze, piszę aby zaktualizować niegdysiejszą moją wiadomość. Pisałem w niej o skutkach poszczepiennych u mojej siostry, teraz po prawie 3 miesiącach doszły nowe, mianowicie wrzód w okolicach piersi, bolesny i gorączka, oczywiście oprócz niej coś ala przeziębienie(tata robił test i był negatywny) przechodzą nasi rodzice, ja nie mieszkam już w domu rodzinnym ale nawet gdyby coś to się nie boję. Podsumowując, naszły mnie pewne skojarzenia, kiedyś umieściłeś na blogu artykuł o wrzodzie który pojawił się u osoby. zaszczepionej na stopie jeśli dobrze pamiętam, ponadto z różnych źródeł poza Tobą wiem, że były przypuszczenia że osoby zaszczepione będą zarażać, więc wszystko by się zgadzało. Jeszcze taka refleksja naszła mnie odnośnie znaku bestii, na prawdę mało wiem o Biblii, niestety jeszcze ale, czytając apokalipsę mamy tekst :

“Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: «Idźcie, a wylejcie siedem czasz gniewu Boga na ziemię!» 2 I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach1, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz”

Być może wcale nie chodzić o jakieś tam chipy czy tatuaż elektroniczny, wszak każdy o tym trąbi i robią z ludzi przestrzegających spiskowców, a to właśnie może “śmiercionka” jest znamieniem podstępnie nam serwowanym ? Większość słyszała o czipach ale szczepienia są bardziej podstępne, a ich natura taka jest… To że będą czipy to swoją drogą, powiedzą jakie to ułatwienie życia. Wszak już się z tym nie kryją, że osoby niezaszczepione nie będą mogły żyć normalnie… Kiedyś też natrafiłem na nagranie z konferencji bodajże z Pentagonu, omawiano projekt szczepionki, która modyfikuje geny odpowiedzialne za wiarę. Wtedy dywagowano ze można by zaszczepić takich np wyznawców islamu i nie byłoby ataków terrorystycznych.

 

____________

 

Mój komentarz.

 

Szcze-pie-nia

 

Zgodnie z moimi przewidywaniami skutki szczepień nie ograniczają się tylko do zgonu bezpośrednio po śmierci czy tuz po dźganiu  zakrzepów, gorączki, wstrząsów anafilaktycznych ale okazuje się, że również nawet po kwartale pojawiają się wrzody.

Prawdziwe skutki szczepień odczują ludzie dopiero na jesień…

 

 

Apokalipsa i wrzody.

Uważam, że nie ma przesłanek co do zbieżności tych objawów z proroctwem apokalipsy, a to dlatego, że przyjęcie Znaku Bestii musi być powiązane z odrzuceniem przykazań Bożych.

Jeszcze raz wskażę kluczowy wers w tej kwestii:

 

” (11) A dym ich męki wznosi się na wieki wieków i nie zaznają odpoczynku we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon bestii i jej wizerunkowi, i ten, kto przyjmuje znamię jej imienia. (12) Tu jest cierpliwość świętych, tu są ci, którzy zachowują przykazania Boga i wiarę Jezusa.” Ap 14

 

 

Powodem cierpienia osób przyjmujących znak bestii oraz kłaniających się jej wizerunkowi jest niezachowywanie PRZYKAZAŃ BOŻYCH  oraz wiary Jezusa.

Dlatego tak bardzo obecnie walczy się z Prawem Bożym. Przykazanie nie cudzołóż czy nie kradnij czy nie zazdrość bliźniemu jest wkładane do szuflady z napisem JUDAIZM. Ale tak robią mega zwodziciele.

 

Powtórzę się po raz enty. Już teraz wiele osób odmawia noszenia masek oraz szczepień a diabła mają w sercu. Z drugiej strony wiele zwiedzionych  przez pastorów starszych osób  oddanych  Bogu przyjęła szczepionki…

 

 

 (2) I poszedł pierwszy, i wylał swoją czaszę na ziemię. I pojawiły się bolesne i złośliwe wrzody na ludziach, którzy mieli znamię bestii, i na tych, którzy oddali pokłon jej wizerunkowi.

 

Biorąc pod uwagę to, że szczepionki są technologią mRNA w przyszłości może być tak, że osoby po wielokrotnych szczepieniach nie będą w stanie myśleć samodzielnie. Samo oglądanie telewizji powoduje wyłączenie świadomości a co dopiero szczepionki zmieniające sekwencje DNA.

 

Jeśli do tego dodamy  chipy w mózgach, to człowiek będzie pod kontrolą systemu komputerowego i nawet na nawrócenie będzie za późno.

Obserwujmy technologie i nowe ustawy, aby mieć dostateczną wiedzę w tych kwestiach.

Natomiast nie wydaję mi się, żeby na tym etapie wyłączano gen odpowiedzialny za wiarę, o ile taki istnieje…

 

 

 

Updated: 27 kwietnia 2021 — 11:24

5 komentarzy

Add a Comment
 1. A może to po prostu chodzi o posłuszeństwo, w całości.
  Posłuszeństwo systemowi, denominacjom.
  Niedziele, świąta, chyab też urodziny inne dni na chwałę człowieka – bo to wtedy człowiek jest najważniejszy. To jego dzień
  Znamię na czoło – płat czołowy jest odpowiedzialny za podejmowane decyzji.
  Ręka? – działanie.

  Ostatnio w rozmowie z mężem doszliśmy do wniosku, że wszystko jest kwestią naszej DECYZJI.

  Nawet w najgorszej próbie podejmujesz decyzję.
  W próbie nie jesteśmy sami, bo mamy wspomożyciela, ale to nasza decyzja, by go “zawołać”.

  Jeśli się mylę, to proszę mnie wyprostować.

  A póki co, życzę błogosławionego dnia.
  Z Bogiem 🙂

 2. Swoją drogą, niby istnieje tzw. boski gen/gen Boga, ma on oznaczenie VMAT2 ale niektórzy zastanawiają się czy w ogóle to jest prawda że coś takiego istnieje…
  http://www.neuropsychologia.org/boski-gen – źródło chyba dobre, w każdym razie temat dość ciekawy
  https://en.wikipedia.org/wiki/God_gene – tu co prawda wikipedia i do tego po angielsku, ale też dodaję 😀

 3. Również nie uważam, że szczepionki są bezpośrednio związane ze znakiem bestii, pośrednio być może tak (jako próba? ilu ludzi jest w stanie sobie coś tam wszczepić dla “świętego spokoju”).

  Znamię Bestii będzie wiązało się ze wszelkimi transakcjami, również tymi podstawowymi jak jedzenie czy opłacenie rachunków – ludzie bez znamienia automatycznie będą umieszczani poza społeczeństwem (nie trzeba tu udowadniać, jak ogromna będzie to presja społeczna! ucisk z wszelkich stron).

  “I poszedł pierwszy, i wylał swoją czaszę na ziemię. I pojawiły się bolesne i złośliwe wrzody na ludziach, którzy mieli znamię bestii, i na tych, którzy oddali pokłon jej wizerunkowi”.

  To jest ciekawy fragment, wrzody będą wiązać się ze znamieniem bestii. Nie wiem jaka jest teraz technologia, ale chip aby funkcjonować musi mieć źródło zasilania, to mobilny “terminal” – pierwsze chipy były/ może te nowe (o których jeszcze nie wiemy) też są zasilane reakcją chemiczną tzw. zasilaniem jonowo-litowym. Twórca pierwszego micro-chipa powiedział, że takie zasilanie może być efektywne nawet kilkanaście lat! chociaż sam był przeciwnikiem użycia litu, gdyż podczas uszkodzenia powłoki micro-chipa nawet niewielka ilość litu w kontakcie z tkanką powoduje bolesne owrzodzenia!

  Wyobrażam sobie więc ludzi z tymi chipami i boską technologię, która być może jakimiś intensywnymi wibracjami (ultradźwiękiem?) rozbija podskórne jonowo-litowe micro-chipy powodując owrzodzenia u ich posiadaczy.

  Przyznam, że to by miało sens o ile faktycznie w chipach zostanie użyty lit lub podobnie toksyczna substancja w niewielkiej ilości, aczkolwiek o wysokim stężeniu.

 4. Te wszystkie wymazy wyglądają jakby czegoś szukali.
  I taka ciekawostka. Mój dobry, pobożny kolega odebrał parę dni temu telefon z przychodni miasta gdzie mieszka. Głos w słuchawce powiedział, że 4 maja zapraszają go do swojej przychodni celem zbadania bezpłatnie jego stanu zdrowia, kondycji itd. Specjaliści lekarze będą mieli ze sobą specjalistyczny sprzęt. I te badania są przewidziane dla osób w wieku 40-80 lat. Powiedział że on nie choruje, ale w takim razie niech zapiszą jego 70 letnią mamę – usłyszał…że nie.
  Pierwsze moje pytanie było takie jak to usłyszałem: czy robiles sobie test jak inni na modnego wirusa? Mówił że nie. I też jakoś przyszedł mi do głowy od razu ten boży gen.

  1. w ciągu ostatnich dni mialem dwa takie telefony

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: