Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Indie stały się jednym wielkim krematorium. Właśnie wypełniają się proroctwa.

Kiedy w Polsce ludzie martwią się czy uda się im wyjechać na wakacje  w Indiach masowo umierają ludzie a krematoria nie wyrabiają.

 

W piątek Indie po raz drugi z rzędu ustanowiły nowy światowy rekord 332 tys. wykrytych dziennych przypadków koronawirusa.

Oficjalne dane informują o ponad 2 tys. zgonów w ciągu doby, ale z informacji od poszczególnych krematoriów wynika, że prawdziwe dane o ofiarach śmiertelnych mogą być kilkukrotnie czy nawet kilkadziesiąt razy wyższe. “

Krematoria  pracują 24 godziny na dobę, pojawiły się doniesienia o uszkodzeniach pieców od zbyt wysokiej temperatury przez nieustanne użycie.”

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-indie-stosy-pogrzebowe-plona-w-calym-kraju/klehxj6

 

 

Obecnie co trzeci chory na świecie to Hindus. Podano 135 mln  dawek szczepionek przeciwko COVID-19, dotąd  8 proc. ludności kraju otrzymało co najmniej jedną dawkę.

 

Premier Modi nakazuje Siłom Powietrznym Indii udostępnić całą swoją flotę statków i samolotów do transportu tlenu do całego kraju w związku z poważnymi brakami, które zgłaszają w ten piątek dziesiątki stanów.

Nowy wariant z podwójną mutacją covid19 jest poza kontrolą w Indiach.

 

Sytuacja jest tak trudna, że wielu ludzi z objawami covid19 śpi na ulicach, ponieważ szpitale upadają w wielu miastach Indii.

 

W związku z upadkiem krematoriów nadal palą ciała na ulicach, niezależnie od tego, czy są to władze czy rodziny.

Wiele osób umiera w Indiach, oczekując na opiekę szpitalną.

 

 

Ulice stały się krematoriami.

 

 

usłyszycie o wojnach i wieści z wojen. Uważajcie, abyście się nie trwożyli; bo trzeba, aby stały się te wszystkie wydarzenia; ale to jeszcze nie koniec. (7) Albowiem powstanie naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i zarazy, a miejscami trzęsienia ziemi. Mt 24

 

 

Jeszcze raz Biblia jest staje się najbardziej wiarygodną książka na ziemi.

 

W Rosji w Chabarowsku wystąpiło lodowe tsunami:

 

 

To wszystko jest zapowiedzią końca czasów, nadejściem ostatniego antychrysta i ostatecznie powrotu Jezusa aby posprzątał bałagan, którego ludzkość narobiła.

 

” Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swojej chwale, a z Nim wszyscy aniołowie, wtedy zasiądzie na tronie swojej chwały. 32 I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody. Oddzieli jednych od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. 33 Owce ustawi po swojej prawej stronie, a kozły po lewej. 34 Wtedy do tych po prawej Król powie: “Chodźcie, błogosławieni mojego Ojca, stańcie się dziedzicami królestwa, przygotowanego dla was od założenia świata. 35 Bo byłem głodny, i daliście mi jeść; byłem spragniony, i daliście mi pić; przybyszem byłem, a przygarnęliście mnie; 36 nagi – a odzialiście mnie; zachorowałem, i odwiedziliście mnie; znalazłem się w więzieniu, a przyszliście do mnie”. 37 Odezwą się wtedy do Niego, mówiąc: “Panie, kiedy widzieliśmy Ciebie głodnego i nakarmiliśmy Cię; albo spragnionego i daliśmy pić? “

Mt 25

 

To jest ten czas.

To są bez cienia wątpliwości czasy ostateczne.

 

Zastanów się w jakiej grupie jesteś…..

 

 

Módlmy się kochani Bracia i Siostry o nawrócenie Hindusów i aby Bóg zatrzymał tę mutacje wirusa w Indiach.

 

Updated: 23 kwietnia 2021 — 22:18

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme