Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

1200 chrześcijańskich przywódców w Anglii ostrzega rząd przed wprowadzeniem medycznego apartheidu.

Kiedy w Polsce klasa pastorów śpi, tudzież współpracuje w zakresie szczepień.

Ponad 1200 chrześcijańskich przywódców z kościołów w całej Wielkiej Brytanii błagało premiera Borisa Johnsona, aby nie wystawiał tak zwanych paszportów szczepionkowych. Według CBN News prośba została złożona w liście otwartym do Johnsona.

Duchowieństwo anglikańskie i katolickie ostrzega, że ​​wymaganie od obywateli udokumentowania statusu COVID-19 za pomocą tych paszportów może stworzyć „stan nadzoru”. W chwili publikacji niniejszego raportu rząd Wielkiej Brytanii dokonuje obecnie przeglądu „certyfikacji statusu COVID” i nie podjęto jeszcze ostatecznych decyzji.

Przywódcy chrześcijańscy wystosowali list do premiera, ostrzegając, że te paszporty lub przepustki wolności, o których mówi brytyjski rząd, stworzą „medyczny apartheid”. „Ludzie mogą mieć różne powody, dla których nie mogą lub nie chcą otrzymywać obecnie dostępnych szczepionek, w tym, w przypadku niektórych chrześcijan, poważne problemy sumienia związane z etyką wytwarzania lub testowania szczepionek.

Ryzykujemy stworzenie dwuwarstwowego społeczeństwa, medycznego apartheidu, w którym podklasa ludzi, którzy odmawiają szczepień, jest wykluczona ze znaczących dziedzin życia publicznego. Istnieje również uzasadniona obawa, że ​​ten plan byłby cienkim końcem klina prowadzącym do trwałego stanu rzeczy, w którym status szczepionki COVID mógłby zostać rozszerzony na inne formy leczenia, a być może nawet inne kryteria wykraczające poza to ”.

 

https://www1.cbn.com/cbnnews/world/2021/april/medical-apartheid-1-200-uk-christian-leaders-warn-vaccine-passports-will-lead-to-surveillance-state

 

Naciskajcie sowich leniwych kapłanów, gdyż stawką nie są kina, galerie, ale także dostęp do lekarza, pogotowia, urzędów…

Oni idą zgodnie z zasadą małych kroczków korzystając z bierności społeczeństwa.

POWSTAJE NOWA RASA PANÓW: LUCYFERAZA….

 

 

 

Updated: 21 kwietnia 2021 — 07:34

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: