Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kiedy teoria spiskowa przestaje nia być. Pentagon opracowuje podskórny czip wykrywający koronawirusa.

Od około 10 laty pisuję o chipach jako docelowym znaku bestii. Przy czym od razu na wstępie zaznaczam, że na tym etapie chip nie może być znakiem bestii i jeszcze przyjmujący go mają szansę na zbawienie.

Z czasem chip będzie powiązany z odrzuceniem Prawa Bożego.

Wielu mówiło w międzyczasie, że to nie za naszego życia, a inni, że to bzdura. To nie jest bzdura a rzeczywistość.

Tak samo jak przymus numerowania więźniów w obozach koncentracyjnych będący jakby nie było piętnem, znakiem podobnie nie zamykał drzwi do zbawienia.

 

 

Jak podaje mainstremowe medium Polsat News:

 

“Naukowcy pracujący dla amerykańskiej armii opracowali wszczepiany pod skórę mikrochip, który ma za zadanie wykrywać zakażenie wirusem SARS-CoV-2 nawet, gdy nie daje ono żadnych symptomów. Do pracy nad wynalazkiem skłonił wybuch pandemii na lotniskowcu USS Theodore Roosevelt, gdzie zakażeniu uległo 1271 osób załogi. Badacze mają też metodę na usunięcie wirusa z organizmu w drodze dializy.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-12/wojsko-ujawnia-nowe-terapie-pentagon-naprawde-moze-chipowac-ludzi-przeciw-covid/?fbclid=IwAR272gyEs0A48aL4JjgZbTaT1ij0PvTPBop5wNobg65FvFnOKeHVL4ZiRgM

 

Pod pozorem strasznego zagrożenia odmiana grypy chcą kontrolować ludzi a najlepiej zacząć od wojska, które ma kontrakty.

 

Teraz żołnierze, a następni w kolejce cukrzycy, uczniowie itd.

 

Ludzie nie tylko nie wiedzą co się na świecie dzieje, ale nie chcą znać prawdy, ponieważ tej prawdy nie głosi telewizor. Gdyby telewizor głosił, to uwierzyliby.

Jest jeszcze gorzej niż myślimy.  Mało tego, prawdy nie chcą poznać antystemowcy. Oni kojarzą NWO z grupą psychopatów i na tym się ograniczają, kiedy tak naprawdę jest to wojna duchowa mająca swój początek w czasach Adama i Ewy

Nie chcą być zbawieni wszyscy Ci, którzy znają prawdę o c19, ale nie chcą przyjść do Jezusa Jedynego źródła ochrony przed złem.

Praktykują diaboliczne, demoniczne medytacje, słuchają się Jackowskiego, Nostradamusa, wola jogę, byle nie iść do Jezusa. Część z nich nawróci się podczas Wielkiego Biblijnego Ucisku.

 

Korona wirus powstał aby namaścić ostatniego antychrysta kimkolwiek on będzie. Korona – wirus. Wirus z łaciny to trucizna. Trucizna nadchodzącej korony.

 

 I widziałem, a oto biały koń, ten zaś, który siedział na nim, miał łuk, a dano mu koronę, i wyruszył jako zwycięzca, aby dalej zwyciężać. (3) A gdy zdjął drugą pieczęć, usłyszałem, jak druga postać mówiła: Chodź! (4) I wyszedł drugi koń, barwy ognistej, a temu, który siedział na nim, dano moc zakłócić pokój na ziemi, tak by mieszkańcy jej zabijali się nawzajem; i dano mu wielki miecz. (5) A gdy zdjął trzecią pieczęć, usłyszałem, jak trzecia postać mówiła: Chodź! I widziałem, a oto koń kary, ten zaś, który siedział na nim, miał wagę w ręce swojej. (6) I usłyszałem jakby głos pośród czterech postaci mówił: Miarka pszenicy za denara i trzy miarki jęczmienia za denara; a oliwy i wina nie tykaj. (7) A gdy zdjął czwartą pieczęć, usłyszałem głos czwartej postaci, która mówiła: Chodź! (8) I widziałem, a oto siwy koń, a temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a piekło szło za nim; i dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta ziemi.

 

Jesteśmy u progu nadejścia drugiego jeźdźca. Ale kogo by interesowało Słowo Boże. No może tylko na płaszczyźnie Apokalipsy, bo po co nawracać się od grzechów i porzucić (nie) przyjemności tego świata.

 

Nowoczesne technologie przyspieszają.

 

Coraz bardziej realne są filmy science fiction, a coraz mniej realna rzeczywistość mass mediów. Mediów dla mas.

 

Pół roku temu mówiło się o chipie w mózgu. Już w tym roku są ochotnicy…

Nikt nie mówi o żadnych zagrożeniach ani tych związanych ze eksperymentem medycznym, w którym wstrzykuje się technologię mRNA ani tych związanymi z chipem w mózgach czy choccy w ręce. Jakie będzie zasilanie tych ostatnich, jak wpłynie promieniowanie na nasze ciało. Przedstawiane są same zalety. nie mówiąc już w ogolę z punktu widzenia biblijnego. Pastorzy to albo psy leniwe albo wilki w owczych skórach.

Nie ostrzegają swoich owiec ani przed technologią mRNA ani przed chipem. Małe wyjątki potwierdzające regułę. Z kościołem Rzymskim jest jeszcze gorzej, na tylu kapłanów (kapłanem wg biblii jest każdy wierzący i posłuszny Słowu) garstka ostrzega wplątując w to jeszcze rzekomą Maryję jak zwodziciel Dominik Chmielewski tworzący Wojowników Maryji.

 

“Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezusktóry wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie” 1 Tym 2.

 

Nie Maryja wydała siebie na okup ale Jezus. Jeśli Psim mówi że jest jeden pośrednik to jeden. Każdy, kto głosi inaczej jest kłamcą. Ksiądz Domnik utrwala katolików w słuszności nie tylko diabelskiego dogmatu, ale i autoryzuje działania diabelskiego kościoła.

Módlmy się o niego aby przestał zwodzić katolików naszych rodaków.

 

Powtórzę się: nie mam już wspólnego zdania z ludźmi odrzucającymi prawdę. Zostawiam ich szanując ich wolę….

 

 

 

Updated: 13 kwietnia 2021 — 10:36

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: