Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak będzie wyglądał wyjazd do Chorwacji i Grecji w roku 2021?

Grecja i Chorwacja są chyba najbardziej obleganymi przez Polaków miejscami na wakacje.

O ile w w roku 2020 można było wjechać do niektórych państw po wypełnieniu formularza z deklaracją miejsca noclegowego, to w tym roku aby móc wypocząć na południu należy mieć albo paszport szczepionkowy nad którym pracuje już IV Rzesza czyli UE.

 

UE chce do 25 czerwca wprowadzić tzw. paszport covidowy. Ułatwiłby podróże, ale i korzystanie z kin czy stadionów – pisze poniedziałkowa “Rzeczpospolita” i informuje, że Polska uczestniczy w procesie, który ma doprowadzić do wprowadzania w tym terminie zaświadczeń cyfrowych.

  • Paszport covidowy ma umożliwić swobodniejsze podróżowanie osobom zaszczepionym

  • Unia Europejska pracuje z krajami członkowskimi nad tym, by wszedł w życie do 25 czerwca br., czyli jeszcze przed wakacjami

https://businessinsider.com.pl/lifestyle/podroze/paszport-covidowy-jak-bedzie-wygladac-podrozowanie-w-wakacje-2021/cy8m5ej

 

 

Wakacje w Chorwacji 2021.

 

 

Każdego roku wybiera się tam 500 tysięcy Polaków.

Tym razem nie wystarczy deklaracja z podaniem miejsca noclegowego.

Aby wjechać bez konieczności odbycia kwarantanny, trzeba mieć  negatywny wynik testu antygenowego. Ulgowo traktowani mają być także zaszczepieni oraz ozdrowieńcy.

 

We wszystkich trzech przypadkach występuje inwazyjność. Wiemy, że testy mogą być niebezpieczne, a o szczepionkach to już nie mówię…

 

Wakacje w Grecji 2021

 

W Grecji jest jeszcze gorzej o tyle, że urlop bez kwarantanny w tym kraju będą mogły spędzić osoby zaszczepione na COVID-19 albo posiadające negatywny test PCR.

 

Wynika z tego, że szantażem dokonują wykluczenia tej części ludzi, którzy nie chcą ani testu ani technologii mRNA.

 

To już jest wstęp do Znaku Bestii, ponieważ powoduje wykluczenie zupełnie jak w 13 rozdziale księgi Objawienia.

 

” (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap 13.

 

Dzisiaj jest to szczepionka i test za kilka lat góra będzie to tatuaż elektroniczny.

System bestii i Nierządnicy (KRK) powoli niszczy blokadę suwerenności ludzkiego ciała. test, eksperyment medyczny zwany szczepionką, już niebawem chipy, a za kilka lat tatuaż elektroniczny.

 

Ludzie mają swoje pożądliwości. Już słyszałem od niektórych osób, że z ich rodzin lub znajomi zaszczepią się aby móc swobodnie podróżować. Porażka. tydzień przyjemności stoi wyżej niż zdrowie. Co dobre oni wiedzą, że planowana demonia powstała aby zniszczyć klasę średnią, a jednak chcą iść na kompromis.

Myślę, że czasem psy są bardziej inteligentne niż ludzie. Trucizny nie ruszą.

Trudno się dziwić skoro w USA rozdają pączki za szczepienia…

 

 

 

 

 

 

Updated: 13 kwietnia 2021 — 13:27

2 komentarze

Add a Comment

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: