Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co mogą zawierać maski antykowidowe i testy PCR? Czy Morgellony istnieją?

Po raz pierwszy o ruszających się tajemniczych niciach dowiedziałem się około roku temu, kiedy ktoś podesłał mi filmik z przewodami pod skórą jakiegoś mężczyzny. Uznałem że jest to temat mający wywołać sensację a i pojęcia nie miałem na ten temat wcale.

Przełom przyszedł, kiedy obejrzałem film Andy Choinskiego, w którym zapoznałem się z tematem Morgellonów.

 

Co oficjalnie możemy dowiedzieć się o tym zjawisku, chorobie?

 

” rzekome schorzenie skórne mające charakteryzować się szpecącymi ranami, obecnością na skórze i pod nią różnokolorowych włókien nieznanego pochodzenia oraz odnoszeniem przez pacjenta wrażenia pełzania robaków pod jego skórą. Liczne przypadki takiego stanu odnotowano u pacjentów w stanach Teksas, Floryda i Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Zdania naukowców na ten temat początkowo były podzielone. Część lekarzy uważa “chorobę Morgellonów” za objaw halucynozy pasożytniczej.

Jednak Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób (CDC) – amerykańska agencja rządowa zajmująca się zapobieganiem, monitoringiem i zwalczaniem chorób – wobec dużej liczby zgłaszanych przypadków, podjęła działania zmierzające do zbadania zjawiska i w 2008 stwierdziła, że nie wiadomo jeszcze, czy jest to nowa jednostka chorobowa[2]. Dopiero w styczniu 2012 opublikowano wyniki badań CDC, które wykazały, że w ciałach pacjentów brak jest obcych organizmów, a tajemnicze włókna pochodzą z ubrań; badacze nie wykryli żadnego czynnika związanego z kondycją pacjenta lub inwazją pasożytniczą wywołującego objawy syndromu, podobnie jak w przypadku halucynozy pasożytnicze”

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_Morgellon%C3%B3w

 

Na wstępie napisali o “rzekomej chorobie” a za chwilę, że jednak “ wobec dużej liczby zgłaszanych przypadków, podjęła działania zmierzające do zbadania zjawiska i w 2008 stwierdziła, że nie wiadomo jeszcze, czy jest to nowa jednostka chorobowa”

 

W jednym krótkim tekście zaprzeczenie postawionej tezie jakoby była to rzekoma choroba.

 

Dzisiaj najpierw nagrałem film, w którym przedstawiłem trzy różne filmy o tajemniczych niciach wyglądających jak cienkie przewody metalowe, znajdujących się na testach PCR oraz w …maskach antykowidowych.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Jq1Zho4zTYk

 

W związku z tym, że sami lekarze są na ten temat  podzieleni, a cóż dopiero ja laik w kwestiach medycznych, jak to zwykle zrobiłem research i poniżej jego efektami się z Wami podzielę.

 

Naukowcy systemowi, którzy notabene załóżmy że mają dobre intencje i podeszli rzetelnie do sprawy stwierdzili:

 

Dlaczego włókna wydają się poruszać w filmie? Oprócz czynników środowiskowych (oddech, wiatr), siły elektrostatyczne mogą powodować przyleganie włókien do siebie i innych materiałów – stwierdza Instytut Fizyki. Badania pokazują również, że poliester wykazuje wyższy poziom ładunku statycznego w porównaniu z włóknami naturalnymi, takimi jak jedwab, donosi Reuters. Ładunek statyczny nie oznacza, że ​​materiał jest „żywy” i nie ma innych dowodów na poparcie tego twierdzenia w filmie.

https://observers.france24.com/en/science/20210129-covid19-test-dry-swab-fibre-pandemic-conspiracy-debunked

 

Jak zripostowałem to w filmie problem polega na tym, że w masce takie coś nie mogło być poddane siłom oddechu, wiatru.

Czym więc są te małe przewodziki?

 

Założenie jest następujące:

Morgellony mają związek z telefonią komórkową,  ChemTrails, testami PCR i maskami.

Czy taką tezę jesteśmy w stanie udowodnić? Myślę, że ten tekst będzie dopiero punktem startowym do głębszego zbadania tematu.

Z tekstu w necie:

Morgelony są sztucznie wytworzonymi organizmami żywymi, które pod względem budowy DNA, zbliżone są do rodzaju mieszanki jednokomórkowców, wielokomórkowców i grzybów. Będę używała zamienników dla lepszego zrozumienia ponieważ najwygodniej jest mi porównywać je z grzybami, bo rosną jak grzyby, rozmnażają się jak grzyby i maja bardzo wiele podobnych do nich właściwości. Sami wiecie , ze wiele grzybów jakie najprędzej kojarzą się nam z określeniem „grzyba”, składa sie z plechy (splotu) i owocnika. Np.pieczarka: Jej splot jest tą niewidoczna częścią, bo leży w glebie, natomiast widoczne są jedynie owocniki.
Takim splotem u Morgelonow są nano-kapilary, czyli cienkie rureczki, które skłonne są przyjmować/ wchłaniać kilka rodzajów nano-cząsteczkowych materiałów… i dokładnie tymi materiałami karmieni jesteście z nieba, poprzez znane Wam wszystkim „Chem-Trails”.
Z tej rozprawki, artykułu nieznanej mi osoby a umieszczonego na profilu “Stop Chemtrails nad Polską” wynika, że Morgellony przypominają coś w swej naturze grzyby i mają właściwości abosrbcyjne.
Daje czytamy, że :
Morgelony są krystalicznymi formami życia i składają się z Tytanianianu Baru i Strontu z trzech, połączonych ze sobą krystalicznie elementów: z Baru, ze Strontu i z tlenku Tytanu. Ten materiał posiada wiele właściwości, takich jak np. bardzo wysoka przepuszczalność światła (czterokrotnie wyższa niż u diamentu) i piezo-elektryczność. Wytłumaczę krótko na czym polega piezo-elektryczność, bo ta właściwość odgrywa grawerującą role u Morgelonow:”
Działając na ten piezo-elektryczny Tytanian Baru i Strontu poprzez wytworzenie ciśnienia, zaczyna on emitować fale elektromagnetyczne. W zależności od ciśnienia, fale te mogą leżeć w spektrum niewidzialnym (elektryczność, fale radiowe), lub widzialnym (światło). Mówiąc jaśniej: Naciskany na piezo-kryształ, reaguje wytwarzaniem światła, albo wyzwala elektrony, albo fale radiowe. Można ten proces także odwrócić, oddziaływając falami radiowymi, elektrycznością, światłem, można uzyskać zmianę formy tego materiału. Jeśli przekaz jest nie zrozumiały bardzo proszę przeczytać wytłumaczenie czym jest zjawisko piezo-elektryczności, kilka razy, bo jest ono podstawa funkcjonowania tej technologii.
Pod artykułem źródłowym znalazłem jedyne “merytoryczne” wypowiedzi w stylu “co za bełkot”.
Ludzie gardzą tym czego nie znają.
Jeśli Tytanian Baru i Strontu zaczyna wytwarzać fale elektromagnetyczne, to …
Sterowanie wzrostem Morgelonów w Waszych ciałach -ich rozmnażaniem i kilkoma innymi funkcjami- odbywa się poprzez mikrofale radiowe, które wysyłane są do Was przy użyciu telefonów komórkowych, stacji telefonii komórkowej, oraz anten HAARP. Dam przykład: Jeśli Morgelony otrzymają konkretne komando o odpowiedniej częstotliwości mikrofalowej, z ich splotów (czyli światłowodowych rureczek) wyrastają owocniki, które maja formę heksagonalnych kryształów. Te kryształy są jak lampy w komórkach Waszego ciała. Podsumowując budowę kompletnego grzyba morgelonowego i tłumacząc na język techniczny; jest już więc SYSTEM ŚWIATŁOWODOWY spowijający cale Wasze ciało(wypełnione niebieskimi i czerwonymi nano-kryształkami kapilary) i LAMPE w niemalże każdej komórce Waszego ciała.

 

Komando wydane o konkretnych częstotliwościach może nakazać kryształkom którymi te nano-rureczki są wypełnione, emitować światło niebieskie, albo światło czerwone, czy też podczerwone. Światło niebieskie jest nakazem, by Morgelony w sposób niemal paniczny rozpoczęły rozmnażać się, natomiast światło czerwone i podczerwone uruchamiają naturalne procesy Waszych komórek, które krotko opisze i wyjaśnię:
Natura zadbała o to, by przy pomocy wirusów zredukować liczbę ludzi, na wypadek gdyby za bardzo rozmnożyli się i w środowisku jakim żyją, zrobiło się ciasno. Dlatego właśnie tak często w przepełnionych ludźmi miejscach- jak obozy wojskowe itp., wybuchały epidemie.

 

 

Pragnę dodać od siebie, że osławiona liczbą zgonów Lombardia we Włoszech jako jedna z pierwszych uzyskała dostęp do 5G.

Mówiłem o tym na kanale, który mi skasowano.

Teraz znalazłem info o Włochach jako prekursorze 5G na świecie:

 

5G: Italy among the nations with the primacy for experimentation and achievements.

 

Z powyższych informacji wynika, że może faktycznie samo 5G nie jest takie straszne (tego nie wiem), ale w połączeniu z chorobą Morgellonów już może być zabójcze.

 

Powyższy skopiowany materiał jest z roku co najmniej 2008. Dlaczego to podkreślam?

Czytajcie dalej:

 

Teraz przy użyciu nanotechnologi DNA każdej komórki, w naturalny sposób emituje światło czerwone i podczerwone. Dla każdego z Was jest ono specyficzne, czyli nieco inne. Jeśli przez dłuższy czas przebywacie w ciasno zaludnionych miejscach, Wasze DNA odbiera to czerwone i podczerwone światło emitowane przez DNA innych osobników ludzkich i daje komórkom sygnał do aktywacji uśpionego w nich wirusa. Jest to -inaczej mówiąc- sygnał do redukcji populacji. Przeżywają wtedy tylko te osobniki, których organizmy są najsilniejsze i z wirusem mogą sobie poradzić.

 

Mowa o wirusie aktywowanym przez Morgellony w roku 2018!!

Wiele słyszymy o przypadkach śmierci po szczepieniach, ale jest to zapewne poniżej 1%. Więcej jest reakcji poszczepiennych.

Ja przed przeczytaniem analizowanego artykułu mówiłem innym, że wszystko okaże się w ciągu roku…

Ale teraz przeczytajcie co dalej:

 

Czas umierania ustalony jest przez Waszych „szefów” Manipulatorów na 10 miesięcy (aby nie wzbudzić podejrzeń), ale technicznie można go skrócić do kilku minut. Morgelonowy projekt broni masowej zagłady, technicznie jest już gotowy i przetestowany. Brak jeszcze tylko politycznych regulacji i ustaleń.
To już mamy…
Przykładem w ostatnich czasach o którym słyszeliście było masowe umieraniu delfinów, u których stwierdzono krwawienie ze wszystkich otworów w ciele, wielorybów, ptaków, nietoperzy…, to właśnie związek z tą morgelonową bronią testowana na naturalnym środowisku.

 

 

Jak się przed tym bronić? Tutaj autor przychodzi z pomocą:

 

 Jak wspomniałam, zdrowe żywienie (w przynajmniej 50%-tach w surowej postaci) jest ważną rzeczą, a także utrzymywanie alkalicznego poziomu w komórkach (nie zakwaszać organizmu), oraz odtruwanie przez np. picie destylowanej wody, lub roztworem miału dolomitowego/ skały wulkanicznej. Na pewno pomoże Wam unikanie miejsc skażonych mikrofalami- a szczególnie pulsowanymi (telefonia komórkowa, bezprzewodowe modemy internetowe i wszelkiego rodzaju bezprzewodowe urządzenia działające na mikrofalach, stacje radarowe- jak zamontowana kilka lat temu pod Krakowem). Niestety zwolennicy telefonii komórkowej otaczają Was zewsząd i rzeczą trudną jest dzisiaj trzymać się od nich z daleka. Co za tym idzie, stacje nadawczo-odbiorcze tejże telefonii, także otaczają Was ze wszystkich stron- szczególnie w miastach. Ci ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, ze noszą w kieszeniach i torebkach detonatory nano-broni, jaka umieszczona została w komórkach ich ciał.
ISTNIEJE ŚRODEK NATURALNY
Istnieje środek na bazie roślinnej jako odtrutka i trutka na Morgelony;
Środkiem tym jest wyciąg z Alfalfy, czyli Lucerny, która to jest ziołem o silnie alkalizujących (odkwaszających) właściwościach.
Lucerna ziele – Alfalfa siewna roślina pastewna, z dużą zawartością białka. Może być spożywana na surowo przez ludzi, a w sklepach znajdziecie jej kiełki, które charakteryzują się wysoką wartością odżywczą. Cała roślina bogata jest w witaminy, minerały i aminokwasy.
Lucernę zjadano w sałatkach jako warzywo, wkładano ją także do kiszonek. Stosować ją mogą kobiety o nieregularnych miesiączkach i podczas przekwitania. Pomagać osobom chorym na szkorbut, wychudzonym i niedożywionym.
Ziele lucerny bogate jest w izoflawony, które pełnią rolę roślinnych estrogenów. Lucerna pomaga złagodzić objawy menopauzy i PMS. Działa też antyandrogennie, powoduje obniżenie poziomu męskich hormonów płciowych w organizmie.
Fito-sterole w lucernie to związki, które pomagają obniżyć poziom cholesterolu we krwi, gdyż konkurują z jego cząsteczkami o wchłanianie w jelicie cienkim.
Napary z lucerny pozytywnie wpływają na trawienie i apetyt. Działają odżywczo i wzmacniająco. Suszone ziele lucerny nie jest tak bogate w witaminy i minerały jak świeże ziele a nawet jednoroczne , ale wciąż zawiera ich znaczną ilość.
Lucerna dla kobiet w okresie menopauzy, o nieregularnych miesiączkach lub z objawami PMS
Dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego oraz jako codzienna herbata wzmacniająca. Można zrobić napar
1-2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody potem przykryć, odstawić na 15 minut, przecedzić. Pić 1-2 razy dziennie po pół szklanki.
Można zrobić nalewkę 1:5 na alkoholu 40-60%. Pić 2 razy dziennie po 5 ml. Jeśli jest sproszkowane ziele
Zażywać doustnie 0,5-1 g 3 razy dziennie, najlepiej po wymieszaniu z miodem.
Nie stosować w ciąży, oraz podczas laktacji

Przysłano mi kilka dni temu screen zapytania do Sanepidu odnośnie podania składu testów PCR i ponoć nikomu nie odpowiedzieli.

Sanepid jest organizacją przypominającą jednostki doktora Mengele. Cóż za ludzie muszą tam pracować?

 

 

Badajmy jak się rzeczy mają i nie dajmy się tym ludziom przeciwnym Jezusowi. Co do informowania innych, ja powoli tracę zapał w realu. Nie informuje innych. W dobie Internetu wiedza jest dostępna  dla wszystkich i to na wyciągnięcie ręki. Traktujmy więc to co wiemy jako błogosławieństwo Boże. Jako dar, łaskę poznania prawdy.

 

Prośmy wszyscy Boga o mądrość w tym  wszystkim:

 

Jeśli zaś komuś z was brakuje mądrości, niech prosi o nią Boga, który daje wszystkim chętnie i nie wymawiając; a na pewno ją otrzyma3Niech zaś prosi z wiarą, a nie wątpi o niczym! Kto bowiem żywi wątpliwości, podobny jest do fali morskiej wzbudzonej wiatrem i miotanej to tu, to tam. Jakuba 1

 

 

 

Zaktualizowane: 25 marca 2021 - 13:16

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish